Úvod arrow Muži A arrow FK MOTORLET PRAHA - FC NOVÝ BOR 3:2 (3:1)
Muži A:  FK MOTORLET PRAHA - FC NOVÝ BOR 3:2 (3:1) Tisk E-mail
06. 11. 2017

Před týdnem jsme na domácím hřišti  podlehli o jednu branku Baníku Souš a branku nám vstřelil Kadlec. Před dnešním zápasem se vedení mužstva potýkalo se zdravotními problémy  některých hráčů a tak jsme k zápasu odjížděli oslabeni o Ramische a Berounského, ale oba byli k zápasu nominováni alespoň na lavičku.

K zápasu mohl po odpykání jednozápasového trestu nastoupit Hamada. Odhodlání hráčů bojovat o body je stále enormní. Vstup do utkání z naší strany byl velmi dobrý. Hráči správně přistupovali ke svým protějškům důsledně. V 5. minutě jsme získali výhodu trestného kopu za faul na Krále, který dnes nastoupil v útoku. Také hned přišlo první ohrožení domácí branky. V 8. minutě jsme dokázali, že můžeme být i nebezpeční a soupeř  se musí být na pozoru. Ve 13. minutě se dostali domácí do našeho vápna, kde jsme podstoupili souboj o míč. Bohužel hlavní rozhodčí tento souboj označil z naší strany za nečistý a ukázal na penaltu. K exekuci se postavil hráč Sodoma. Náš zkušený gólman Blumentritt jeho směr střely odhadl správně, bohužel střela měla přesnost a tak si na míč jen sáhl 1:0. V dalších minutách jsame mohli vyrovnat a měli jsme k tomu dobře našlápnuto. Ve 21. minutě jsme ale udělali chybu v obraně a domácí zkušený, bývalý ligový hráč, Rajnoch se trefil do naší sítě podruhé - 2:0. Nám se podařilo ve 24. minutě kontrovat. Rychlý a přesný pas  Tomáše Janů za obranu domácích na Halbicha, který si míč zpracoval a s přehledem obstřelil brankáře domácích 1:2. Gól nás evidentně povzbudil! Vytvořili jsme si i chvilkovou převahu a ve vápně domácích jsme pořádně zatápěli obráncům hostí. Bohužel branku jsme nedali a tak ve 42. minutě utkání se k domácím přiklonilo štěstí. Černý se v našem vápně pokusil o rozehrávku a došlo ke střetu s protihráčem. Míč se odrazil k úplně volnému Sodomovi, který neměl problém míč uklidit do sítě naší branky 3:1.

Druhý poločas zahajujeme náporem a domácí hráče to zjevně překvapilo. Hned ve 46. minutě zaútočil po křídle Kubeš. Jeho centr do vápna srazil domácí hráč rukou a tentokrát rozhodčí neváhal a nařídil pokutový kop. Míč si na značku pokutového kopu postavil Halbich a tvrdou střelou k tyči nedal brankáři domácích šanci zasáhnout 3:2. Pak začal boj o vyrovnání. Hra se oboustranně otevřela a docházelo k nebezpečným situacím  ve vápnech obou dnešních soupeřů. V 54. minutě Hoke dobrou přihrávkou oslovil na hranici vápna Krále. Ten chtěl prudce vystřelit, ale trochu ho míč oklamal a tak střelä skončila vedle branky. Pak domácí ostřelovali naší branku. V 75. minutě dostal přihrávku na pravé křídlo Halbich, míč si posunul a za obrancem vystřelil. Domácí gólman byl mimo branky, ale míč si  správnou cestu do branky nenašel. Škoda, škoda, mohlo být vyrovnáno ! Ćas zápasu vypršel a dnes jsme zanechali moc dobrý fotbalový dojem i když jsme žádný bod nezískali.

Rozhodčí: Talpáš, diváků: 70, ŽK: 1:2

Sestava: Blumentritt, Novák,Devátý,Černý,Hoke,Janů,Kubeš,Hamada, Halbich,Stromecký,Král, tr.Vinš, as.Szabo, vedoucí R.Blumentritt.

Příští týden v sobotu 11. listopadu 2017 od 14.oo hodin hrajeme doma poslední podzimní zápas a hostíme známý fotbalový klub FC CHOMUTOV- přijďte fandit!