Úvod
Muži A:  FC NOVÝ BOR – Slovan HRÁDEK 4:2 (2:1) Tisk E-mail
29. 01. 2018

Naše a mužstvo mužstvo pokračuje v zimní přípravě pravidelnými tréninky, po soustředění v Heřmanicích, na domácím hřišti. Dnes příprava pokračovala druhým přípravným zápasem, kdy nám byl soupeřem  Slovan Hrádek nad Nisou.

Po prvních oťukávacích minutách jsme převzali iniciativu a zejména křídelní hrou jsme se dostávali do šancí. Hned dvě měl P. Stromecký, ale hostující brankář ho vždy vychytal. V 6. minutě jsme byli faulováni a nařízený trestný kop asi z 22 metrů poslal na branku Janů a přesně! Hostující brankář šel po míči, ale nedosáhl na něj - 1:0. Pak zahrozili hosté a hodně se naše obrana musela otáčet. Nakonec jsme to ubránili. Přišly další šance pro nás, to když Šimůnek poslal pěkný centr před branku a je škoda že jsme šanci neproměnili. Ke konci poločasu si pohrál s obránci soupeře Stromecký a byl ve výhodné posici stažen za dres. Následovala penalta, kterou zkušeně proměnil J. Broschinský 2:0. V poslední minutě prvního poločasu, měl nepovedený zákrok náš brankář, míč mu vypadl a útočník hostí doráží míč do naší branky 2:1. Do druhého poločasu posílá do utkání trenér nové tváře z lavičky. To samé udělal i náš soupeř. Hra opět nabrala na obrátkách. Přibývalo i šancí na obou stranách. Více jich bylo  na naší straně a také některé střely skončily buď na tyči nebo na břevně. Protože byl na hřišti ještě J. Broschinský přišla i jeho další branka. Zkušeně poznal, že  brankář hostí stojí daleko od své branky a z místa středového kruhu poslal krásnou střelu, která se otřela opět o břevno a s pomocí gólmana skončil míč v síti 3:1. Netrvalo to dlouho a dali jsme další branku. Tu však rozhodočí neuznali. Ale gól krátce poté padl do naší sítě, když jsme na kraji obrany ztratili míč a Svejkovský nás potrestal pěknou střelou k tyči a je to 3:2. Několik minut před koncem zápasu jsme ukázali soupeři pěknou fotbalovou akci po křídle a přihrávkou na volného útočníka Havla, který si v koncovce poradil tak, že obešel brankáře a zvýšil na konečných  4:2. Tak jsme zakončili další týden zimní přípravy.

Sestava: Blumentritt, Broschinský L., Hruška, Černý, Ramisch, Janů, Broschinský J., Kubeš, Havel, Šimůnek, Stromecký,- Hamada, Novák, Vacek, Vinš,

Trenér – J.Broschinský st., vedoucí mužstva:  Blumentritt R.

Další zápas čeká naše hráče ve středu 31.ledna 2018 od 18 hodin v Heřmanicích proti   FK DOBROVICE - účastník ČFL