Menu Content/Inhalt
Úvod arrow Články arrow Muži A arrow Sokol HOSTOUŇ – FC NOVÝ BOR 2:0 (1:0)
Muži A:  Sokol HOSTOUŇ – FC NOVÝ BOR 2:0 (1:0) Tisk E-mail
30. 04. 2018


 Soutěžní los Fortuna – divize B určil 23.kolo Sokol Hostouň- FC Nový Bor. Utkání se hrálo v neděli 29.4.2018 od 17. hod. pod vedení hlavního rozhodčího Tomáše Bauma před 180 diváky.

Domácí klub má hrací den neděli a ne jinak tomu bylo i tentokrát. V kádru našeho mužstva došlo k dalšímu oslabení, když pro zranění nemohl nastoupit T. Janů.Trenér J. Broschinský povolal, po dohodě s trenérem dorostu p. Kouřilem, tři hráče Ouzkého, Šnajdrvida a Podrazila. Domácí začali zápas velice aktivně a již ve 2. minutě směřovala na naší branku první prudká střela, ale proletěla vedle branky. Ve 4. minutě další míč letí na branku, ale tentokrát si s tím poradil brankář Blumentritt. Domácí obranu již v rozehrávce napadal K. Ouzký a nedal jí klid. Ve 13. minutě jsme obrali o míč uprostřed hřiště domácí hráče a po rychlé kombinaci jdne na branku domácích Stromecký. Poradil si s obráncem a poslal míč na branku. Ten však proletěl kolem tyče vedle branky. Najednou jsme herně hodně ožili a vytvořili jsme tlak na domácí branku a gól byl otázkou času. Domácí odvraceli několikrát jen na rohový kop. Nakonec se z toho vymanili. Hra se nám dařila a domácí byli zaskočeni. Bohužel gól jsme nedali. Ve 34. minutě byl nešetrně faulován Stromecký, ale ve hře pokračovalo. Blížil se konec poločasu a nám se dařilo útočit. Ve 39.minutě jsme šli středem směrem hřiště na branku domácích. Přišla ztráta míče a rychlý protiútok domácích do naší otevřené obrany a domácímu Trappovi se podařilo střelou k tyči vstřelit důležitou branku utkání a je to 1:0. Domácím se musí ještě přiznat, že měli několik dalších střeleckých pokusů, které ale byly hodně nepřesné.

Do druhého poločasu nastupujeme beze změn, ale domácí střídali. Snažíme se domácí napadat, ale těm se podařilo zpřesnit přihrávky a ještě více hru zrychlit.Nedařilo se nám držet míč na svých kopačkách a tak domácí tlak domácích na naší obranu byl velmi silný a vedl k řadě nebezpečných domácích útoků. V 69.minutě domácí hráči přetavili jeden útok ve dvougólový náskok, když střelcem byl Marek. Vítězství domácích je asi zasloužené, neboť si připravili ještě několik brankových příležitostí, které jim hlavně zlikvidoval náš brankář D. Blumentirtt. Výkon našich hráčů, ať se jedná o bratry Broschinských, tak i dalších hráčů, byl výborný a určitě jsme sehráli nejlepší první poločas v jarní části mistrovských zápasů. Do zápasu zasáhli všichni tři dorostenci a také jejich hra byla pro mužstvo hodně pozitivní.

Sestava: Blumentritt, L.Broschinský, J.Broschinský, Ramich (58.Šnajdrvid), Devátý, Luňák, Šimůnek, Stromecký ,Havel, Ouzký (70. min. Podrazil)

 Trenér: Broschinský Jan st. ,vedoucí mužstva:  R. Blumentritt

V sobotu 5.května 2018 v 17 hodin přivítáme v další mistrovském zápase soupeře z  LOUN !


   

Komentáře  
 

Průměrné hodnocení od uživatelů

   (0 hlasování)

 

Zobrazuji 0 / 0 komentářůPřidat komentář

Jméno
E-mail
Nadpis  
 
Komentář
  Zbývající počet znaků:  
 
   
   

Zatím žádné komentářemXcomment 1.0.1 © 2007-2018 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
 

Tabulka

12. FK SEKO LOUNY 33
13. TJ TATRAN Rakovník 26
14. ARSENAL ČESKÁ LÍP 24
15. SK Hrobce 9
16. FC Nový Bor 5
Celá tabulka...

Příští zápas

26.05.2018 - 17:00
27. kolo (Divize B)
FK Baník Souš
x
FC Nový Bor
Rozpis...

Poslední zápas

26. kolo (Divize B)
FC Nový Bor
x
FK Meteor Praha VIII
0:1

Komentáře

POZVÁNKA
Jednání
No, ono to možná tak trochu tím...
17/05/18 17:34 Více...
Od Lucka

POZVÁNKA
Lucka
Čím to je že jedni z nejlepších...
16/05/18 19:55 Více...
Od Pavel

POZVÁNKA
Lucka
Čím to je že jedni z nejlepších...
16/05/18 19:55 Více...
Od Pavel

POZVÁNKA
odchovanci
Kdyby odchovanci měli zájem tu hrát,...
16/05/18 12:03 Více...
Od Lucka

POZVÁNKA
odchovanci
Kdyby odchovanci měli zájem tu hrát,...
16/05/18 12:03 Více...
Od Lucka