Úvod arrow Dorost - U19 arrow FC Nový Bor - FK Stráž pod Ralskem 3 : 0( 1 : 0 )
Starší žáci - U15:  FC Nový Bor - FK Stráž pod Ralskem 3 : 0( 1 : 0 ) Tisk E-mail
19. 04. 2010

Utkání 17. kola krajského přeboru představilo utkání slušné úrovně, s množstvím brankových příležitostí a bojovným nasazením na obou stranách.

Domácí tým nastoupil k utkání velmi odpovědně s vědomím neztrácet body doma.
Prostřednictvím Moravce se na začátku utkání dostáváme do zakončení, gól z jeho kopačky v 10´ nebyl pro ofsajd uznán.
Hosté hrozí z brejkových situací, hra naší obrany a brankáře Koldovského byla v tomto utkání velmi pozorná a odpovědná. Gólové situace na kopačkách hostí končí i s trochou sportovní štestí v rukavicích brankáře domácích.
V 25´zahrává přímý kop Vašíček, tvrdou střelou z hranice pokutového území dává první branku domácích (1:0). Ve zbytku první půle hrajeme i nadále aktivně a vytváříme tlak na obranu soupeře. V samotném závěru domácím zatrnulo, samostatný únik soupeře, na poslední chvíli čistě vypíchnul Petr.

V druhém poločasu kontrolujeme hru, pozorně bráníme, hostům docházejí síly. Moravec opět dokázal, jak je pro tým platným hráčem: v 45´po samostatném úniku přízemní střelou zvyšuje (2:0).

Konečnou podobu výsledku dal střídající Dragun v 65´, po zmatku před hostující brankou se orientoval ze všech nejlépe a prudkou střelou upravil na konečný výsledek (3:0)