Menu Content/Inhalt
Úvod arrow Muži A arrow FC NOVÝ BOR – SK HROBCE 1:2 (1:0)
Muži A:  FC NOVÝ BOR – SK HROBCE 1:2 (1:0) Tisk E-mail
12. 04. 2018


Ve středu 11.dubna 2018 se od 17 hodin bylo sehrálo odložené fotbalové utkání ze 17.března 2018, které se nehrálo z důvodu sněhové kalamity. Naše mužstvo, které je v tabulce divize B na posledním místě,  hostilo mužstvo z předposledního místa a to SK Hrobce.

Pro nás hodně důležité utkání už z toho důvodu, že v tabulce FORTUNA soutěže divize B jsme poslední a máme kuriozní 1 bod. Odhodlání to vše změnit bylo u hráčů velké a motivace byla možná ještě větší. Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře a již po neúplné první minutě šel sám na brankáře Havel. Šanci v gól neproměnil. Vzápětí střílí na hostujícího brankáře Kubeš, ale i tato střela se mezi tyče nevešla. Hosté se brání, ale na protiútoky nezapomínají. V 6. minutě je opět Havel v akci, ale na hostujícího brankáře nevyzrál. Po deseti minutách se hraje dolů nahoru. V 15. minutě má výhodu přímého trestného kopu soupeř, ale střela končí mimo naší branky. V 21. minutě Janů vyváží míč z naší poloviny a přesnou přihrávkou oslovuje Havla. Ten tenkorát v plném běhu pohotovou střelou překonává brankáře a vedeme 1:0. Dalo by se říct, že nás gól uklidní a budeme dál tlačit na soupeře, ale to se nestalo.  Ve 25. minutě ovšem musel ukázat své umění v brance Blumentritt, který chytá dobře mířenou střelu hostí. Ve 26. minutě první žlutá karta zápasu pro soupeře za faul na Stromeckého. V závěru poločasu soupeř přidal na úsilí a nám to moc nevyhovuje.

Hned v úvodu druhého poločasu utekl obráncům soupeře Černý, ale zkušený hráč si se šancí neporadil a míč poslal vedle branky. Opět to mohl být zlom v průběhu zápasu. Takovéto okamžiky rozhodují celá utkání. Pak naší branku ohrozil soupeř, ale opět výborným zákrokem nás uchránil od pohromy brankář Blumentritt. No a přišla 61. minuta! Pěknou kombinací jsme se probojovali až do vápna hostí, kde došlo k faulu na našeho hráče. Rozhodčí, který se pohyboval po celý zápas vždy blízko probíhající hry, ukázal na penaltu. Míč si vzal J. Broschinský, ale než došlo ke kopu, zaúřadoval v náš neprospěch J. Černý, který v se nesmyslně  postrkuje se soupeřem a oběma rukama vrazí v přerušené hře do protihráče, který padá na zem. Rozhodčí bezprostředně vytáhne červenou kartu a posílá Černého ze hřiště. Jsme v deseti a penaltu se snaží proměnit J. Broschinský. Rozhodl se pro špatnou stranu a naopak správnou stranu si vybral brankář Hrobců a míč vyrazil. Tímto okamžikem šla naše hra hodně dolů a soupeři narostla fotbalová křídla. Trenér proto střídá a snaží se se zápasem a s naší hrou něco udělat. Berounský střídá J. Broschinského. Krátce poté Ramisch Penteleichuka. Nejprve jsme neuhlídali Faryho, který v malém vápně naše hráče procvičil a vyrovnal na 1:1. A přišla ještě horší chvíle a to, když náš hráč spěchal ve vápně za míčem nechtěně zavadil o protihráče a ten padá. Rozhodčí opět neváhá a je tu penalta pro soupeře. Hajdarovič z Hrobců nedal Blumentrittovi šanci  a je to 1:2. V naší hře už do konce zápasu nedošlo ke zlepšení, proto prohráváme a ztrácíme asi největší šanci na lepší umístění v tabulce. Ještě proběhlo další střídání a Kubeše nahradil Hruška v 77. minutě a  další střídání přišlo za několk minut, když Stromeckého nahradil Hamada. Zápas dohráváme se snahou alespoň o vyrovnání, ale šance k tomu nejsou. Prohráváme velice důležitý zápas jara a otvíráme si dveře k sestupu!

Sestava: Blumentritt, Penteleichuk, Devátý, Janů, Broschinský, Kubeš, Luňák, Šimůnek, Stromecký, Černý, Havel - Ramich, Hruška, Berounský, Hamada

trenér: J. Broschinský st., vedoucí mužstva: R. Blumentritt

V sobotu 14. 4. 2018 v 7.15 odjezd do KLADNA!


   

Komentáře  
 

Průměrné hodnocení od uživatelů

   (0 hlasování)

 

Zobrazuji 0 / 0 komentářůPřidat komentář

Jméno
E-mail
Nadpis  
 
Komentář
  Zbývající počet znaků:  
 
   
   

Zatím žádné komentářemXcomment 1.0.1 © 2007-2018 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
 

Tabulka

12. TJ TATRAN Rakovník 35
13. FK SEKO LOUNY 33
14. ARSENAL ČESKÁ LÍP 33
15. SK Hrobce 9
16. FC Nový Bor 8
Celá tabulka...

Příští zápas

-

Poslední zápas

30. kolo (Divize B)
FC Nový Bor
x
SK Úvaly
0:3