Úvod arrow Dorost - U19 arrow DOKSY - FC Nový Bor 0 : 0 ( 0 : 0 )
Starší žáci - U15:  DOKSY - FC Nový Bor 0 : 0 ( 0 : 0 ) Tisk E-mail
26. 10. 2010

Dnes jsme odjeli do Doks.  Hezké hřiště, soupeř stejně bodů, jako my, chuť zvítězit.

Přesně s tímto pocitem nastupují naši hoši do hry. Hra se nám od začátku daří, hraje se spíš na polovině soupeře. Již v 7´má šanci skórovat Ramisch po centru z trestného kopu, avšak bohužel míjí branku. V 11´se náš kapitán Frömmel ocitá sám proti brankaři z Doks, snaží se jej obstřelit a opět míjíme o pár centimetrů branku. Tatáž situace v 16´, avšak ani Kluger se netrefil do brány. Další naše šance na sebe nenechaly dlouho čekat. Ve 22´střílí z otočky Hofman, avšak nad branku soupeře. Poslední naší šancí prvního poločasu byla střela Frömmela do břevna ve 29´. 1.poločas tedy končí za stavu 0 : 0.
Do druhého poločasu nastupují naši hoši nabuzeni, poté co vědí, že na soupeře stačí. Již ve 40´opět střílí Hofman, avšak brankář soupeře střelu likviduje. V 48´se ke střele dostává Vašíček, avšak střela taktéž míjí branku. V 51´střílí opět Vašíček, tentokrát trestný kop. Bohužel pro nás obránce Doks střelu odhlavičkoval na rohový kop. V 49´dostává Frömmel žlutou kartu. Do konce utkání náš tlak na soupeře sílí. I diváci fandící Doksům věřili, že se našim hochům nakonec podaří dát branku. Hra se odehrávala pomalu, ale jistě pouze v pokutovém území Doks. Bohužel se nám nepodařilo zvítězit. Utkání končí za stavu 0 : 0.

Přesto musíme pochválit nasazení našeho teamu. I 1 bod z venku se počítá !