Menu Content/Inhalt
Úvod arrow Články arrow Muži A arrow FK Admira Praha – FC Jiskra Nový Bor 2 : 3 ( 2 : 2 )
Muži A:  FK Admira Praha – FC Jiskra Nový Bor 2 : 3 ( 2 : 2 ) Tisk E-mail
06. 08. 2006


    Po vítězném pohárovém utkání se Slovanem Varnsdorf jsme zajížděli k úvodnímu zápasu divize B ročníku 2006/2007 na horkou půdu do Prahy, kde jsme se utkali s domácí Admirou Praha. Domácí mužstvo postoupilo v loňském ročníku z Pražského přeboru. Domácí se před tímto utkáním navnadili postupem přes Český Brod v Poháru Českomoravského fotbalového svazu a chtěli se na nově opraveném fotbalovém areálu před domácím publikem vytáhnout. Utkání se hrálo v neděli 06. 8. 2006 od 10,15 hod za ideálního fotbalového počasí před 300 diváky. Utkání řídil pan Martin Šifalda a asistovali mu p. Lukáš Šístek a Libor Zeman. Delegátem utkání byl pan Jaroslav Hamouz.
Mužstva nastoupila v těchto sestavách:
FC Jiskra Nový Bor:
Brankář: Milan Szabó
Obrana: Zbyněk Rampáček, Martin Bílý, Roman Leitner, Zdeněk Kysela
Záloha: Petr Šafář, Pavel Fleischer, Zdeněk Buryánek, Lukáš Kubeš
Útok: Jakub Hladík, Jindřich Barát
Na lavičce byli připraveni: Jiří Bláha, Roman Pěnička, Jakub Jeřábek, Kamil Podolský, Hynek Vrabec, Michal Makovinny
Trenér: Zdeněk Heinzel, Asistent: Bohuslav Najman
Vedoucí mužstva: Josef Košta, Sportovní manažer: Roman Hejna,
Masér: Miloslav Zavadil, Terapeut: Jiří Břečka
FK ADMIRA Praha
Brankář: Petr Michal
Obrana: Milan Švec, Jan Paulín, Martin Ondrik, Richard Margolius
Záloha: Jan Martinic, Jan Lenz, Ladislav Houzar, Petr Vobořil
Útok: Aleš Deré, Jan Vlček
Na lavičce byli připraveni: Jiří Kubice, Nikola Štorchl, David Jehlička, Tomáš Hajner, Petr Kovařík, Michal Klíma
Trenér: Jan Vlček, Asistent: Petr Roubík, Vedoucí mužstva: Eduard Hakr,
Masér: Miloš Pánek    
 
    Domácí před novou sezónou značně posílili kádr. Přišlo šest nových hráčů a to obránci Vobořil a Švec, kteří v předchozím ročníku účinkovali v ČFL, dále Kovařík, v záloze se posílili o Štochla a v útoku o Derého, kterého známe z Vyšehradu a Lenze z Xaverova. Naše mužstvo oproti jarní části posílili Buryánek, Šafář, Barát, kteří nastoupili v základní sestavě a dále navrátilci z angažmá v Německu Bílý a Fleischer. Zápas začal velice opatrně z obou stran. Až v 9. min. se odhodlal k přímočařejší akci Hladík, ale jeho centr do vápna domácích nenašel žádného našeho hráče, který by zakončil. V 15. min. právě Hladík naběhl do volného prostoru a využil nakopnutého míče za obranu domácích z naší poloviny a vyhrává hlavičkový souboj a pak domácím obráncům předvedl svou rychlost, vnikl do vápna a střelou po zemi podél vyběhnuvšího brankáře Michala nás dostává do vedení 0:1. Ve 20. min. se opět dostáváme do pěkné příležitosti, ale střela končí vedle branky domácích. Domácí začínají vyrovnávat hru především ve středu pole a začínají zaměstnávat naší obranu, kde se nám tolik nedaří. Szabo prozatím vyřešil několik zapeklitějších situací a hlavně jeho zásluhou vedeme stále 0:1. Ve 32. min. jsme však špatně rozehráli na levé straně, čehož využili domácí k brejkové akci a Bílý při pokusu ukopnout míč domácímu útočníkovi se dopouští faulu a rozhodčí Šifalda ukazuje na značku pokutového kopu. Míč si postavil domácí Vlček a střelou doprostřed branky vyrovnává na 1:1. Naši hráči přidali a pokoušejí se strhnout vedení na naši stranu. Ve 35. min. se dostává po centru Leitnera k zakončení z vápna Šafář, ale jeho střela jde mimo branky domácích. Ve 39. min. se nám daří kombinovat na jeden dotek, což domácím dělá očividné problémy. Ve stejném duchu pokračujeme i ve 41. min. zápasu, kdy se nám opět vydařila výtečná akce na jeden dotek ve vápně domácích a Šafář je na konci gólové akce a dostává nás do vedení 1:2. Ve 43. min. se dostali domácí do našeho vápna a po závaru před Szabem padá přes upadnuvšího našeho obránce Deré a rozhodčí Šifalda k překvapení všech přítomných opět ukazuje na značku pokutového kopu. Již druhá penalta v tomto utkání proti našemu mužstvu. Míč si k exekuci postavil Deré a opět střelou doprostřed branky se nemýlí a vyrovnává na 2:2 ve 44. min. zápasu. Z následného protiútoku se dostává do vyložené šance Barát, který si obhodil vyběhnuvšího brankáře Michala, kterým byl jasně podražen, ale k nevůli diváků dostává Barát ŽK za simulování. Takže skončil první poločas utkání, které končí v poměru 2:2, když domácí kopali 2x penaltu proti naší brance.
    Do druhého poločasu nastupuje na levý okraj obrany Pěnička za zraněného Rampáčka – problémy s kolenem. Naši hráči chtějí vyhrát a na hřišti je to znát. Dokážeme si vypracovat brankové příležitosti, ale vázne koncovka. Mezi diváky je i bývalý reprezentant Láďa Vízek a prohlašuje, že Bor chce vyhrát. Domácí jsou neustále pod tlakem a ve 13 min. 2. poločasu obrana domácích udělala hrubku. Míč přes naší zálohu dostal do běhu kolmou přihrávkou Barát, který si zpracoval míč, utekl obráncům, obešel i brankáře, ale z úhlu trefuje pouze boční síť branky domácích. Ve 20. min. podruhé střídáme a na hřiště nastupuje za Kubeše Bláha. Záměrem realizačního týmu je posílení útočné hry. Domácí nás vystrašili ve 23. min, ale naštěstí rychlý domácí hráč Vlček zakončil svůj průnik nepřesně. Ve 30. min. střídá na hřišti Hladíka, který odvedl veliký kus práce, Hynek Vrabec, který měl vnést chytrost a myšlenku do našich útočných akcí. Naši hráči se dostávají více před vápno domácích a tak domácí lavička ve snaze rozkouskovat hru, v rozmezí několika minut provedla hned trojí střídání. Ve 36. min. má dobrou příležitost k zakončení Buryánek z přímého kopu, ale brankář Michal jeho pokus kryje. O čtyři minuty později začínáme další akci. Pěnička našel pěknou přihrávkou po zemi Vrabce, který prostrčil míč mezi obránci na nabíhajícího Buryánka, který s míčem vbíhá do vápna a přehazuje brankáře Michala a je to 2:3 ve 40. min. Zbytek zápasu již v poklidu dohráváme a nepouštíme domácí k žádnému vážnějšímu ohrožení naší branky a tak si v prvním kole divize B odvážíme z Prahy zaslouženě všechny tři body.
    Trenér Zdeněk Heinzel k průběhu utkání řekl: „Utkání jsem sice vyhráli, ale v utkání jsme se dopustili mnoha chyb hlavně v defenzivní fázi a kazili jsme velké množství jednoduchých přihrávek. V prvním poločase jsme se dostali dvakrát do vedení, ale pokaždé soupeř vyrovnal z penalt. Ty sice byli sporné, ale předcházely jim naše chyby, kterých se je třeba vyvarovat. Ve druhém poločase se naše obranná hra výrazně zlepšila a i v útočné fázi jsme se začali postupně prosazovat. Rozhodující gól jsme si nechali až na konec zápasu, ale myslím, že to bylo naše zasloužené vítězství. Jen jsme se na něj zbytečně moc nadřeli.“ K dalšímu mistrovskému utkání nastoupíme v domácím prostředí proti FK GRAFFINU Vlašim v sobotu 12. 8. 2006 od 17,00 hod.

   

Komentáře  
 

Průměrné hodnocení od uživatelů

   (0 hlasování)

 

Zobrazuji 3 / 3 komentářů

Action Network, and

od: Adriane (Guest) 30-07-2014 22:28

Action Network, and

od: Adriane (Guest) 30-07-2014 22:28

Action Network, and Appalachia Rising conducted a dierct action at the doors of the PNC Bank, a key mountaintop removal financer (and TARP-funds recipient, by the way) in downtown D.C.a0 They were removed by police and arrested,

 

» 

» Odpovědět na tento komentář...

thosh 2 janvier 2

od: Jack (Guest) 26-07-2014 05:53

thosh 2 janvier 2

od: Jack (Guest) 26-07-2014 05:53

thosh 2 janvier 2013 j adore ton blog que je lis deupis des mois continu comme e7a.Parenthe8se ferme9, vu la hausse de la taxe de la copie prive9e j ai plus aucune honte e0 te9le9charger ille9galement films et musiques donc e0 trop vouloir se gaver ils assument ensuite. Mais vu les chiffres que tu nous pre9sente on va pas les pleurer.

 

» 

» Odpovědět na tento komentář...

dhrtjzjj 3 janvie

od: Megatruh (Guest) 24-07-2014 21:46

dhrtjzjj 3 janvie

od: Megatruh (Guest) 24-07-2014 21:46

dhrtjzjj 3 janvier 2013 Gilles : Heu, c est comme e7a que sont jutsifie9s tout les projet de lois et structures en place comme Hadopi. Ils ne parlent pas force9ment de l anne9e 2012, je te l accorde. malgre9 les prix parfois prohibitifs des places C est clair qu e0 Amiens, de me9moire, un film en 3D avec lunettes, c est 13.70€ pour une place adulte ! -Sinon, article sympa mais qui, comme pour beaucoup, ne me surprend pas.

 

» 

» Odpovědět na tento komentář...Přidat komentář

Jméno
E-mail
Nadpis  
 
Komentář
  Zbývající počet znaků:  
 
   
   mXcomment 1.0.1 © 2007-2018 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
 

Tabulka

12. TJ TATRAN Rakovník 35
13. FK SEKO LOUNY 33
14. ARSENAL ČESKÁ LÍP 33
15. SK Hrobce 9
16. FC Nový Bor 8
Celá tabulka...

Příští zápas

-

Poslední zápas

30. kolo (Divize B)
FC Nový Bor
x
SK Úvaly
0:3

Komentáře

SK ŠTĚTÍ - FC NOVÝ BOR...
Makejte Jiskra !!
Přeji Novému Boru a tr.Bróšovi...
17/07/18 20:42 Více...
Od Honza

SK ŠTĚTÍ - FC NOVÝ BOR...
Hrrdina
A ze by jses představil ty hrdino!!
16/07/18 18:57 Více...
Od HRDINA BEZ JMÉNA 2

SK ŠTĚTÍ - FC NOVÝ BOR...
Hrrdina
A ze by jses představil ty hrdino!!
16/07/18 18:56 Více...
Od HRDINA BEZ JMÉNA 2

SK ŠTĚTÍ - FC NOVÝ BOR...
Hrrdina
A ze by jses představil ty hrdino!!
16/07/18 18:56 Více...
Od HRDINA BEZ JMÉNA 2

SK ŠTĚTÍ - FC NOVÝ BOR...
NOSEK
A co ten Nosek z Višnovky? Prej to je...
16/07/18 10:25 Více...
Od franta z boru