Menu Content/Inhalt
Úvod arrow Muži A arrow SK ÚVALY – FC NOVÝ BOR 6:1 (3:1)
Muži A:  SK ÚVALY – FC NOVÝ BOR 6:1 (3:1) Tisk E-mail
20. 11. 2017


Utkání posledního podzimního kola divize B roku 2017 jsme sehráli na hřišti blízko Prahy v sobotu 18. 11. 2017 v Úvalech a soupeřem nám byl domácí celek SK Úvaly.

Domácí mužstvo nezačalo soutěž také moc dobře, ale v závěru se mužstvu začalo herně dařit a postoupili v tabulce až na konečné šesté místo. Naše výprava k dnešnímu zápasu postrádala dva zraněné hráče a to P. Hokeho a J. Vinše a také K.Ouzkého, který dopoledne hrál za dorost. Určitě musíme přiznat našim hráčům velké odhodlání v tomto posledním zápase sehrát s domácím mužstvem vyrovnanou partii. Domácí začali zápas velice aktivně a již ve 3. minutě si připravili velkou šanci, že jí neproměnili, bylo díky výbornému zákroku našeho brankáře Blumentritta. Ukazatel času zápasu oznamoval 5. minutu utkání a domácí hráč zahrával rohový kop. Míč letěl na prvního hráče, který prodloužil za sebe a tam byl připravený pohotový domácí hráč Pěnkava, který trefuje hlavou naší branku a je to  1:0. Vstřelená branka naše hráče nevyvedla z míry a přidali jsme na rychlosti. Výsledkem byla akce ve 13. minutě, to když Janů pohotově centruje míč do vápna a než jej brankář domácích dostal do své moci, byl u něho Devátý a zkušeně vyrovnává na 1:1. V těchto minutách se hraje vyrovnaný fotbal a i našim hráčům se daří zaměstnávat obranu domácích. Ve 24. minutě jsme nepozorností ve vápně nepohlídali volného Vrabce, který domácí mužstvo přivedl do vedení úspěšným zákončením k tyči 2:1. Naše útočné akce nejsou špatné, ale domácí obrana je velice zkušená a nedovoluje nám gólové zakončení. Naopak domácí obránci zakládají protiútoky, které nestíháme zastavovat především při situacích jeden na jednoho. A domácí nás opět zaskočili svojí rychlou a přesnou hrou dopředu ve 28. minutě zakončuje Klouček na 3:1. Trenér Broschinský se rozhodl střídat. Své místo na hřišti opuští Novák a do hry jde Berounský. Do obrany se ztahuje Černý.

Druhý poločas začínáme gólovou akcí, to když se naši hráči po pěkné kombinační akci ve 46. minutě dostali až do válpna domácích, kde se k zakončení dostal Berounský, který vystřelil na branku domácích, ale míč se odrazil od tyče a Halbich již nemohl dorážet do branky domácích, protože byl v ofsajdu. To bylo pohledné a fotbalové. V 50. minutě získali domácí výhodu autového vhazování. Špatně jsme si pohlídali hráče domácích a bylo to 4:1, když se do naší sítě trefil Jemelík. V 53. minutě to na hřišti zajiskřilo. Brankáře Blumentritta při rozehře míče domácí hráči atakují a rozhodčí odpískal faul na našeho brankáře. Domácí hráč za to dostává žlutou kartu. J. Broschinský ještě doplňuje protest a dostává žlutou kartu také. V 54. minutě domácí hráči vybojovali míč a ke střele se dostal Květoň, který pohotovou střelou zvyšuje již na 5:1 pro domácí mužstvo. V 70. minutě vyváží míč od našeho vápna Stromecký. Předkopl si víc míč od nohy a k tomu ještě tefil rozhodčího. Odražený míč pohotově poslal na naší branku domácí Pěnkava a Blumentritt byl na tuto střelu krátký 6:1. Následně posílá do hry trenér na místo Broschinského Krále. Zápas se pak již dohrává při převaze domácího mužstva, ale už bez dalších gólů.

Rozhodčí: Eibl, diváků: 80, ŽK: 2:3 

Nového trenéra J. Broschinského staršího a celé mužstvo čeká hodně práce v zimní přestávce. Jeden úkolů je také doplnit mužstvo o zkušené hráče hráče. Ale tom už budeme psát v době zimní přípravy!

Fotbalový klub FC Nový Bor děkuje všem fanouškům za trpělivost, ale hlavně za stálou podporu divizního mužstva a to samé platí všem za fandění a podporu ostatních družstev mládeže!


   

Komentáře  
 

Průměrné hodnocení od uživatelů

   (0 hlasování)

 

Zobrazuji 0 / 0 komentářůPřidat komentář

Jméno
E-mail
Nadpis  
 
Komentář
  Zbývající počet znaků:  
 
   
   

Zatím žádné komentářemXcomment 1.0.1 © 2007-2018 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
 

Tabulka

12. TJ TATRAN Rakovník 35
13. FK SEKO LOUNY 33
14. ARSENAL ČESKÁ LÍP 33
15. SK Hrobce 9
16. FC Nový Bor 8
Celá tabulka...

Příští zápas

-

Poslední zápas

30. kolo (Divize B)
FC Nový Bor
x
SK Úvaly
0:3