Menu Content/Inhalt
Úvod
Muži A:  FC Jiskra Nový Bor – FK Jablonec 97 a.s. 0 : 3 ( 0 : 1 ) Tisk E-mail
03. 09. 2006


    Ve druhém kole poháru ČMFS r. 2006/2007 se domácí FC Jiskra Nový Bor utkala s prvoligovým FK Jablonec 97, který v ročníku 1997/1998 se stal vítězem poháru ČMFS a byl tedy před dnešním utkáním jasným favoritem. Utkání se hrálo ve středu 30.08. 2006 od 17,00 hod za pěkného počasí před 350 diváky na přírodním travnatém hlavním hřišti, které bylo výborně připravené. Utkání řídil pan Emil Ubias s asistenty Petrem Polákem a Petrem Červinkou. Delegátem utkání byl pan Miloslav Noháč.
Mužstva nastoupila v těchto sestavách:
FC Jiskra Nový Bor:
Brankář: Milan Szabo
Obrana: Roman Leitner, Zbyněk Rampáček, Martin Bílý, Roman Pěnička,
Záloha: Marek Pěnkava, Jakub Jeřábek, Zdeněk Buryánek, Petr Šafář
Útok: Hynek Vrabec, Jakub Hladík
Na lavičce byli připraveni: Lukáš Kubeš, Jindřich Barát, Kamil Podolský, Michal Makoviny, Ondřej Holeček, Jiří Bláha, Roman Pěnička, Pavel Fleischer,
Trenér: Zdeněk Heinzel, Asistent: Bohuslav Najman
Vedoucí mužstva: Josef Košta
Sportovní manažer: Roman Hejna, Masér: Miloslav Zavadil, Terapeut: Jiří Břečka
FK Jablonec 97 a.s.:
Brankář: Michal Špit
Obrana: Petr Zábojník, Štěpán Kučera, Michal Kordula, Jaroslav Laciga
Záloha: Luboš Loučka, Miroslav Baranek, Jiří Valenta, Luboš Loučka
Útok: Petr Smíšek, Adam Hloušek
Na lavičce byli připraveni: Jiří Bobok, Miroslav Hvozda, Pavel Eliáš, Dušan Nulíček, David Procházka, Karel Vrabec
Trenér: Petr Rada, Vedoucí mužstva :Petr Majer, Asistent: Zdeněk Klutcký
    V úvodních minutách jsou aktivnější, a po faulu Pěničky centruje do našeho vápna Jindříšek, ale míč končí v autu. Ve 4. min. střílí z našeho vápna Hloušek, ale Szabo chytá. V 5. min. po centru z levé strany do našeho vápna si nabíhá na míč úplně volný Smíšek a hlavou do protipohybu Szaba z 12 metrů skóruje 0 : 1. V 9. min. centruje do našeho vápna Valenta na nabíhajícího Baranka, ale ten z hranice malého vápna netrefuje naší branku. Ve 12. min. kopu hosté rohový kop, Szabo centr vyboxoval a Buryánek odkopává. Ve 13. min. pálí z Loučka z 16 metrů těsně vedle naší branky. V 15. min. opět Szabo chytá střelu Hlouška z 15 metrů. V 16. min. opět Szabo vyráží střelu Jindříška z 16 metrů na roh. Centr Jindříška odvrací Bílý ve spolupráci s Vrabcem. V 17. min. centr z pravé strany, míč se dostává k Baránkovi, který pálí z 12 metrů, ale Szabo opět vynikajícím zákrokem chytá. V 19. min. po chybě Buryánka postupuje na naší branku Baranek, přehodil vyběhnuvšího Szaba, ale branku netrefil. Naši se dostávají do vápna hostí ve 21. min. Po faulu na Vrabce centruje Buryánek, ale Špit robinsonádou centr chytá. Ve 24. min. pěkná akce našich, Pěnička přihrál Šafářovi, ten z levé strany v běhu centruje do vápna hostí, ale Špit opět centr chytá. Ve 27. min. střílí Loučka ze 16 metrů vedle naší branky. Ve 29. min. pálí Baránek z voleje vysoko nad naší branku. Ve 36. min. Pěnkavu nahrazuje Kubeš. Ve 37. min. si hosté narazili pěkně míč na našem vápně a Baranek vystřelil technickou střelu k tyči, ale Szabo opět bravurně vyráží. Ve 41. min. naše obrana zablokovala tři střely hostí v našem vápně. Ve 42. min. Szabo vyboxoval centr z rohového kopu a Jeřábek odkopává do bezpečí. Ve 44. min. dostává ŽK Pěnička za faul. Ve 45. min. kopu hosté 2x rohový kop, ale ubránili jsme se.
    Hosté nás v 1. poločase přehrávali a je vidět výkonnostní rozdíl, ale naši kluci podávají disciplinovaný a bojovný výkon.
    Druhý poločas začínáme útokem a centr Kubeše odvrací obrana hostí. Střídáme a Hladíka nahrazuje Barát. V 6. min. po závaru v našem vápně Baranek přihrál na vápno Loučkovi, který míč napálil z levé strany přes celou branku z 16 metrů a tečovaná střela končí v naší síti 0:2. V 8. min. se málem dostal do zakončení Buryánek po přihrávce Kubeše, ale v e skluzu ve vápně hostí špatně trefil míč. V 11. min. Baranek naráží na našem vápně míč nabíhajícímu Kordulemu, ale Szabo jeho střelu likviduje. Ve 14. min. hosté střídají a Hlouška nahrazuje Nulíček. V 17. min. hosté předvedli pěknou akci, ale Rampáček střelu Valenty zblokoval na roh. Ve 21. min. centruje do našeho vápna Loučka, ale Kordule hlavičkuje mimo naší branky. Ve 23. min. kopou hosté další rohový kop po zákroku Rampáčka. Centr Loučky odvracíme před vápno, kde střílí Valenta tvrdou střelu, ale nad naší branku. Ve 25. min. předvedli hosté krásnou fotbalovou akci, když Baránek poslal pěkný centr o našeho vápna a Jindříšek rybičkou vyhrál souboj s Pěničkou a hlavou poslal míč k pravé tyči naší branky – 0 : 3. Ve 28. min. střídání v obou mužstvech a v našem mužstvu střídá Bláha Vrabce a u hostí Kordulu Eliáš. Ve 32. min. dostává ŽK Šfář a hosté střídají Jindříška, kterého nahrazuje Vrabec. Ve 33. min. poslal pěkný pas Buryánek na Baráta, ale Špit dobře vyběhl a před Barátem odkopává míč. Ve 34. min. centruje Kubeš do vápna hostí, ale Barát hlavičkuje do výšky a Špit míč chytá. Ve 35. min. naše nejhezčí akce – po ose Šafář – Buryánek jde míč na nabíhajícího Baráta, který se dostává sám před Špita, ale ten jeho střelu z 12 metrů nohama ztlumil a poté před dobíhajícím Šafářem chytá. Ve 39. min. se prosadil do našeho vápna Valenta, ale jeho střela z 12 metrů jde mimo naší branky. Ve 43 min. se dostal k odraženému míči po centru Valenty Smíšek a z rohu malého vápna prověřil tvrdou střelou Szaba, který míč vyráží na roh. Ve 46. min. chytá Špit centr Leitnera. V poslední minutě nastavení se dostal k zakončení na vápně hostí Šafář, ale míč jde mimo branky hostí.
Nejlepšími hráči utkání byli lavičkami vybráni Szabo a Valenta.
    Hosté vyhráli zaslouženě a postupují do třetího kola poháru ČMFS. Pro naše hráče to byla cenná zkušenost. Velice dobře dirigoval naší obranu, která byla pod velkým tlakem, Rampáček.

   

Komentáře  
 

Průměrné hodnocení od uživatelů

   (0 hlasování)

 

Zobrazuji 0 / 0 komentářůPřidat komentář

Jméno
E-mail
Nadpis  
 
Komentář
  Zbývající počet znaků:  
 
   
   

Zatím žádné komentářemXcomment 1.0.1 © 2007-2018 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
 

Tabulka

12. FK Meteor Praha VIII 21
13. ARSENAL ČESKÁ LÍP 21
14. TJ TATRAN Rakovník 13
15. SK Hrobce 5
16. FC Nový Bor 1
Celá tabulka...

Příští zápas

07.04.2018 - 10:15
20. kolo (Divize B)
FK Neratovice-Byškovice
x
FC Nový Bor
Rozpis...

Poslední zápas

19. kolo (Divize B)
FC Nový Bor
x
Sportovní sdružení Ostrá
1:3

Komentáře

ARSENAL ČESKÁ LÍPA-FC...
info
ty vole to je informovanost. A co sem...
19/03/18 18:57 Více...
Od kkk

ARSENAL ČESKÁ LÍPA-FC...
info
ty vole to je informovanost. A co sem...
19/03/18 18:56 Více...
Od kkk

FK SEDMIHORKY – FC NOVÝ...
Na tom něco je
Na utkání proti Jílovému (0:2)p....
01/03/18 12:09 Více...
Od Jeníček

FK SEDMIHORKY – FC NOVÝ...
Na oko
Smutné informovat jen když se daří...
20/02/18 08:48 Více...
Od Fanda FCNB

FC NOVÝ BOR – Dynamo...
Tele
Co tady meleš v čele se mnou... já...
29/01/18 07:10 Více...
Od Suny