Menu Content/Inhalt
Úvod
Muži A:  FC NOVÝ BOR - SK SEKO LOUNY 1:0 (1:0) Tisk E-mail
07. 05. 2018


V průběhu posledního týdne došlo k doléčení zranění některých hráčů, kteří se tak zapojili do přípravy na zápas Louny. Byli to L. Kubeš, T. Janů, J. Berounský. Po vypršení trestu i J. Černý a také D. Penteleichuk a když k tomu přidáme i zlepšené poslední výkony mužstva, tak byla  i naděje na lepší výsledek.

Zápas začali ovšem herně výborně hosté. Lépe je poslouchal míč a také bylo znát, že chtějí bodovat. V 6. minutě také zahrávali první rohový kop. Náš zajímavý útok jsme soupeři i divákům předvedli v 9. minutě. Hamada výborně prostrčil míč mezi obranu a toho se zmocnil Havel. Gólu však zabránil brankář Loun. Přišly i další podobné akce, ale gól se nám nedařilo vstřelit. Ve 22. minutě zakončuje těsně vedle branky J. Broschinský. Ve 28. minutě nám zatrnulo po akci soupeře, ale také jejich akce končí zakončením vedle branky. Ve 32. minutě se dopustil porušením fotbalových pravidel hráč hostí ve vlastním vápně. Rozhodčí nařídil nepřímý kop a pro hráče žl.kartu. Naší příležitost ke skórováním jsme nevyužili jelikož brankář  soupeře naší šanci zlikvidoval. Ve 36. minutě se dostával mezi obranou soupeře ve vápně do šance Havel. Byl faulován a rozhodčí nařídil penaltu. Všichni byli v očekávání, kdo to vezme na sebe a byl to zkušený T. Janů. Náznakem poslal brankáře na jednu stranu a míč poslal do prázdného místa branky 1:0. Soupeř začal bojovat o vyrovnání a na nás bylo vedení udržet a přidat další gól. Do konce poločasu se nic nezměnilo.

Do druhého poločasu naše první střídání. Na místo Hamady jde do boje Penteleichuk. Zpočátku na jeho hře byla vidět nervozita, ta byla byla znát i dalších hráčích, ale vzadu perfektně pracoval J. Broschinský a ke stejnému výkonu tak strhával i ostatní hráče. Jenže soupeř čekal stále a trpělivě na svojí příležitost. Tak se stávalo, že bylo horko i před naší brankou. Více šanci však bylo z naší strany a akce to byly opravdu fotbalové, jen chybělo trefit branku a nebo dobře přihraný míč. Trenér také využil možnosti střídání. Na místo Šimůnka posla do hry Kubeše a později ještě vystřídal Stromeckého Berounský. Až do posledního písknutí rozhodčího byl tak osud zápasu otevřený. Přesto, že konečný výsledek zápasu 1:0 je hubený, ale je vítěznýa pro naše barvy první tři body v celém ročníku divize B 2017-2018.

Rozhodčí:  O. Bačo, diváků: 85, ŽK: 2:2, bez ČK

Sestava : Blumentritt, L. Broschinský, Devátý, J. Broschinský, Janů, Šimůnek, Luňák, Stromecký, Hamada, Černý, Havel - Pentelichuk, Kubeš, Berounský,

trenér: J. Broschinský st.,vedoucí mužstva: R.  Blumentritt


Příští zápas hrajeme v sobotu 12.května 2018 ve VELVARECH od 17 hodin- odjezd ve 14.3o hod.


   

Komentáře  
 

Průměrné hodnocení od uživatelů

   (0 hlasování)

 

Zobrazuji 0 / 0 komentářůPřidat komentář

Jméno
E-mail
Nadpis  
 
Komentář
  Zbývající počet znaků:  
 
   
   

Zatím žádné komentářemXcomment 1.0.1 © 2007-2018 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
 

Tabulka

12. FK SEKO LOUNY 33
13. TJ TATRAN Rakovník 26
14. ARSENAL ČESKÁ LÍP 24
15. SK Hrobce 9
16. FC Nový Bor 5
Celá tabulka...

Příští zápas

26.05.2018 - 17:00
27. kolo (Divize B)
FK Baník Souš
x
FC Nový Bor
Rozpis...

Poslední zápas

26. kolo (Divize B)
FC Nový Bor
x
FK Meteor Praha VIII
0:1

Komentáře

POZVÁNKA
Jednání
No, ono to možná tak trochu tím...
17/05/18 17:34 Více...
Od Lucka

POZVÁNKA
Lucka
Čím to je že jedni z nejlepších...
16/05/18 19:55 Více...
Od Pavel

POZVÁNKA
Lucka
Čím to je že jedni z nejlepších...
16/05/18 19:55 Více...
Od Pavel

POZVÁNKA
odchovanci
Kdyby odchovanci měli zájem tu hrát,...
16/05/18 12:03 Více...
Od Lucka

POZVÁNKA
odchovanci
Kdyby odchovanci měli zájem tu hrát,...
16/05/18 12:03 Více...
Od Lucka