Menu Content/Inhalt
Úvod arrow Články arrow Muži A arrow FC NOVÝ BOR – SK ÚVALY 0:3 (0:0)
Muži A:  FC NOVÝ BOR – SK ÚVALY 0:3 (0:0) Tisk E-mail
19. 06. 2018   V posledním 30. kole divizní soutěže B r. 2017/2018 a hostíme mužstvo ze středu tabulky SK Úvaly. Utkání se hrálo v sobotu 16.6.2018 od 17. hodin.


   K utkání dnes opět nemá trenér všechny hráče z důvodů dovolených a zranění. Berounský zranění, Janů zahraniční dovolená, Šimůnek také dovolená. Brankář Král nezvěstný a pro nás jeho očekávaný nástupce (Rajty) podal přestup do Liberce. Naši hráči jdou do posledního divizního utkání s cílem vybojovat dobrý výsledek na závěr soutěže. Bojovnost nám nechybí a hraje se vyrovnaný fotbal. V 10. minutě pěknou střelou ohrozil soupeřovu branku Penteleichuk. Obě obrany brání velmi dobře. M. Luňák utrpěl v souboji o míč nepřjemné zranění kotníku, a proto přišlo vynucené střídání. Do boje na jeho místo jde Ouzký. V 11. minutě soupeř zahrává rohový kop, ale brankář Blumentritt míč bezpečně chytá do rukavic. Obraz hry se nemění. Obranná hra převyšuje snahu útočníků a tak se do konce prvního poločasu diváci nějaké vážnější akce na obou stranách nedočkali.

Do druhého poločasu se nastupujeme beze změn. Rádi bychom tento remízový stav udrželi, ale v 58. minutě mají hosté výhodu trestného kopu z hranice šestnáctky. Střela s tečí končí v naší síti a autor střely a gólu je  Štěpánek 0:1. Kluci bojují a snaží se dostat k vyrovnání. Hosté se hodně stahují a brání výsledek. V 60. minutě zahrál tvrdě Kubeš a vidí za to žlutou kartu. Pak přišla vice nešťastná a asi rozhodující minuta! Uprostřed hřiště bojuje o míč Ondra Hamada. Souboj je v rychlosti tělo na tělo. Hráč soupeře se do Hamady opřel a Ondra po několika krocích padá a padá nešťastně na na ruku a rameno a k tomu hlavou do trávníku, zůstává ležet o je jasně otřesen a  na nic nereaguje. Hra je přerušena. Z lavičky běží pomoc! Přichází to horší nosítka a odnášení ze hřiště. První ošetření nevěstí nic dobrého a proto je volaná záchraná služba. Přivolaní lékaři přebírají přímo na hřišti zraněného a odvážejí k dalšímu ošetření. Mezi tím pokračuje dohrávání zápasu a soupeř nám dává další dvě branky. V  85 Andrle a v 88.Dudla. Prohráváme 0:3 a zůstáváme v tabulce na posledním místě tabulky divize B, ale už myslíme na nový ročník 2018-2019. V tomto směru v prvé řadě řešíme doplnění mužstva s cílem návrat na dobrou pozici naše fotbalu. Všem příznivcům děkujeme za podporu doteď i do budoucna. Hráči se opět sejdou na počátku měsíce července 2018!

Sestava: Blumentritt, Ramisch, L. Broschinský, Devátý, Stromecký, Kubeš, Černý, Penteleichuk, Luňák (Ouzký), Hamada, Havel

trenér: J. Broschinský, vedoucí mužstva: R. Blumentritt,


   

Komentáře  
 

Průměrné hodnocení od uživatelů

   (0 hlasování)

 

Zobrazuji 0 / 0 komentářůPřidat komentář

Jméno
E-mail
Nadpis  
 
Komentář
  Zbývající počet znaků:  
 
   
   

Zatím žádné komentářemXcomment 1.0.1 © 2007-2018 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
 

Tabulka

12. TJ TATRAN Rakovník 35
13. FK SEKO LOUNY 33
14. ARSENAL ČESKÁ LÍP 33
15. SK Hrobce 9
16. FC Nový Bor 8
Celá tabulka...

Příští zápas

-

Poslední zápas

30. kolo (Divize B)
FC Nový Bor
x
SK Úvaly
0:3

Komentáře

SK ŠTĚTÍ - FC NOVÝ BOR...
Makejte Jiskra !!
Přeji Novému Boru a tr.Bróšovi...
17/07/18 20:42 Více...
Od Honza

SK ŠTĚTÍ - FC NOVÝ BOR...
Hrrdina
A ze by jses představil ty hrdino!!
16/07/18 18:57 Více...
Od HRDINA BEZ JMÉNA 2

SK ŠTĚTÍ - FC NOVÝ BOR...
Hrrdina
A ze by jses představil ty hrdino!!
16/07/18 18:56 Více...
Od HRDINA BEZ JMÉNA 2

SK ŠTĚTÍ - FC NOVÝ BOR...
Hrrdina
A ze by jses představil ty hrdino!!
16/07/18 18:56 Více...
Od HRDINA BEZ JMÉNA 2

SK ŠTĚTÍ - FC NOVÝ BOR...
NOSEK
A co ten Nosek z Višnovky? Prej to je...
16/07/18 10:25 Více...
Od franta z boru