Úvod arrow Dorost - U19 arrow Vratislavice - FC Nový Bor 1:3 (0:0)
Dorost - U19:  Vratislavice - FC Nový Bor 1:3 (0:0) Tisk E-mail
20. 09. 2007

Dorost Nového Boru měl po odstoupení Semil ze soutěže minulý týden nucené volno.V sobotu 15.září odehrál další dvojutkání na hřišti ve Vratislavicích, kde starší dorostenci zvítězili nad tamním týmem 3:1. Obě mužstva začala s velkým nasazením a první šanci ke skórování měl ve 23.minutě soupeř. Po naší chybě ve středu obrany postupoval domácí hráč sám na gólmana Dana Blumentritta, který jeho samostatný nájezd zneškodnil.Pak přišla i naše šance.Ve 42.minutě nastřelil Patrik Tóth ze vzdálenosti 20-ti metrů horní tyč soupeřovi branky. To však bylo do přestávky vše. Ve druhém poločase jsme začali více kombinovat s přechodem do rychlých brejků. Tato strategie slavila úspěch v 53.minutě, když byl po přihrávce Knespla ve vápně sražen Tóth. Nařízený pokutový kop faulovaný hráč sám proměnil a bylo to 0:1. Hned o tři minuty později se situace opakovala. Do vápna neohroženě vnikl Zifčák, byl faulován a rozhodčí bez rozmýšlení znovu ukázal na penaltu. Míč si na značku pokutového kopu postavil opět Patrik Tóth a bezchybným provedením upravil na 0:2. To ale ještě nebylo z naší strany vše! V 60.minutě rozehrál autové vhazování Knespl na Zifčáka, který prodloužil dál na Tótha. Ten si míč nejprve zpracoval na prsa a poté jej prudkou střelou poslal pod horní tyč, čímž zajistil našemu mužstvu již tříbrankové vedení. Tato branka naše hráče uspokojila a ke slovu se začal dostávat také soupeř s cílem zkorigovat nepříznivý stav. Snížit na 1:3 se domácím podařilo v 82.minutě. To však bylo z jejich strany vše a tak tímto výsledkem skončil celý zápas. Za předvedený výkon patří všem hráčům poděkování! Sestava:Blumentritt D.- Bouchal,Coufal,Šlajs,Kouřil - Knespl,Tóth,Vomáčka,Stejskal - Zifčák,Třešňák(45´Harašta,75´Žakovič) ŽK: Bouchal,Tóth,Blumentritt D. Trenér: Jiří Suchopárek a vedoucí mužstva: Jiří Šlajs