Úvod arrow Články arrow Mladší žáci arrow Arsenal Č.Lípa - FC Nový Bor 1:6
Mladší žáci - U13:  Arsenal Č.Lípa - FC Nový Bor 1:6 Tisk E-mail
23. 04. 2018

V dalším kole krajského přeboru jsme zavítali do České Lípy, kde jsme se v českolipském derby utkali s týmem Arsenalu. S domácím týmem jde vždy o velice prestižní zápas a dnes se navíc hrálo o druhé místo v tabulce KP.

Naši kluci do zápasu vstoupili velmi dobře a již ve 4.minutě jsme se radovali ze vstřelené branky. Poté jsme dále tlačili soupeře před jeho branku a vytvořili si několik slibných šancí, ale opět jsme se gólově prosadili až ve 20.minutě. Hráče soupeře jsme před našeho brankáře moc často nepustili, ale pár minut před koncem poločasu jsme udělali chybu v obraně a Arsenal snížil na 1:2. V druhém poločase jsme nadále udávali tempo hry a přidávali další branky. Čtyřmi góly se dnes blýskl Matěj Feuereisl. Naši hráči dnes podali velmi dobrý výkon, zejména se nám dařilo vyhrávat osobní souboje, u míče jsme vždy byli dříve než hráči soupeře, dařila se nám kombinační hra a tím pádem si zcela zaslouženě odvážíme tři body. Za dnešní výkon zaslouží naši hráči velkou pochvalu a jak v jednom známým českým filmu říká děda Homolka „ti kluci dnes měli takovou formu, že by snad rozstříleli i Real Madrid“. Velké poděkování dnes patří i našim věrným fanouškům, kteří byli hodně slyšet a podíleli se na výborné atmosféře celého utkání, děkujeme. Příští neděli přivítáme na našem hřišti tým TJ Desná.

góly a asistence: Feuereisl 4 (Mach Kuba 2x, Kliment, Šauer) Romanovský (pen.) Mach Kuba (Šauer)

sestava: Beneš D., Seidl, Kliment, Šup, Myška, Mach Kuba, Mach Vojta, Šauer, Valeš, Romanovský, Feuereisl

trenér: Štercl David, ved.mužstva: Fanta Karel