Úvod arrow Dorost - U19 arrow Slovan Hrádek n.Nisou - FC Nový Bor 1:1 (1:1)
Dorost - U19:  Slovan Hrádek n.Nisou - FC Nový Bor 1:1 (1:1) Tisk E-mail
30. 10. 2007

Novoborští dorostenci zajížděli k dalšímu utkání v KP do Hrádku n.N. a remizovali 1 : 1 po poločasu 1 : 1. Na umělé trávě v Hrádku začali novoborští velmi aktivně a s nasazením.Rozměrově menší UT než máme v Novém Boru nám evidentně nesvědčila, jsme zvyklí hrát více do stran a dlouhé míče do brejků, což se nám na menší hrací ploše nedařilo praktikovat.Přesto ve 32.min.byl faulován Tóth a z 30.metrů poslal Knesp dlouhý centrovaný balón na branku,domácí brankář jej podběhl a bylo to 0 : 1 pro nás.Jenže hned po rozehrání poslal soupeř míč na volného hráče ve středu , který zahrál rukou a přistrčil míč spoluhráči a ten k levé tyči střelou překonal našeho golmana a bylo to 1 : 1. Rozhodčí tuto ruku neodpískal a branku uznal,to probíhala 33.min.zápasu.Tímto výsledkem skončil první poločas.Do druhé půle jsme nastoupili s cílem výsledek změnit v náš prospěch, ale ani po hlavičce Zifčáka do horní tyče v 62.min.zápasu se skóre nezměnilo,a to ještě v 65.min.orazítkoval tyč střílející Tóth.Po těchto akcích nás začal soupeř přehrávat a vytvořil si tlak,ale dobře hrající obrana a vynikající výkon našeho brankáře Dana Blumentritta nedovolili soupeři výsledek změnit,a zápas skončil výsledkem 1 : 1. Po všech našich neproměněných šancí je to podle mě ztráta bodů ze soupeřova hřiště. ŽK:Bouchal,Blumentritt Sestava:Blumentritt-Bouchal,Knespl,Šlajs,Kořínek-Harašta(72Dvorský),Tóth, Vomáčka,Stejskal-Zifčák,Třešňák. Náhradníci:Žakovič,Holeščák a nahr.brankář Tichý. Trenér:Jiří Suchopárek Vedoucí:Jiří Šlajs