Menu Content/Inhalt
Úvod arrow Články arrow Mladší žáci arrow Mladší žáci FC Nový Bor na mezinárodním turnaji Balaton Trófea v Maďarsku
Mladší žáci - U13:  Mladší žáci FC Nový Bor na mezinárodním turnaji Balaton Trófea v Maďarsku Tisk E-mail
09. 07. 2018


Jako každý rok jsme se po skončení sezóny vydali poměřit síly s mezinárodní konkurencí. Tentokrát jsme vyměnili polskou Wroclaw za maďarský Siófok – jedno z největších měst na břehu Balatonu.

Do turnaje který se konal od 26. do 29.6. jsme postavili dva týmy, U12 a U13. Společně s hráči s námi vyrazila i početná skupina fanoušků, tvořena hlavně z rodičů. Našim cílem bylo především zjistit jak na tom jsme v porovnání s jinými evropskými zeměmi a nutno dodat, že i když jsme v konečném zúčtování  obsadili místa ve spodní části tabulky, tak jsme si nevedli špatně. Bohužel opět jsme doplatili na naši největší slabinu – proměňování šancí, protože kdyby se klukům povedlo vyhrát  zápasy ve kterých jsme hráli se soupeři vyrovnanou partii, tak by bylo v našem táboře ještě více radosti. Los nám kromě českých týmů do cesty postavil i soupeře z Kosova, Chorvatska, Slovenska, Polska a domácího Maďarska. Náš tým U13 si tak s předstihem vyzkoušel hru s jedenácti hráči na celé hřiště, tedy systém který budeme hrát až od příští sezóny a nevedli si vůbec špatně (3 výhry, 3 prohry). Kluci z kategorie U12 se bohužel  trápili v zakončení ještě více než jejich starší kolegové, takže se výhry nedočkali (1 remíza, 5 proher), ale tři porážky o jeden gól taky není nutno hodnotit negativně. Kromě fotbalových povinností si kluci dopřáli i spoustu zábavy. Navštívili jsme termální lázněa díky velmi dobré poloze našeho ubytování (50 m od Balatonu) si kluci každou volnou chvíli zpestřili koupáním v tomto maďarském „moři“. Celá naše výprava – 55 osob, si těch pět dní náramně užila, kluci si o týden prodloužili prázdniny a všichni se vraceli domů s velmi spokojeným výrazem ve tvářích a se spoustou nových zážitků. A to byla hlavní věc, kvůli které takovéto akce pořádáme. Celý tento zájezd by se neuskutečnil bez finanční podpory, především z řad rodičů a přátel našeho týmu, kterým moc děkujeme. Poděkování patří i p.Ikráthovi a jeho firmě Euro-Bus, která nám poskytla bezpečnou dopravu do místa turnaje, v místě turnaje a zpět.
Na turnaji nás reprezentovali:
U12: Beneš Dan, Beneš Jan, Pěnička, Kuběj, Deák, Nýdrle, Diviš, Majerech Tomáš, Šup, Fanta
U13: Jásek, Seidl, Vičan, Kašpar, Král, Majerech Josef, Myška, Matoušek, Mach Kuba, Mach Vojta, Feuereisl, Valeš, Šauer, Romanovský, Procházka Dominik, Procházka Patrik
trenéři: Štercl David, Satrapa Petr, Svoboda Standa, Fanta Karel
Výsledky, fotky a další informace o našem týmu najdete na našem webu www.fcnovybor2005.cz
David Štercl


   

Komentáře  
 

Průměrné hodnocení od uživatelů

   (0 hlasování)

 

Zobrazuji 0 / 0 komentářůPřidat komentář

Jméno
E-mail
Nadpis  
 
Komentář
  Zbývající počet znaků:  
 
   
   

Zatím žádné komentářemXcomment 1.0.1 © 2007-2018 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
 

Tabulka

12. TJ TATRAN Rakovník 35
13. FK SEKO LOUNY 33
14. ARSENAL ČESKÁ LÍP 33
15. SK Hrobce 9
16. FC Nový Bor 8
Celá tabulka...

Příští zápas

-

Poslední zápas

30. kolo (Divize B)
FC Nový Bor
x
SK Úvaly
0:3

Komentáře

SK ŠTĚTÍ - FC NOVÝ BOR...
Makejte Jiskra !!
Přeji Novému Boru a tr.Bróšovi...
17/07/18 20:42 Více...
Od Honza

SK ŠTĚTÍ - FC NOVÝ BOR...
Hrrdina
A ze by jses představil ty hrdino!!
16/07/18 18:57 Více...
Od HRDINA BEZ JMÉNA 2

SK ŠTĚTÍ - FC NOVÝ BOR...
Hrrdina
A ze by jses představil ty hrdino!!
16/07/18 18:56 Více...
Od HRDINA BEZ JMÉNA 2

SK ŠTĚTÍ - FC NOVÝ BOR...
Hrrdina
A ze by jses představil ty hrdino!!
16/07/18 18:56 Více...
Od HRDINA BEZ JMÉNA 2

SK ŠTĚTÍ - FC NOVÝ BOR...
NOSEK
A co ten Nosek z Višnovky? Prej to je...
16/07/18 10:25 Více...
Od franta z boru