Menu Content/Inhalt
Úvod
Muži A:  SK KLADNO - FC NOVÝ BOR 2:0 (1:0) Tisk E-mail
16. 04. 2018


Po středeční prohře  11.4.2018 v odloženém utkání ze 17. března 2018 s Hrobcemi, kterou všichni hořce a zklamaně nesli, jsme v sobotu museli nastoupit k dalšímu mistrovskému zápasu na Kladně, kde jsme se utkali s domácím SK.

Ačkoliv máme celkem široký kádr hráčů, řada omluvila již z předem známých důvodů jako jsou zranění, nebo pracovní či školní povinnosti. Proto chyběli: Král, Stromecký, Ramisch, Filip, který je dlouhodobé zraněný, dále Akinpelu. Pentelichuk, Kubeš, kteří měli ze středečního zápasu zdravotní problémy. Také ve středu vyloučený J.Černý. Trenér Broschinský proto musel sestavit mužstvo k zápasu z některých hráčů, kteří byli schopni i přes nedoléčená zranění zápas absolvovat a to byli  J. Broschinský i jeho bratr Lukáš. Seznam hráčů, kteří nemohli k zápasu nastoupit hodně dlouhý, ale ti hráči,kteří do zápasu nastoupili byli odhodláni sehrát důstojný souboj s domácími favority tohoto utkání. Zápas jsme začali napadáním soupeře a nedovolit mu klidnou rozehru. Následně rychle vytvořit obrannou formaci. Tahle hra se dařila a na domácí platila. V 6. minutě jsme domácí obranu včele s brankářem překvapili rychlým protiútokem, ale míč si cestu do branky nenašel. V dalších minutách jsme zase dobře bránili. Ve 12. minutě získali domácí u postraní lajny výhodu přímého kopu. Na místním stadionu chvilkami foukal vítr a to se stalo osudným momentem. Domácí hráč chtěl centrovat míč před naší branku. Ten, ale trochu zaplachtil a nezbylo našemu brankáři nic jiného něž jej lovit ze sítě 1:0. V 17. minutě pak dobrým zákrokem čelil náš gólman nebezpečné střele. Nepříznivý stav, ale burcoval naše hráče k dalším protiútokům a také domácí obrana musela čelit nebezpečí. Ke konci poločasu bojují hráči ve vápně o míč, Hrušku fauluje domácí hráč (šlapák) a ten se už zpět do hry pro zranění nevrací.

Do druhého poločasu proto nastupujeme o oslabeni o jednoho hráče. Je jasné, že časem se musí domácí přesilovka na hře projevit. Do 69. minuty to není moc znát a je třeba vyzvednout ne jedince i když by si to někteří zasloužili, ale práci celého mužstva. Ve zmíněné 69. minutě se domácím naskytlo otevřené okénko v obraně a na střelu domácího Kafky Blumentritt nestačil 2:0. Ve zbývajících dvaceti minutách zápasu ze sebe hráči vydali ze všech sil a několikrát jsme nebezečně ohrozili domácího brankáře. Jedna střela skončila na horní části branky. Berounský si vysloužil žlutou kartu, ale ta se dá určitě hodnotit jako taktický faul a to k fotbalu patří. Co říci ještě, mužstvo v okleštěné sestavě odehrálo velmi dobrý zápas a kdyby takhle hrálo ve středu proti Hrobcům, určitě bychom uhráli lepší výsledek. Někdy ovlivňují sportovní výkon věci, které sportovce ovlivňují psychicky. Snad se z toho dostaneme zlepšíme hru a konečně se dostaví i výsledky.

Rozhodčí: Radek Svoboda, diváků: 205, ŽK: 2:1, bez ČK 

Sestava : Blumentritt, L.Broschinský, J.Broschinský, Devátý, Hruška, Berounský, Hamada, Janů, Luňák, Šimůnek, Havel,

trenér: J.Broschinský st., vedoucí mužstva: R. Blumentritt           

V sobotu 21.dubna hrajeme od 17 hodin doma proti SK Český Brod !


   

Komentáře  
 

Průměrné hodnocení od uživatelů

   (0 hlasování)

 

Zobrazuji 0 / 0 komentářůPřidat komentář

Jméno
E-mail
Nadpis  
 
Komentář
  Zbývající počet znaků:  
 
   
   

Zatím žádné komentářemXcomment 1.0.1 © 2007-2018 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
 

Tabulka

12. TJ TATRAN Rakovník 35
13. FK SEKO LOUNY 33
14. ARSENAL ČESKÁ LÍP 33
15. SK Hrobce 9
16. FC Nový Bor 8
Celá tabulka...

Příští zápas

-

Poslední zápas

30. kolo (Divize B)
FC Nový Bor
x
SK Úvaly
0:3

Komentáře

SK ŠTĚTÍ - FC NOVÝ BOR...
Makejte Jiskra !!
Přeji Novému Boru a tr.Bróšovi...
17/07/18 20:42 Více...
Od Honza

SK ŠTĚTÍ - FC NOVÝ BOR...
Hrrdina
A ze by jses představil ty hrdino!!
16/07/18 18:57 Více...
Od HRDINA BEZ JMÉNA 2

SK ŠTĚTÍ - FC NOVÝ BOR...
Hrrdina
A ze by jses představil ty hrdino!!
16/07/18 18:56 Více...
Od HRDINA BEZ JMÉNA 2

SK ŠTĚTÍ - FC NOVÝ BOR...
Hrrdina
A ze by jses představil ty hrdino!!
16/07/18 18:56 Více...
Od HRDINA BEZ JMÉNA 2

SK ŠTĚTÍ - FC NOVÝ BOR...
NOSEK
A co ten Nosek z Višnovky? Prej to je...
16/07/18 10:25 Více...
Od franta z boru