Konec podzimní sezóny

Vážení sportovní přátelé,

podzimní část sezóny mají všechny naše týmy za sebou, všem se občas dařilo, občas nedařilo, prostě tak jak to ve sportu bývá. My Vám všem, kteří sledujete novoborský fotbal děkujeme za přízeň, za návštěvu na našich zápasech a těšíme se na setkání s Vámi v jarní části fotbalových soutěží !

Zápasy uplynulého víkendu

muži Ž.Brod : N.Bor 0:2
dorost U19  N.Bor : LOKO Č.Lípa 3:1
st.žáci U15 Jablonec/Smržovka : N.Bor 7:0
ml.žáci A U13 Jablonec/Smržovka : N.Bor 5:9
ml.žáci B U13 Jablonec/Smržovka : N.Bor 2:2
st.přípravka A/B  N.Bor A/B : Jablonec 5:5, 4:3, 10:8, 11:2
ml.přípravka  N.Bor konec sezóny

U15 – FK Jablonec : FC Nový Bor 7:0 (1:0)

Poslední mistrovské utkání podzimu jsme odehráli na hřišti Jablonce. A i když mají naši kluci za sebou šest výborně odehraných zápasů, tak dnes se nám nepodařilo zakončit sezónu dalším pěkným výkonem. Dnes se nám nedařilo vůbec nic a soupeř nás přehrál po všech stránkách. Soupeř měl sice v kádru několik hráčů z ligového týmu žáků, ale i přesto kdyby jsme předvedli výkony z posledních zápasů, tak jsme mohli bodovat. Na kdyby se ale nehraje a tak zaslouženě zůstali všechny body v Jablonci.

sestava: Diviš, Seidl, Vičan, Kliment, Myška, Procházka D., Mach K., Mach V., Feuereisl, Šauer, Romanovský, Nýdrle, Fanta, Procházka J.

trenéři: Štercl David, Krpata Zdeněk

ved.mužstva: Fanta Karel

Nicméně podzimní část nehodnotíme jen podle posledního zápasu a mysleli jsme i na víc než na 7. místo, ale kromě dvou zápasů (Mimoň, Ruprechtice) kde jsme soupeřům body darovali, máme za sebou slušný podzim. Na první trojku, kam bychom chtěli patřit nám schází sedm bodů a to jistě není nedostižný cíl. Kádr na to určitě máme, zejména nás těší téměř stoprocentní účast na trénincích, ale u některých hráčů nám chybí vyrovnanost výkonů. Takže určitě máme přes zimu na čem pracovat. V listopadu ještě potrénujeme, čekají nás dva přátelské zápasy, v prosinci budou mít kluci volno a v začátkem ledna zahájíme přípravu na jarní část sezóny.

Ale to snad ne ..Nic moc ...DobrýParádaSuper ! (3 hlasování, průměrné hodnocení: 53,33%)
Loading...

FK Železný Brod : FC Nový Bor 0:2 (0:0)

V sobotu 2. listopadu se rozehrálo 13. kolo krajského přeboru LKFS, zakončeno bude v neděli 3. listopadu 2019 dvěma zápasy. Náš tým v této soutěži poslední zápas podzimu zakončil zápasem na hřišti Železného Brodu. Po celý zápas pršelo. Nezačali jsme špatně, domácí jsme od počátku zápasu přehrávali a vytvářeli si závary před jejich brankou, kde ovšem dominoval domácí brankář. V té době jsme hráli pár minut jen v deseti, protože L. Kubeš se při jednom souboji o míč u postranní lajny zranil. Špatné došlápnutí a výron v kotníku. Vynucené střídání a do hry jde M. Skočdopole. Naše útočná hra trochu ochabla, ale klukům trvala snaha dát gól. Ve 20. minutě nám domácí dali šanci, když zákrok jednoho domácího hráče ve vápně označili arbitři zápasu po shodě jako penaltový. Míč si vzal Vacek, ale se zahráním naložil špatně a výborný domácí gólman rychlým skokem míč vyrazil a ještě vyrazil dorážku. Ani z následného rohového kopu jsme nic nevytěžili. Přesto dnes naše početná výprava na zápas byla s bojovností spokojena a věřila, že to přijde. Naše pozornost v obraně byla stále v plné pohotovosti. Domácí podnikali rychlé a nebezpečné protiútoky. V závěru poločasu střílí Havel z dálky, míč mu správně nesedl a skončil nad brankou.

Druhý poločas začínáme opět velkým náporem. V 53. minutě si kluci fotbalovou narážečkou poradili s domácí obranou a na konci snažení byl Zlatníček, který podél brankáře poslal míč do branky na zadní tyč – 0:1. Vedení v zápase ale stále ještě neznamenalo vítězství. Domácí také povzbuzování skupinou vlastních diváků začali víc útočit. Ale přišla 67. minuta! Devátý vyrazil, tak jak jej známe, na dlouhý výlet z vlastní poloviny, přešel přes velkou řadu protihráčů až do vápna domácích. V jednom okamžiku se zdálo, že už o míč přijde, ale jeho dlouhé nohy si poradily a najednou byl Devátý v pozici k zakončení. Zakončení bylo parádní, střela do horní části branky – 0:2. Sláva a úleva se dostavila do našich řad. Jenže trenér i nadále burcoval hráče k obezřetnosti a důkladnému bránění každého domácího pokusu o útok a měl pravdu. Domácím se podařilo hodně naší obranu zaměstnat. K druhému našemu střídání došlo v 76. minutě, Zlatníčka nahradil Šimůnek. Později v 85. minutě zraněného Krpatu střídal Holubec. Poslední minuty jsme už dohráli v klidu. A co víc je to naše první vítězství na hřišti soupeře. Po podzimu nám tak patří 7. místo v tabulce krajského přeboru.

góly: 53. Zlatníček, 67. Devátý

ž.k.: 3:3, diváků: 72, rozhodčí: Bahník Martin

sestava: Ticháček, Devátý, Broschinský L., Kubeš (7. Skočdopole), Krpata (85. Holubec), Havel, Vacek, Stromecký, Zlatníček (76. Šimůnek), Novák, Janů

trenér: Broschinský J.st.

asistent: Broschinský J.ml.

ved.mužstva: Blumentritt R.

První část soutěžního ročníku 2019 – 2020 (podzim) po 13-ti kolech skončila. Nevedli jsme si špatně, ale škoda nepodařeného zápasu doma proti Sedmihorkám a málo získaným bodům na hřištích soupeřů. Co bylo příčinou zjistí a vyhodnotí trenéři, aby jaro 2020 bylo lepší podzimu.

Ale to snad ne ..Nic moc ...DobrýParádaSuper ! (9 hlasování, průměrné hodnocení: 86,67%)
Loading...

Zápasy uplynulého víkendu

muži  N.Bor : Mšeno 5:1
dorost U19 Kr.Studánka/Ruprechtice : N.Bor 3:3
st.žáci U15  N.Bor : TJ V.Hamry/Desná 2:3
ml.žáci A U13  N.Bor : TJ V.Hamry/Desná 0:6
ml.žáci B U13  N.Bor : TJ V.Hamry/Desná 2:2
st.přípravka A/B Mn.Hradiště A/B : N.Bor A/B 8:1, 8:1, 4:3, 5:8
ml.přípravka  N.Bor :Arsenal A
N.Bor : H.Libchava
9:0
7:6

U15 – FC Nový Bor : TJ V.Hamry/Desná 2:3 (2:2)

V nedělním zápase jsme přivítali druhý tým tabulky TJ V.Hamry/Desná. Hostující tým hned od začátku potvrzoval své postavení v tabulce a naši hráči se v úvodních minutách spíše bránili tlaku soupeře. Ale již v sedmé minutě jsme se dostali k zakončení a Lukáš Vičan střílí gól – 1:0. Následně ale stále mají víc míč na kopačkách hosté a ještě během první půle otáčejí stav na 1:2. Nám se nedaří proniknout za obranu soupeře hlavně díky velkému počtu ofsajdových postavení. Ale přeci jen se ještě před cestou do kabin dočkáváme vyrovnání, když nařízenou penaltu proměňuje Romanovský2:2. Do druhého poločasu jsme vstoupili o poznání aktivněji a hned na začátku jsme si vytvořili dvě slibné šance, ale bohužel jsme je neproměnili. Po chvíli ale přišel trest a hosté zvyšují na 2:3. Nicméně do konce zápasu ještě zbývá něco přes dvacet minut a tak se naši kluci snaží o otočení výsledku. V největší šanci cca pět minut před koncem zápasu, jsme ale selhali. Náš hráč v samostatném úniku místo zakončení ještě přihrával a když nás soupeř už do konce zápasu do žádné šance nepustil, tak si odváží všechny tři body. Kluky ale opět chválím, protože podali velmi slušný výkon, ale neproměněné šance nás dnes stáli body. Ještě ale musíme dodat, že soupeř byl kvalitní a měl i více ze hry. My jsme dnes byli pozadu zejména v osobních soubojích a v pomalejším dostupování hráčů, když jsme často dávali hostujícím hráčům hodně prostoru. Dle mého názoru by zápasu asi více slušela remíza, ale nic na plat, soupeř dal více gólů než my a tak si zaslouženě odváží tři body.

góly a asistence: Vičan (Romanovský), Romanovský (pen.)

sestava: Diviš, Seidl, Vičan, Kašpar, Kliment, Myška, Procházka D., Mach K., Valeš, Šauer, Romanovský, Nýdrle, Fanta, Procházka J.

trenéři: Štercl David, Krpata Zdeněk

ved.mužstva: Fanta Karel

Ale to snad ne ..Nic moc ...DobrýParádaSuper ! (2 hlasování, průměrné hodnocení: 60,00%)
Loading...

 

FC Nový Bor : FK Jiskra Mšeno/Jablonec n.N. 5:1 (1:1)

Předposlední zápas podzimu a na domácím hřišti jsme přivítali nelehkého soupeře, vlastně nováčka letošního ročníku FK Jiskru Mšeno. Mužstvo z popředí tabulky. Po posledních našich výsledcích, obava o hru a tím také o výsledek. První náš střelecký pokus máme zaznamenaný ve 3. minutě z kopačky Vacka. Soupeř nás do jiných šancí nepouští a naopak podniká nebezpečné útoky. V 10. minutě jdou hosté do útoku po pravé straně, hostujícího hráče křižuje náš hráč, ale je to s faulem a rozhodčí ukazuje na značku pokutového kopu. Míč si vzal a postavil zkušený T. Čížek, provedení také zkušené a míč je v naší síti – 0:1.  V 19. minutě vyrazil na zteč hostující obrany Mšena Vacek, prošel až do střelecké pozice, vystřelil, ale gólman byl na místě a míč si pokryl. Ve 22. minutě to mohlo být pro nás ještě horší, ale soupeř se do branky netrefil. Hra je v dalších minutách jen od vápna k vápnu a k tomu obě obrany vystavují útočící hráče do ofsajdové pasti. Ale z naší strany začíná narůstat zvýšený tlak a dvakrát naši hráči procházejí obranou soupeře. Zdá se, že by mohl také padnout vyrovnávající gól. To se také ve 40. minutě stalo. Janů nic nevymýšlel a vystřel asi tak z hranice vápna. Jeho střela byla tečována a míč skončil v jiném rohu než se pohyboval brankář –1:1. Snad ještě v téže minutě máme šanci na druhý gól. Hosté si tentokrát s naší akcí poradili.

Při nástupu do druhého poločasu se trenér rozhodl dvakrát střídat. Hřiště opustil Holubec a Kaiser, do hry jdou dva útočníci Havel a Zlatníček. Ve 47. minutě si vysloužil žlutou kartu Vacek. Náš vážný útok po pravé straně ještě vylepšil Kubeš výbornou přihrávkou do vápna, kde si našel svoje místo pro zakončení Zlatníček a je to pro nás 2:1. Odehrálo se asi 10 minut a ve vápně je podkopnut Zlatníček. I tentokrát rozhodčí má jasno hned a kopeme penaltu. Míč si bere Vacek a rozhoduje na 3:1 střelou k tyči. V této části zápasu již máme hru pod naší kontrolou. Soupeř dělá chyby a jednu velkou je, když hráč skoro na brankové čáře vyráží míč který směřoval do branky rukou. Penalta! Opět to jde kopat Vacek. Tentokrát ale jeho úmysl vystihl brankář soupeře a míč vyrazil před sebe, to z naší strany vyřešil Krpata přihrávkou na druhou strany branky a tam Vacek míč poslal do odkrytého místa počtvrté do sítě – 4:1. V dalším průběhu zápasu jsme chtěli kopat ještě jednou penaltu, ale rozhodčí hráčům vysvětlil, že když si hráč míčem nastřelí sám ruku, kterou už nemohl skrýt, tak se penalta nepíská. Skóre jsme ale ještě jednou změnili. Byl to Broschinský L., který nacentroval míč z přímého volného kopu za obranu soupeře, kde byl první Zlatníček a ten přímo ukázkově poslal míč do branky nad hlavou brankáře – 5:1. V závěrečné fázi zápasu se na obou stranách střídalo, o góly se bojovalo dál a jednu výbornou šanci hostí zlikvidoval brankář Ticháček. K dnešnímu vítězství hodně přispělo dobré střídání na začátku druhého poločasu.

góly: 41. Janů, 49. Zlatníček, 59. Vacek (pen.), 65. Vacek, 70. Zlatníček – 10. Čížek (pen.)

ž.k.: 3:2, č.k.: 63. Džmura (Mšeno), diváků: 90, rozhodčí: Stieber Filip

sestava: Ticháček, Devátý, Broschinský L., Kaiser (46. Havel), Kubeš (78. Šimůnek), Krpata (83. Šimoník), Vacek, Stromecký (89. Broschinský J.ml.), Holubec (46. Zlatníček), Novák, Janů

trenér: Broschinský J.st.

ved.mužstva: Blumentritt R.

Za týden v sobotu 2. listopadu 2019  odehrajeme poslední zápas podzimu na hřišti  FK Železný Brod – odjezd v 11.30 hodin, výkop ve 14.00 hodin !

Ale to snad ne ..Nic moc ...DobrýParádaSuper ! (9 hlasování, průměrné hodnocení: 93,33%)
Loading...