U15 – FC Nový Bor : SK Semily/Lomnice 5:2

Za velmi pěkného počasí jsme dnes přivítali poslední tým tabulky KP, sdružený tým Semily/Lomnice. Hosté mají tak jako my mladší hráče a také menšího vzrůstu, takže jsme očekávali pěkný fotbal a samozřejmě jsme mysleli na první jarní vítězství. Do zápasu jsme vstoupili výborně a již v 8. minutě jsme zásluhou Vojty Macha a Martina Krále vedli 2:0. Do konce první půle ještě 2x skóroval Matěj Feuereisl a do kabin jsme šli s pohodlným náskokem 4:0. V druhé půli ještě jednou skóroval Martin Král5:0 a o výsledku bylo téměř rozhodnuto. Ale hosté se i za tohoto stavu nevzdali a dál se snažili o zkorigování výsledku. Naši kluci v závěru trochu polevili a toho hosté využili ke vstřelení dvou branek. Na obou stranách bylo ještě vidět spoustu nevyužitých šancí. Nás zejména potěšil výkon brankáře Vítka Diviše, který odchytal první celý zápas a vedl si výborně. Pochvalu ale zaslouží všichni hráči a hlavně oceňujeme velmi kvalitní týmový výkon. Příští týden jedeme do Jilemnice a pokud výkon zopakujeme, tak i tam můžeme dosáhnout na body.

góly a asistence: Král 2 (Mach V. 2), Feuereisl 2 (pen., Kašpar), Mach V. (Fanta)

sestava: Diviš, Seidl, Kašpar, Myška, Valeš, Král, Kliment, Mastný, Mach V., Mach K., Vičan, Procházka D., Fanta, Feuereisl, Šauer, Romanovský, Procházka P.

trenéři: Štercl David, Krpata Zdeněk, Svoboda Standa

ved.mužstva: Fanta Karel