Úvod arrow Dorost - U19 arrow FC Nový Bor - PV FC Polevsko 2 : 1 ( 0:1 )
Dorost - U19:  FC Nový Bor - PV FC Polevsko 2 : 1 ( 0:1 ) Tisk E-mail
20. 08. 2007

Před začátkem nové soutěže KP.st. a ml. Dorostu,sehráli dorostenci Nového Boru přípravný zápas s týmem mužů Polevska na svém hřišti. Z našeho soupeře jsme měli respekt, protože v týmu Polevska hráli hráči kteří v minulosti kopali vyšší soutěže a jejich jména jsou známi širší veřejnosti, a tak jsme zápas začali opatrně až bojácně, což soupeř poznal a začal nás přehrávat ve všem. Ojedinělou šanci, kterou jsme měli v 11 min.po přihrávce Tótha na úplně volného Stibra, který šel sám na golmana soupeře, ale nedal. Tak do poločasu jsme přihlíželi jak soupeři všechno vychází a ve 39 min.zápasu, po chybě ve středu obrany a po přečíslení naší obrany, soupeř skóroval a ujal se vedení 0:1. Do druhého poločasu jsme si řekli jaké hrubé chyby nesmíme nadále opakovat. Spadla z nás nervozita a respekt ze soupeře a začali jsme hrát fotbal, tak jak jsme si řekli a bylo to v druhé půli znát.  V 72 min., kdy utekl Zifčák po křídle a přihrál Třešňákovi a ten nedal brankáři šanci a vyrovnal na 1:1. Tento gól nás nastartoval ještě více a začali jsme soupeře přehrávat a to se nám povedlo vstřelit druhý a vítězný gól v 81.min. po kombinaci ve středu hřiště, následná přihrávka Zifčáka na Tótha do křídla a ten střelou k tyči skóroval na 2:1 pro náš tým. Po závěrečném hvizdu rozhodčího, bylo vidět, že někteří  novoborští hráči si sáhli až na dno svých sil. Za bojovnost a obětavost proti o dvě hlavy větším soupeřům svým hráčům děkuji.

Sestava:Blumentritt Dan(45 Blumentritt Ivo) - Kouřil, Bouchal, Šlajs, Kořínek - Knespl, Tóth, Zifčák, Stejskal (Harašta) - Kozák (35Moravec - 60Dvorský), Stibr(45Třešňák).

Trenér:Jiří Suchopárek.