Úvod arrow Muži A arrow TJ TATRAN RAKOVNÍK - FC NOVÝ BOR 4:0 (2:0)
Muži A:  TJ TATRAN RAKOVNÍK - FC NOVÝ BOR 4:0 (2:0) Tisk E-mail
26. 03. 2018

Fotbalové divizní jaro i ve skupině B nemá odehraná všechna utkání. První zápas v Č. Lípě jsme prohráli 1:0. Druhý jarní zápas nás nepřipustilo odehrát počasí a to se po dohodě odehraje ve středu 11.dubna v Novém Boru v 17 hodin. Třetí jarní kolojsme odehráli v sobotu 24.3.2018 v Rakovníku s mužstvem také ze spodních příček tabulky. Tak trochu jsme pomýšleli na nějaký bod. Bohužel v současné době náš kádr provází zranění a různé nemoci. Osekaný kádr hráčů nevěstil nic dobrého.

Chyběli J. Filip, M. Král, L. Broschinský, L. Havel a to bylo pro trenéra hodně nepřijemné. Zápas jsme začali slušně, domácí jsme ke hře moc nepouštěli. Bohužel chybělo zakončení. Až v 9.m inutě se domácím podařilo získat dvakrát po sobě rohový kop, ale i s tím jsme si poradili. Při jedné akci došlo k na polovině domácích  na našeho hráče k faulu. Výborně to rezhrál Janů a k míči se ve vápně dostal J. Broschinský a také pohotově zakončil do branky hostí a vstřelil gól, ale pomezní rozhodčí to vše změnil pro údajný ofsajd a tak gól nebyl uznán. Ve 28. minutě začal pro nás zvrat v utkání. Domácí dvakrát zákončují, ale také vedle. Přesto v téže minutě se nám nepodařilo dostat míč z vápna a střela domácího hráče po zemi na zadní tyč znamenala gól 1:0 a střelcem branky byl Vrána. Od tohoto okamžiku se nám domácí branku ohrozit nepodařilo, ale byli to opět domácí, kteří ve 42. minutě přidali druhý gól na 2:0 Kučerou a jejich hra se hodně uklidnila.

Do druhého poločasu šli naši hráči s cílem změnit situaci na hřišti. Vypracovali jsme si i příležitosti. Jednu dobrou měl Hamada, ale promáchl nohou vedle míče. K další střele propracoval Devátý, ale rozhodčí nepřipustil zakončit, pro faul jiného našeho hráče. Tohle všechno se začalo přenášet do naší hry a i když jsme v závěru střídali Hamadu, kterého nahradil Akinpelu a před tím Kubeše nahradil Berounský jsme bohužel nedokázali trefit branku soupeře. Pokud netrefíte branku nemůžete vstřelit gól. Provedli jsme ještě i třetí střídání do zápasu vstoupil po zranění T. Hruška, který nahradil J. Broschinského. Když jsme hru ještě víc otevřeli, tak toho využil domácí ke dvěma změnám skóre. V 85. min. Hradecký na 3:0 a 90. minutě uzavřel účet zápasu Omovie na konečných 4:0. Z našeho mužstva musíme vprvé řadě vyzvednout hru M. Luňáka,T.J anů a tradičně brankáře Blumentritta.

Rozdodčí: V. Nedvěd, diváků: 99, ŽK: 0:3

Sestava: Blumentritt, Ramich, Devátý, Luňák, Janů, Broschinský J., Kubeš, Šimůnek, Černý, Hamada, Stromecký - střídali: Berounský, Akinpelu, Hruška T.

trenér J. Broschinský st.,  vedoucí mužstva: R. Blumentritt.

V sobotu 31.března 2018 v  16.30 hod. přivítáme soupeře dobrých kvalit OSS OSTRÁ.