Menu Content/Inhalt
Úvod arrow Dorost - U19 arrow Nový Bor - Česká Kamenice (muži A) 0 : 4 ( 0 : 2 )
Dorost - U19:  Nový Bor - Česká Kamenice (muži A) 0 : 4 ( 0 : 2 ) Tisk E-mail
22. 01. 2007


    Také utkání s Českou Kamenicí hrané v rámci turnaje Jakub Cup 2007 lze z pohledu novoborských mladíků označit jako smolné a v náš neprospěch příliš kruté, neboť výsledek rozhodně neodpovídá průběhu utkání, což mimo jiné po utkání potvrdil i zkušený trenér Č. Kamenice J. Klinský.

    Do zápasu jsme nastupovali s cílem neinkasovat zbytečný gól v úvodu utkání a pokusit se hrát kombinační fotbal se zaměřením především na větší důraz v osobních soubojích.Až do 38. min. jsme naše předsevzetí plnili téměř do puntíku a našeho soupeře jsme nepustili do žádné vážnější šance.Tentokrát byla velmi dobrá i naše hra dopředu, neboť jsme si do zmíněné 38. min. dokázali vytvořit hned pět brankových příležitostí, ale bohužel opět bez gólového efektu.Naopak to byli naši hosté, kteří nám i tentokrát udělili lekci z produktivity a po ojedinělé akci (avšak za výrazného přispění našich zadáků) v 38. min. otevřeli skóre utkání 0:1.Naše mladistvost a nezkušenost se dokonale projevila hned o 2 minuty později, kdy soupeř využil naší nesoustředěnosti v přerušené hře a rychle rozehraným trestným kopem doprostřed brány asi z 35 m zaskočil nejen naše hráče stavějící zeď, ale i gólmana stojícího u tyče 0:2 (nutno však dodat, že hlavním rozhodčím nebyl dán pokyn k rozehrání „hvizdem píšťalky“ jak bývá obvyklé a což není v rozporu s pravidly, ale pro mé mladíky to bylo jak „vidno“ hodně překvapivé a nečekané).Rovněž dvě branky obdržené v 65. resp. 71. min. druhého poločasu padly s naší výraznou spoluúčastí, což jen opět deklaruje, jak velký rozdíl je mezi mládežnickou a seniorskou kopanou.Přesto-že jsme odešli z utkání jako poražený tým jsou mé pocity (především z předvedené hry a nasazení po celé utkání) velmi pozitivně naladěny. Jsem přesvědčen, že při lepší koncovce, výraznější soustředěnosti a hlavně větší zodpovědnosti některých jednotlivců, můžeme hrát vyrovnanou partii i se zkušenějšími kolektivy mužské kategorie. Sestava N.Boru :
Kozák - Knespl, Šturma, Falta (40´- Hruška), Lebruška (55´- Bouchal) - Mrhač, Kudláček, Tóth, Kužel - Takáč (58´- Novák), Zifčák
ŽK : Falta, Kudláček
Bubla M. - trenér
   

Komentáře  
 

Průměrné hodnocení od uživatelů

   (0 hlasování)

 

Zobrazuji 0 / 0 komentářůPřidat komentář

Jméno
E-mail
Nadpis  
 
Komentář
  Zbývající počet znaků:  
 
   
   

Zatím žádné komentářemXcomment 1.0.1 © 2007-2018 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
 

Tabulka

12. FK SEKO LOUNY 33
13. TJ TATRAN Rakovník 26
14. ARSENAL ČESKÁ LÍP 24
15. SK Hrobce 9
16. FC Nový Bor 5
Celá tabulka...

Příští zápas

26.05.2018 - 17:00
27. kolo (Divize B)
FK Baník Souš
x
FC Nový Bor
Rozpis...

Poslední zápas

26. kolo (Divize B)
FC Nový Bor
x
FK Meteor Praha VIII
0:1