Menu Content/Inhalt
Úvod arrow Články arrow Muži A arrow FC CHOMUTOV - FC NOVÝ BOR 3:0 (1:0)
Muži A:  FC CHOMUTOV - FC NOVÝ BOR 3:0 (1:0) Tisk E-mail
11. 06. 2018


K předposlednímu diviznímu zápasu jsme zajížděli na hřiště do Chomutova. Domácí funkcionáři nás požádali o předehrání zápasu již v pátek 8. 6. 2018 a to z důvodu, že na jejich stadionu má proběhnout fotbalový turnaj žen. To jsme nemohli potvrdit, jelikož řada hráčů se v pátek nemůže ze zaměstnání uvolnit. Přesto v tomto týdnu si někteří hráči zajistili uvolnění ze zaměstnání a tak jsme dohodli, že začátek musí být posunut na 20 hodinu. Vše se dohodlo a řídící komise ČMFS změnu termínu utkání odsouhlasila.

Zápas se proto hrál za umělého osvětlení před stovkou diváků, kteří se na velikém diváckém zázemí přímo ztratili (stadion má kapacitu 4500 diváků). Trenér vyzval hráče, aby bojovali alespoň o bod. O první střelu na branku se pokusili domácí, ale hráč mířil vedle. V 7. minutě také naše střela neměla přesnost. V 10. minutě předvedl stále velké fotbalové umění domácí Gedeon. Prošel přes několik našich hráčů, ale zakončit mu nedovolil brankář Blumentritt. Ve 13. minutě byl před vápnem domácích faulován Havel a trestný kop vzal na sebe L. Broschinský. Rozhodl se pro technickou střelu a ta neměla přesnost. Domácí zlepšili přihrávky a hlavně začali přesně střílet. Jenže v cestě jejich střelám stál náš gólman Blumentritt. Několik střeleckých pokusů chytil, nebo vyrazil i třeba na rohový kop. Snažíme se na jejich nápor reagovat a napadáme domácí hráče již na jejch polovině. Ve 32. minutě se domácím hráčům provedl rychlý útok po pravé straně a hráč domácích posílá prudký centr do našeho vápna. Míč prošel přes malé vápno až na zadní tyč, kde se objevil domácí Boček a ve skluzu posílá míč k tyči na 1:0. Gól nás trochu srazil dolů. Za chvilku však odpovídáme také zrychlením hry, ale naše střelba vázne. Ve 42. minutě domácí jde domácí hráč středem mezi naše obránce do šance. Přichází faul našich hráčů a pokutový kop! Blumentritt je v tomto ohledu zkušený gólman. Střelu domácího hráče vyrazil a hned poté vyráží první dorážku a to ještě v dalším okamžiku vyráží další a závěr akce zakončuje domácí hráč střelou vedle naší branky.

V 65.minutě střídáme Penteleichuk pouští do hry Šimůnka. Naše úsílí o vyrovnání je velké a několikrát dobrá střela míří mezi tyče. Když je gólman překonán, zaskakují za něho na brankové čáře obránci. Přichází další naše střídání Černého trápí zranění svalu, které mu přivodila domácí obrana. Nastupuje Hamada. V 79. minutě jsme zaváhali při bránění a toho domácí využili ke vstřelení druhého gólu a střelcem byl domácí hráč Svoboda 2:0. Přeskupili jsme naše řady a snažíme se vstřelit kontaktní gól. Na domácí obranu jsme vytvořili silný tlak a opět pomáhají brankáři i hráči z pole. V 87. minutě domácí dali třetí branku Hynešem a bylo o osudu zápasu rozhodnuto 3:0.  Dnes chyběl v našich řadách J. Broschinský, který v dopoledních hodinách podstoupil operaci druhého kolena a podle jeho vyjádření by mělo být všechno v pořádku a bude absolvovat rekonvalescenční přestávku na nový ročník fotbalu. Určitě je třeba připomenout komentář jednoho z domácích pořadatelů. Ten řekl: "Smekám před vašimi hráči, když dokázali po dopoledním pracovním zaměstnání absolvovat dlouhou cestu k zápasu a ještě podat takový to dobrý výkon. To řada našich hráčů do práce nemusí".

Rozhodčí: Pálek, diváků: 101, ŽK: 1:2, bez ČK

Sestava: Blumentritt, Ramisch, Devátý, L. Broschinský, Stromecký, Kubeš, Janů ,Černý, Penteleischuk, Luňák, Havel - střídali Šimůnek a Hamada.

Trenér: J. Broschninský st., vedoucí mužstva: R.Blumentritt


 V sobotu 16. června 2018 od 17 hodin  sehrajeme poslední zápas divize B na domácím hřišti a hostíme SK Úvaly

        


   

Komentáře  
 

Průměrné hodnocení od uživatelů

   (0 hlasování)

 

Zobrazuji 0 / 0 komentářůPřidat komentář

Jméno
E-mail
Nadpis  
 
Komentář
  Zbývající počet znaků:  
 
   
   

Zatím žádné komentářemXcomment 1.0.1 © 2007-2018 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
 

Tabulka

12. TJ TATRAN Rakovník 35
13. FK SEKO LOUNY 33
14. ARSENAL ČESKÁ LÍP 33
15. SK Hrobce 9
16. FC Nový Bor 8
Celá tabulka...

Příští zápas

-

Poslední zápas

30. kolo (Divize B)
FC Nový Bor
x
SK Úvaly
0:3

Komentáře

POZVÁNKA
Přátelská utkání
Dobrý den 19.8-24.8 náš klub SK...
07/06/18 19:40 Více...
Od Radek Bárta

POZVÁNKA
Přátelská utkání
Dobrý den 19.8-24.8 náš klub SK...
07/06/18 19:40 Více...
Od Radek Bárta

POZVÁNKA
Přátelská utkání
Dobrý den 19.8-24.8 náš klub SK...
07/06/18 19:39 Více...
Od Radek Bárta

POZVÁNKA
Přátelská utkání
Dobrý den 19.8-24.8 náš klub SK...
07/06/18 19:39 Více...
Od Radek Bárta

POZVÁNKA
Jednání
No, ono to možná tak trochu tím...
17/05/18 17:34 Více...
Od Lucka