Úvod
Muži A:  FC NOVÝ BOR- FC HORKY nad Jizerou- 1:1(1:0) Tisk E-mail
05. 03. 2018

Fotbalová zima a to pořádně mrazivá řádně prověřila zdatnost hráčů v zimní přípravě.  Pro naše hráče je to dnes poslední přípravný zápas před jarní částí divize B. Naším dnešním soupeřem je účastník  krajského přeboru Středočeského kraje FC Horky nad Jizerou.

Mužstvo je po podzimu na 1. místě tabulky s náskokem 4 bodů a hraje velmi pěkný a organizovaný fotbal. V našem mužstvu jsme dnes postrádali univerzála J. Černého, Berounského, brankáře Krále, Ramische a zraněného Hrušku. Poprvé se v našem dresu představili dva hráči z FK Varnsdorf a to J. Filip a M. Luňák. Trenér dal možnost všem hráčům v bojovném, ale zároveň fotbalovém utkání, aby předvedli vše, co do sebe v zimní přípravě dostali. Z naší strany jsme si již v prvním poločase vypracovali několik gólových příležitostí. Proměnili jsme však pouze jednu Stromeckým. Ve druhém poločase jsme měli opět možnosti k přidání dalších branek do sítě soupeře,ale góly jsme nedali a tak po jedné chybě a tečované dorážce soupeř vyrovnal na 1:1 v 75. minutě.

Sestava: D.Blumentritt, L.Broschinský, Filip, Devátý, Penteleichuk,  J. Broschinský, Janů, Kubeš, Šimůnek, Havel, Stromecký, - Luňák, Vacek, Akinpelu, Hamada, Ouzký,

Trenér:  J. Broschinský starší, vedoucí mužstva: R.Blumentritt,

V sobotu  10. března 2018 (za týden) ve 14.30 zahajujeme jarní sezónu mistrovským zápasem  na Arsenalu v České Lípě