Menu Content/Inhalt
Úvod arrow Články arrow Mladší žáci arrow Arsenal Č.Lípa - FC Nový Bor 1:6
Mladší žáci - U13:  Arsenal Č.Lípa - FC Nový Bor 1:6 Tisk E-mail
23. 04. 2018


V dalším kole krajského přeboru jsme zavítali do České Lípy, kde jsme se v českolipském derby utkali s týmem Arsenalu. S domácím týmem jde vždy o velice prestižní zápas a dnes se navíc hrálo o druhé místo v tabulce KP.

Naši kluci do zápasu vstoupili velmi dobře a již ve 4.minutě jsme se radovali ze vstřelené branky. Poté jsme dále tlačili soupeře před jeho branku a vytvořili si několik slibných šancí, ale opět jsme se gólově prosadili až ve 20.minutě. Hráče soupeře jsme před našeho brankáře moc často nepustili, ale pár minut před koncem poločasu jsme udělali chybu v obraně a Arsenal snížil na 1:2. V druhém poločase jsme nadále udávali tempo hry a přidávali další branky. Čtyřmi góly se dnes blýskl Matěj Feuereisl. Naši hráči dnes podali velmi dobrý výkon, zejména se nám dařilo vyhrávat osobní souboje, u míče jsme vždy byli dříve než hráči soupeře, dařila se nám kombinační hra a tím pádem si zcela zaslouženě odvážíme tři body. Za dnešní výkon zaslouží naši hráči velkou pochvalu a jak v jednom známým českým filmu říká děda Homolka „ti kluci dnes měli takovou formu, že by snad rozstříleli i Real Madrid“. Velké poděkování dnes patří i našim věrným fanouškům, kteří byli hodně slyšet a podíleli se na výborné atmosféře celého utkání, děkujeme. Příští neděli přivítáme na našem hřišti tým TJ Desná.

góly a asistence: Feuereisl 4 (Mach Kuba 2x, Kliment, Šauer) Romanovský (pen.) Mach Kuba (Šauer)

sestava: Beneš D., Seidl, Kliment, Šup, Myška, Mach Kuba, Mach Vojta, Šauer, Valeš, Romanovský, Feuereisl

trenér: Štercl David, ved.mužstva: Fanta Karel


   

Komentáře  
 

Průměrné hodnocení od uživatelů

   (0 hlasování)

 

Zobrazuji 0 / 0 komentářůPřidat komentář

Jméno
E-mail
Nadpis  
 
Komentář
  Zbývající počet znaků:  
 
   
   

Zatím žádné komentářemXcomment 1.0.1 © 2007-2018 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
 

Tabulka

12. FK SEKO LOUNY 33
13. TJ TATRAN Rakovník 26
14. ARSENAL ČESKÁ LÍP 24
15. SK Hrobce 9
16. FC Nový Bor 5
Celá tabulka...

Příští zápas

26.05.2018 - 17:00
27. kolo (Divize B)
FK Baník Souš
x
FC Nový Bor
Rozpis...

Poslední zápas

26. kolo (Divize B)
FC Nový Bor
x
FK Meteor Praha VIII
0:1

Komentáře

POZVÁNKA
Jednání
No, ono to možná tak trochu tím...
17/05/18 17:34 Více...
Od Lucka

POZVÁNKA
Lucka
Čím to je že jedni z nejlepších...
16/05/18 19:55 Více...
Od Pavel

POZVÁNKA
Lucka
Čím to je že jedni z nejlepších...
16/05/18 19:55 Více...
Od Pavel

POZVÁNKA
odchovanci
Kdyby odchovanci měli zájem tu hrát,...
16/05/18 12:03 Více...
Od Lucka

POZVÁNKA
odchovanci
Kdyby odchovanci měli zájem tu hrát,...
16/05/18 12:03 Více...
Od Lucka