Menu Content/Inhalt
Úvod arrow Dorost - U19 arrow FC Jiskra Nový Bor - FK Česká Lípa 2 : 1 ( 0 : 1 )
Dorost - U19:  FC Jiskra Nový Bor - FK Česká Lípa 2 : 1 ( 0 : 1 ) Tisk E-mail
29. 01. 2007


    Velmi očekávané utkání dvou letitých rivalů z Českolipska, které bylo tentokrát navíc okořeněné a určitě i více prestižní také z pohledu vedení obou týmů, neboť ještě před rokem působili nejen trenéři (Bubla, Suchopárek resp. Najman), ale také současný vedoucí novoborských (Pavlík) na opačných stranách „bariéry“.Nejen za ochotu dojíždět, ale především za perfektní spolupráci a podporu mé práce, bych chtěl touto cestou poděkovat panu Ladislavu Pavlíkovi.Tohoto člověka, který Svá nejlepší léta věnoval zejména fotbalu v České Lípě (a to jak u dospělých tak u mládeže) si já osobně nesmírně vážím.

    Bohužel, této „asi maličkosti“ si nedokázali všimnout současní funkcionáři FK Č.L. a za všechno mu poděkovali pouze tím, že ho společně s mou maličkostí na prokazatelně lživých podkladech (dvou již dnes odvolaných „bafuňářů“) z tohoto klubu před 1.rokem doslova vyhodili. Ale rovněž i v obou táborech se objevilo hned několik hráčů, kteří v minulosti oblékali právě dresy svého dnešního soupeře.
    Hosté (hrající dorosteneckou divizi) byli před utkáním (vlivem věkového rozdílu hráčů a především větším zkušenostem) pasováni do role mírného favorita.Moji svěřenci se však svého soupeře nezalekli a díky nesmírné chuti do hry a bojovnosti po celé utkání tento handicap vymazali a zcela zaslouženě zvítězili, i když i toto utkání se pro nás již tradičně nevyvíjelo příliš šťastně.Po nevyužití hned několika našich slibných situací jsme nechali až příliš prostoru hostujícímu Horáčkovi a ten svojí nezištnou přihrávkou v 17. min. připravil gól pro své spoluhráče 0:1.Druhý poločas jsme díky zlepšené hře celého týmu odehráli již zcela v naší režii a stav utkání zaslouženě otočili v náš prospěch.O vyrovnání se přesnou střelou z trestného kopu postaral Honza Šturma v 73. min. a vítězný gól vstřelil díky důrazu a orientaci ve skrumáži po rohovém kopu Tomáš Hruška.Vzhledem k probíhající náročné zimní přípravě podali kluci velmi zodpovědný a bojovný výkon, za který jim patří mé poděkování.Vedle zkušených „borců“ Šturmy, Kudláčka, Kužela a Tótha bych chtěl vyzvednout také hru Michala Knespla, který (díky téměř 100% tréninkové docházce) „roste“ zápas od zápasu a stává se jednou z opor našeho mladého týmu.
    Závěrem bych chtěl ještě poděkovat také našemu správci Bohoušovi Beránkovi a p. J. Obrovskému za perfektně připravené hřiště nejen k odehrání zmíněného utkání, ale i k tréninkovým jednotkám, které díky nim probíhají bez jakýchkoli problémů.
Pánové díky !!!!

Sestava N.Boru :
Osmančik - Knespl, Šturma, Falta, Novák - Mrhač, Kudláček, Tóth, Kužel - Takáč, Zifčák (9´- Hruška) Branky: 73´- Šturma, 76´- Hruška

Bubla M. - trenér

   

Komentáře  
 

Průměrné hodnocení od uživatelů

   (0 hlasování)

 

Zobrazuji 0 / 0 komentářůPřidat komentář

Jméno
E-mail
Nadpis  
 
Komentář
  Zbývající počet znaků:  
 
   
   

Zatím žádné komentářemXcomment 1.0.1 © 2007-2018 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
 

Tabulka

12. FK SEKO LOUNY 33
13. TJ TATRAN Rakovník 26
14. ARSENAL ČESKÁ LÍP 24
15. SK Hrobce 9
16. FC Nový Bor 5
Celá tabulka...

Příští zápas

26.05.2018 - 17:00
27. kolo (Divize B)
FK Baník Souš
x
FC Nový Bor
Rozpis...

Poslední zápas

26. kolo (Divize B)
FC Nový Bor
x
FK Meteor Praha VIII
0:1