Zápasy uplynulého víkendu

A – TÝM FC N.Bor : Frýdlant2:1
DOROST FC N.Bor : Studenec2:3

 

ST. ŽÁCISemily/Lomnice : FC N.Bor 4:4
ML. ŽÁCI „A“Semily/Lomnice : FC N.Bor6:1

 

ML. ŽÁCI „B“Semily/Lomnice : FC N.Bor5:4
ST.PŘÍPRAVKA

          A+B

Rumburk : FC N.Bor A/B

 

8:5, 16:5,

19:2, 20:0

ML.PŘÍPRAVKAArsenal B : FC N.Bor

Arsenal A : FC N.Bor

0:19

12:7

 

 

FC Nový Bor : Slovan Frýdlant 2:1 (0:0)

Na domácí zápas 11.kola krajského přeboru LKFS jsme se připravovali jako na každý jiný zápas, ale občas do něčeho zasáhne i jiná moc. I v tomto dnešním zápase jsme museli trochu improvizovat. Hlasatel utkání se nemohl na zápas dostavit, proto jsme požádali našeho bývalého hráče J. Hrušku a ten si poradil se situací ve vlastním stylu. V kádru našeho mužstva chyběl T.Částek kterého pronásleduje zranění trvalejšího charakteru. Do branky byl nominován M.Král a na lavičce D.Blumentritt. K dnešnímu soupeři musíme uvést, že se v průběhu soutěže hodně zlepšuje a je pro všechny účastníky velkou překážkou za body v KP. Ne jinak tomu bylo i dnes v našem zápase. Hned od úvodní minuty zápasu nebezpečně napadali naší hru při rozehrávce a již ve 3. minutě zahrávali první rohový kop. V 11. minutě po zastavení naší útočné akce vedené Stromeckým odpověděli protiútokem a získali rohový kop. V 16.minutě fauloval Kubeš na polovině hřiště a hned za to viděl žlutou kartu. Až kolem 23. minuty jsme získali mírnou převahu, ale k brance soupeře pro nás stále vedla složitá cesta. Přesto nějaké střelecké pokusy byly.To měl také soupeř. Hráči Frýdlantu době znají našeho útočníka Noska a proto si na něho dávali pozor a nedali mu žádný prostor ke střelbě. Ve 30.minutě se dostal náš Havel sám proti brankáři, ale střílí nad branku. Poslední minuty prvního poločasu se hra držela uprostřed hřiště. Nástupem do druhého poločasu se náš trenér rozhodl pro střídání. Místo Havla zaujal místo na hřišti Šimůnek. Hned v prvních vteřinách máme gólovou šanci, když se Stromecký  dostal za obránce a po zemi pálí na branku, na zadní tyč, ale míč místo branky se od tyče odráží mimo. V průběhu hry se soupeř více stahuje do obrany a čeká na výpad k naší brance.V 60.minutě se to podařilo a L.Broschinský musel zasáhnout i nedovoleně a hosté se dožadovali červené karty. Rozhodčí po konzultaci s asistentem uděluje žlutou kartu. Diváci,naši fandové se snaží hráčům pomoci a hlasitě fandí. Bohužel hosté z tr.kopu posílají míč do našeho vápna, brankář Král si pro míč vyskočil, ale někdo do něho vrazil a míč nemá. První se k němu dostává soupeřův hráč Kozák a naše barvy prohrávají 0:1. Trenér přeskupil posty hráčů a začíná boj o gól a vyrovnání. Soupeř s tím nechce souhlasit a jednoduchou hrou chodí do útoku. Pro nás stálé nebezpečí. V 77.minutě zaútočil po křídle Stromecký, pokus o centr před branku se mu zrovna moc nepovedl, ale míč dostal zajímavou rotaci a brankář Frýdlantu v domnění, že míč spadne za branku jen situaci kontroloval. Ale míč jej oklamal a dopadl před branku a k tomu ještě po dopadu odskočil do sítě – 1:1. Hosté jsou gólem hodně zaskočeni. Více faulují i zdržují hru. Do konce zápasu je ještě dost času a tak kluci drží tempo na dobré úrovni. Chodíme do útoků a trenér přidává další změnu, na hrot posílá Devátého. Ten v 85. minutě ze sebe vydal něco navíc, na to soupeř nestačil a už je proti brankáři sám! Přízemní střela podle brankáře a vedeme 2:1. Míč mu naservíroval J.Broschinský. Hosté se pokoušejí také o vyrovnání a drama posledních minut zápasu vrcholí. Kubeš z velké dálky trefil horní síť branky. Ale také soupeř stále bojuje a velkou práci má i brankář Král. Na druhé straně Šimoník i další naši hráči nenechají hosty v klidu. Po nastavení času zápasu o dvě minuty utkání končí naším důležitým vítězstvím!

góly: 77. Stromecký, 85. Devátý  – 62. Kozák

žl.k.: 3:2, diváků : 90, rozhodčí: Pánek Michal

Sestava: Král, L.Broschinský, J.Broschinský, Penteleichuk(74.Holubec), Janů, Kramer(90.Ouzký), Kubeš, Stromecký, Nosek(85.Šimoník), Havel(46.Šimůnek),

trenér: J.Broschinský st.

vedoucí mužstva: R.Blumentritt

Příští víkend -neděle 28.října 2018 v 10.3o hodin derby SK Skalice – FC Nový Bor

 

Miniturnaj ml.přípravek – Arsenal Č.Lípa

Arsenal Č.Lípa B : FC Nový Bor    0:19

Arsenal Č.Lípa A : FC Nový Bor    12:7

A je tu další týden za námi a tím i další turnaj přípravek. Dnešní turnaj jsme odehráli na Arsenalu v České Lípě. První zápas proti Arsenalu B jsme vyhráli 19:0. Druhý, náročnější zápas proti Arsenalu A jsme prohráli 12:7,ale úplně zbytečně. Prvních pět minut bylo vidět, že naši hráči chtějí za každou cenu vyhrát a jelikož spíše útočili, tak dostali pět gólů. Poté teprve přišlo to správné nasazení a od té chvíle měli navrch, ale na výhru už to nestačilo. I přesto zaslouží naši hráči velkou pochvalu, že to nevzdali a bojovali jako tým.

sestava: Horník, Němec, Studnička, Tancoš, Stránský, Mikolanda, Holeček, Bada, Mikolandová

trenérka: Mikolandová Žaneta

Coerver Coaching – ukázkový trénink

V pátek 12.10. jsme na našem hřišti přivítali pana Váňu, který nám předvedl ukázkový trénink celosvětově uznávané metody Coerver Coaching. Trénink nejdříve absolvovali hráči naší starší přípravky a poté jsme trénink podstoupili i my – trenéři. Zájem projevili i někteří trenéři z okolních týmů. Děti si ukázkový trénink užili a nám trenérům dal trénink především další zkušenosti.

Zápasy uplynulého víkendu

A – TÝM Sedmihorky : FC N.Bor 2:2
DOROST Rapid Liberec : FC N.Bor0:3

 

ST. ŽÁCIFC N.Bor : volno
ML. ŽÁCI „A“FC N.Bor : volno

 

ML. ŽÁCI „B“FC N.Bor : volno
ST.PŘÍPRAVKA

          A+B

FC N.Bor A/B : Doubí A/B

 

16:4, 24:0

22:1, 6:4

ML.PŘÍPRAVKAFC N.Bor : ARSENAL Č.Lípa B

FC N.Bor : H.Libchava/Kamenice

12:2

4:7