Menu Content/Inhalt
Úvod arrow Dorost - U19 arrow Sokol Ruprechtice - FC Nový Bor 0 : 0
Starší žáci - U15:  Sokol Ruprechtice - FC Nový Bor 0 : 0 Tisk E-mail
27. 08. 2009


Druhé mistrovské utkání v soutěžním ročníku 2009/10, kategorie starší žáci, krajský přebor. První utkání na hřišti hostů.

 Do druhého utkání soutěže nastoupil náš tým velmi aktivně. Přesto bylo jasné, že se bude jednat o velmi těžké utkání, kdy hra byla na hřišti s umělým trávníkem. Již ve 3´se náš útok dostal k zakončení, kdy Moravec těsně minul branku soupeře. Další šanci, v 10´měl prudkou střelou Studnička, avšak i tato střela těsně minula branku soupeře. Ve 20´po faulu na Moravce měl možnost zopakovat svůj úspěch z prvního mistrovského utkání Tobrman, avšak dnes trestný kop z 20-ti metrů neproměnil. V 28´přišla jediná šance soupeře, kdy prudkou střelu bez problému chytil Koldovský. 

 

 Druhou půli začínáme střídáním. Odchází Zpěvák, nahradil jej Baťka. I v druhé půli je náš tým aktivnější. Ve 41´střílí Frommel, brankář hostí střelu chytil. 45´-50´patří Studničkovi, kdy několikrát technickými střelami pokoušel bránu soupeře. Bohužel opět bez gólového efektu. V 60´ Studnička dostává žlutou kartu. V 65´střídáme, kdy Molnára nahrazuje Dlouhý a Moravce nahrazuje Mráka. Poslední šancí tohoto utkání byla střela Vašíčka, když v 68´ odražený míč z rohu vystřelil těsně nad branku soupeře.

 

Sestava: 

Koldovský, Zpěvák, Tobrman, Vašíček, Molnár, Hodač, Malich, Frömmel, Zita, Moravec, Studnička, Jánský, Dlouhý, Mráka, Barvík, Baťka

 

Trenér mužstva:          Zdeněk Baťka

Vedoucí týmu:           v.z. Michal Vašíček

 

Diváků:                       30


   

Komentáře  
 

Průměrné hodnocení od uživatelů

   (0 hlasování)

 

Zobrazuji 0 / 0 komentářůPřidat komentář

Jméno
E-mail
Nadpis  
 
Komentář
  Zbývající počet znaků:  
 
   
   

Zatím žádné komentářemXcomment 1.0.1 © 2007-2018 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
 

Tabulka

12. TJ TATRAN Rakovník 35
13. FK SEKO LOUNY 33
14. ARSENAL ČESKÁ LÍP 33
15. SK Hrobce 9
16. FC Nový Bor 8
Celá tabulka...

Příští zápas

-

Poslední zápas

30. kolo (Divize B)
FC Nový Bor
x
SK Úvaly
0:3