FK Turnov : FC Nový Bor 7:0 (7:0)

góly: 2. Nulíček, 13. Syrovátka, 23. Syrovátka, 31. Nulíček, 38. Benek, 42. Bernát, 45. Syrovátka

ž.k.: 0:0, diváků: 250, rozhodčí: Šůma Josef

sestava: Ticháček, Broschinský L., Devátý, Kubeš ( 46.Skočdopole), Kaiser (76.Šimoník), Krpata, Vacek (66.Šimůnek), Stromecký, Zlatníček (46.Holubec), Novák (46.Broschinský J.ml.), Janů

trenér: Broschinský J.st.

ved.mužstva: Blumentritt R.

TURNAJ STARŠÍCH ŽÁKŮ – 1. a 3. místo

V sobotu 17.8. jsme na našem hřišti uspořádali turnaj starších žáků. Turnaje se zúčastnili dva týmy FC Nový Bor, FK Neštěmice 2005, FK Neštěmice 2006 a TJ Horní Libchava. První místo si zcela zaslouženě vybojoval domácí tým „B“, který vyhrál všechny své zápasy, na druhém místě se umístil tým Neštěmic 2005 a bronzové medaile bralo naše „áčko“. Celý turnaj se odehrál v příjemné atmosféře, všichni hráči se snažili na hřišti předvést co nejlepší výkony, většina zápasů byla vyrovnaná, k vidění byli velmi pěkné fotbalové akce a nádherné góly. Nejlepším střelcem turnaje byl se sedmi vstřelenými brankami náš Lukáš Vičan. Moc děkujeme všem co se podíleli na pořádání turnaje a zejména pak městu Nový Bor za finanční příspěvek.

Konečné pořadí turnaje:

1. FC Nový Bor B 12 bodů
2. FK Neštěmice 2005 9 bodů
3. FC Nový Bor A 6 bodů
4. TJ Horní Libchava 3 body
5. FK Neštěmice 2006 0 bodů

Góly novoborských týmů stříleli: Vičan 7, Feuereisl 3, Šauer 3, Mach V. 2, Jankovský 2, Funke, Král, Pěnička, Mach K., Fanta

Sestava FC Nový Bor A+B: Diviš, Fanta, Mach V., Mach K., Nýdrle, Myška, Kliment, Romanovský, Král, Pěnička, Seidl, Mastný, Procházka D., Valeš, Šauer, Funke, Vičan, Feuereisl, Jankovský

Trenéři: Štercl David, Krpata Zdeněk

Ved.mužstva: Fanta Karel

Ale to snad ne ..Nic moc ...DobrýParádaSuper ! Vaše hodnocení: 2 hlasů, spokojenost: 90,00 % Loading...

U15 – FK Litoměřicko : FC Nový Bor 0:10

Starší žáci se v prvním přípravném zápase před sezónou utkali s týmem z Litoměřic. Hrálo se ve Cvikově kde absolvuje tým soupeře soustředění. Naši hráči se prezentovali hezkým výkonem a zaslouženě vyhráli a nutno dodat, že pro mladší hráče soupeře (roč.2006) to byl jeden z prvních zápasů na celé hřiště, na kterém budou hrát v nové sezóně teprve prvním rokem.

góly: Feuereisl 5, Vičan 3, Funke, Fanta

sestava: Diviš, Seidl, Vičan, Nýdrle, Myška, Fanta, Procházka D., Mach V., Mach K., Feuereisl, Funke, Valeš, Šauer, Romanovský

trenéři: Štercl David, Krpata Zdeněk

Ale to snad ne ..Nic moc ...DobrýParádaSuper ! Vaše hodnocení: 2 hlasů, spokojenost: 70,00 % Loading...

FC Nový Bor : FK Slovan Hrádek n.N. 6:0 (3:0)

V sobotu 10. 8. 2019 byl zahájen fotbalový ročník 2019 – 2020 KP LKFS. Soutěž má letos 14 účastníků a nebude se hrát žádná nadstavba. Přestupové rošády před sezonou proběhly snad na všech úrovních. Nový Bor opustil M. Nosek (Frýdlant), K. Ouzký (K.Šenov) a také brankář M. Král do Německa. Podařilo se získat Zlatníčka, Kaisera, Nováka a brankáře Ticháčka. Zápas, který začal v 17 hodin začal oboustranně velmi opatrně a jako první začali rozehrávat svojí hru hosté. Novoborští ale ihned reagovali a začali si budovat převahu. A hned v 8. minutě jsme se mohli radovat. Rychlá kombinace a souboj před vápnem Hrádku po kterém se pohotovou střelou prezentoval nový hráč Zlatníček, který se trefil k tyči – 1:0. Hosté hodně zaskočeni začali pracovat na odpovědi se dostali až k vápnu brankáře Ticháčka. Domácí N. Bor získal míč a ihned zakládá  útok po levé straně zkušený Janů. Kolmá přihrávka dopředu, kde si poradil Kaiser s obráncem, obehrál brankáře Hrádku a následovala přesná střela do odkryté branky, je to 2:0. Vedení o dvě branky domácí trochu utlumilo. Soupeř začal víc útočit a hra se přesouvala z jedné strany hřiště na druhou. Hrádek začal napadat domácí obranu, tím také začaly vznikat i tvrdé souboje. V 18. minutě vytáhl domácí brankář výborný zákrok a udržel čisté konto. Nutno podotknout, že i obrana pomohla. Ve 28. minutě Bor vybojoval rohový kop a provedení bylo gólové. V souboji o míč před brankou se prosadil  Zlatníček a Bor vede 3:0. V závěru poločasu opět tvrdé souboje a domácí dostávají dvě žluté karty – Krpata a Broschinský L.

Do druhého poločasu Hrádek dvakrát střídá a také více vysouvá hru na polovinu domácích. Hra tím víc utrpěla a byla hodně neurovnaná. V 68. minutě rychlý, kombinačně podařený útok od Vacka, přes Kubeše a na zadní tyči střílející Kaiser4:0. V 78. minutě se otřásla tyč branky Hrádku. V 80. minutě to rozjel Vacek a předložil míč do běhu pro Krpatu. Ten se dostal až před brankáře a přidal pátý gól – 5:0. V závěru zápasu se na obou stranách střídá až do možnosti pravidel (5 hráčů). Za domácí předposlední střídání J. Broschinský ml. a tentýž hráč v 90 + 1. minutě doráží vyražený míč po střele svého bratra L. Broschinského na 6:0. Pohledem diváků si málokdo pamatuje, kdy si soupeř odvezl „kanára“. Mezi nejlepší patřili dnes Vacek, Krpata, Stromecký, brankář Ticháček, střelci branek, vlastně všichni. Tímto výsledkem jsme po prvním kole mezi kluby, které nastřílely soupeři vice jak 5 gólů.

Žl.k.: 2:2, diváků: 120, rozhodčí : Pánek Michal

góly: 9.Zlatníček, 14. Kaiser, 29. Zlatníček, 69. Kaiser, 81. Krpata, 91. Broschinský Jan ml.

Sestava: Ticháček, Stromecký, L.Broschnský, Devátý, Janů, Krpata (82.Holubec), Kubeš, Vacek (88.Šimůnek), Kaiser (Šimoník), Novák (75. Broschinský Jan), Zlatníček (61.Skočdopole)

Trenér: Jan Broschinský st.

Ved. mužstva: R.Blumentritt

Ale je to jen začátek! Příští kolo NEDĚLE od 17 hodin – FK TURNOV : FC NOVÝ BOR!

Ale to snad ne ..Nic moc ...DobrýParádaSuper ! Vaše hodnocení: 14 hlasů, spokojenost: 87,14 % Loading...

LOKO Vltavín : FC Nový Bor 0:2 (0:1)

Novoborská letní příprava se po víkendu rozšířila ještě o jeden zápas. Nabídka přišla od rezervy třetiligového fotbalového klubu Loko Vltavín, která má soustředění ve sportovním zařízení v Českém Dubu. Trenér Broschinský tuto nabídku přijal a zápas se hrál v úterý 6.8. 2019 od 18 hodin. Novoborští měli omluvené hráče – Havel, Šimůnek, Vacek, Stromecký. Těsně před zápasem se nad hřištěm v Č.Dubu přehnala bouřka, ale pak již se hrál fotbal.

Po pomalejším rozehrání v prvních minutách se oba soupeři rozehráli k dobrému výkonu. V 11. minutě Janů poslal vtipnou přihrávkou do útoku po levém křídle Krpatu, ten si poradil s bránícím hráčem a míč poslal přesně tam kde se správně pohyboval  Zlatníček. Ten vyhrál souboj s obráncem soupeře a vstřelil vedoucí gól – 0:1. Na promočeném trávníku pokračoval zápas řadou dobrých fotbalových akcí, ale také tvrdými souboji. Vltavín jako domácí v 15. minutě vytvořil pořádný závar před brankou Ticháčka. Ten ale spolu s dalšími hráči v čele s Devátým a Broschinským L. čisté  konto ubránili.

V úvodu druhého poločasu se na straně FC Nový Bor střídalo. Nováka nahradil Holubec. Novoborští si začali připravovat další střelecké šance, ale ne a ne je proměnit. Fotbalovou bojovnost  předvedl v 55. minutě  Zlatníček, když obral soupeře o míč u vápna, pohotově jej převzal Kubeš a zkušeně jej poslal do šibenice překvapenému brankáři Vltavína – 0:2. Domácí hodně bojovali o korigování stavu skóre, ale naši hráči hru i výsledek udrželi na své straně. V závěru šel do hry ještě J. Broschinský mladší.

V sobotu nás již čeká první mistrovské utkání! TAK PŘIJĎTE FANDIT! Výkop v 17 hod.

góly : 11. Zlatníček, 56.Kubeš 

Sestava : Ticháček, Holubec, Devátý, L.Broschinský, Skočdopole, Janů, Kubeš, Krpata, Novák, Sochor, Zlatníček,  Kaiser, Broschinský J. ml.

Trenér: Jan Broschinský st.

Ale to snad ne ..Nic moc ...DobrýParádaSuper ! Vaše hodnocení: 12 hlasů, spokojenost: 81,67 % Loading...

ASK Lovosice : FC Nový Bor 1:1 (1:0)

Od 10.7. probíhá letní příprava mužstva KP mužů. Také jsme sehráli přípravný zápas proti soupeři ze Štetí, který je účastníkem divizní soutěže (3:3). Jinak mužstvo pravidelně trénovalo i když si řada hráčů vybírala dovolené. Proto byly odvolány dva  přípravné zápasy. Letní příprava se blíží ke konci a dnes jsme jeli k zápasu do Lovosic, kde jsme sehráli zápas proti místnímu mužstvu z krajského přeboru. Omluveni byli hráči Kubeš a T. Janů. Zápas se hrál na velmi dobrém trávníku a kluci od první minuty bojovali s příkladným nasazením.

Po prvních minutách jsme získali větší držení míče, v 10. minutě nastřelil po individuální akci Zlatníček břevno domácí branky a i v dalším průběhu zápasu jsme měli další příležitosti ke vstřelení branky. Domácí ovšem našim odpovídali bojovností a snažili se o odvetné akce. V naší brance stál náš nový gólman Ticháček, který přišel na volný přestup a dnes se vrátil z dovolené. Ve 28. minutě dvakrát střelecky ohrozil domácí branku Krpata, ale celé mužstvo předvedlo i několik útoků při kterých šel míč z nohy na nohu na jeden dotek. Ve 40. minutě v souboji o míč před naším vápnem získal výhodu domácí hráč, který poslal vysoký míč na naší branku a ten skončil v horním růžku – 1:0. Kluci se pokusili rychle vyrovnat, ale míč jsme do domácí branky nedostali.

Do druhého poločasu jsme šli s jednou změnou, když Holubce vystřídal Skočdopole. Naše hra dostala jiný rozměr. K domácí brance jsme se tlačili středem, ale také hodně po křídlech, kde to po pravé straně tahal zkušený Sochor a velmi zlepšil hru po celé šířce Stromecký. V 65. minutě jsme domácí přehráli a k tomu opakovaně vedl náš útok směrem k brance Vacek. Podél brankové čáry přešel přes dva protihráče, přesně našel na zadní tyči Zlatníčka, který obehrál svého strážce a vyrovnal – 1:1. V další části  zápasu domácí hodně přitvrdili, rozhodčí je trestal žlutými kartami a v jednom případě vytáhl  i kartu červenou a tak domácí dohrávali v deseti. V této době jsme mohli získat na svojí stranu vítězství, ale domácí podržel brankář a v neposlední řadě ještě když přišel na hřiště J.Broschinský ml. stálo při domácích štěstí. Jeho hlavička jen o centimetry minula horní roh branky.

Dnes jsme sehráli velmi dobrý zápas a prověřili jsme si síly na nastávající mistrovské boje, které začínají za týden v sobotu doma proti Slovanu Hrádek n.N.  Ale před tím ještě v úterý je na programu poslední zkouška, která bude v Českém Dubu proti domácímu mužstvu od 18.15 hodin.

Gól: 65. Zlatníček

Sestava: Ticháček, Stromecký, L.Broschinský, Devátý, Holubec, Vacek, Novák, Kaiser, Krpata, Sochor, Zlatníček – Skočdopole, J.Broschinský ml.

Trenér: J.Broschinský st.

vedoucí mužstva:  R.Blumentritt

První mistrovský zápas KP LKFS – sobota 10.8. v 17 hod. a soupeřem nám bude Slovan Hrádek nad Nisou.

Dnes se také hrála soutěž MOL CUP 2019-2020 a do hry zasáhl tým Skalice a nyní již divizní Arsenal Č.Lípa :

SK Skalice : Libiš 0:2 (0:0) postupuje Libiš
Arsenal Česká Lípa : Motorlet Praha 2:2 (1:1) na penalty 2:3 postupuje Motorlet

 Ale to snad ne ..Nic moc ...DobrýParádaSuper ! Vaše hodnocení: 10 hlasů, spokojenost: 78,00 % Loading...

St.přípravka – soustředění na hřišti

Ve dnech 22.7. – 26.7. jsem uspořádala pro fotbalový tým st.přípravky soustředění na stadionu FC Nový Bor. V pondělí přivezli rodiče své ratolesti, někteří nebyli za kufry ani vidět a soustředění mohlo začít. Měli jsme k dispozici celý stadion, nádherné počasí a blízkost novoborského koupaliště. Celý týden jsme sportovali, hráli hry, koupali se, ale hlavní byl fotbal, bez kterého si naši fotbalisti neumí představit jediný den. Odměnou za hezké chování, plnění svých úkolů během celého týdne a zejména pak chování mezi dětmi samotnými byl celodenní výlet do Mirakula v Milovicích. Odměněny byly zaslouženě i paní kuchařka a paní správcová, které se také postaraly o bezproblémový chod soustředění. Týden uběhl jako voda a v pátek nás čekala závěrečná fotbalová olympiáda zakončená nečekanou tombolou. Jsem na svůj tým pyšná, hlavně za to jak vše bez problémů zvládl a od několika dospělých dostaly děti pochvalu za příkladné chování. Některým se nechtělo ani domů a těm kteří spali poprvé mimo domov neukápla ani slzička. V srpnu nás čeká ještě jedno soustředění a už se moc těším na společné zážitky a zejména se všichni těšíme na začátek fotbalové sezóny.
Žaneta Mikolandová, trenérka
Ale to snad ne ..Nic moc ...DobrýParádaSuper ! Vaše hodnocení: 3 hlasů, spokojenost: 100,00 % Loading...