Úvod
Muži A:  FK MŠENO - FC NOVÝ BOR – 0:1 (0:0) Tisk E-mail
05. 02. 2018

Jako na anglickém fotbalovém kolotoči si v současné době připadají všichni hráči:  sobota-středa-sobota,  zápas a mezi tím tréninky. Tak dnes probíhá naše zimní příprava a hráči to berou. V sobotu 3. 2. 2018 dopoledne  jsme zajížděli do Mšena  k dalšímu přípravnému zápasu náročné zimní přípravy. Omluveni byli jen T. Janů a D. Blumentritt, který řeší menší zdravotní problémy.

Trenér Broschinský má k dispozici na toto utkání silný kádr. Domácí divizní celek je také v dobré kondici a to byla předzvěst, že se bude hrát dobrý zápas. V 5. minutě pálil na domácí branku Stromecký, ale branku netrefil. V 10. minutě mířil nepřesně na naší branku domácí hráč. Fotbal v následujících minutách stále zrychloval. Viděli jsme i řadu dobrých fotbalových akcí, ale i pohotových brankářských zákroků.  Mezi 20. a 25. minutou měl zápas trochu hluchou pasáž. Závěrečná část prvního poločasu přinesla už opět fotbal v plné síle a bylo vidět i několik příležitosti ke vstřelení branky a to na obou stranách. Největší byla na naší straně, když po závaru před brankou domácích J. Broschinský nastřelil břevno. Vše nasvědčovalo tomu, že druhý poločas rozhodne o vítězi dnešního fotbalového klání. Domácí také se hodně snažili a v jednu chvilku nás hodně zaměstnali v obraně. Naši si přesto poradili a opláceli jim stejnou měrou. V 74. minutě jsme na domácí obranu vytvořili pořádný tlak a za míčem vyrazil ze zadních řad Stromecký. Prošel nádherně mezi zadáky domácích, přihrávka a hned centr na vápno,  kde si pohotově k míči naběhl Hamada a  skóroval 1:0! Do konce zápasu, ale bylo ještě daleko a tak byly i další šance. Jednu velkou měli domácí. Gólově ji ovšem nedotáhli dokonce. Je pravdou, že jsme také mohli své vedení potvrdit dalším gólem, ale šanci se nám proměnit nepodařilo.

Diváků: 20

Sestava: Král, Broschinský L., Černý, Devátý, Dimo, Broschinský J., Kubeš,Vacek, Šimůnek, Havel, Stromecký, Hruška, Tobi, Berounský, Ramisch, Ouzký, Hamada,

Trenér: Broschinský J.st.,  vedoucí mužstva: R. Blumentritt.

K dalšímu přípravnému utkání nastoupíme na UT v Novém Boru v sobotu 11. 2. 2018  v 11. Hodin a soupeřem nám bude FK JÍLOVÉ !