Menu Content/Inhalt
Úvod arrow Muži A arrow FC NOVÝ BOR – SLOVAN VELVARY 1:3 (0:1)
Muži A:  FC NOVÝ BOR – SLOVAN VELVARY 1:3 (0:1) Tisk E-mail
16. 10. 2017


V sobotu 14. 10. 2017 k nám k dalšímu diviznímu zápasu přijelo další mužstvo z popředí tabulky a to Slovan Velvary a podle zkušenosti z minulého ročníku, má tento tým  velmi silný kádr hráčů.

V případě, že by Velvary dnes dosáhly na výhru mohly by se dostat i do čela tabulky divize B. V našem kádru k žádným změnám nedošlo, jen si doléčili zranění hráči z minulého zápasu Hamada a brankář Král. Zápas jsme začali dobře a náš první útok byl i nebezpečný pro soupeře. Dařilo se nám napadání rozehrávky soupeře a celkový projev hry byl dobrý. V 7. minutě hosté získali výhodu autového vhazování a následně  letí prudká střela na naší branku. A tak prokázal své dobré brankářské umění Blumentritt a střelu zneškodnil. V další minutě přišel náš další útok. Kolmice na Halbicha, ale ten se asi své přiležitostí zalekl, soupeř jej obsadil a bylo po všem. Naše další akce přišla v zápětí. Ve 14. minutě se rychle s míčem protáhl středem hřiště Hoke a už se chystal ke střele, ale soupeřova obrana rychle zareagovala a Hokeho hráči hostí ubránili. V další části prvního poločasu se hra zklidnila.Ve 28. minutě zakročil nad rámec pravidel Kubeš a dostal žlutou kartu.Ve 35. minutě prišla velká chyba v naší obraně. Hosté se probojovali do vápna a dvakrát zakončili střelou na branku. V obou případech se vyznamenal brankář Blumentrit, ale na třetí střelu, která byla z úhlu už nestačil. Hosté se tak poměrně snadno dostali do vedení 0:1 a branku vstřelil Budějský. Naši hráči odpověděli a málem se nám podařilo vyrovnat, to když jsme si vypracovali velice dobrou příležitost a soupeře přehrál T. Janů. Dokonce obešel i brankáře hostí, ale při pokusu zakončit akci do odkryté branky uklouzl a bylo po všem. Navíc se při tom zranil a do druhého poločasu musel střídat. Na jeho místo nastoupil do utkání Berounský.

Naše snaha o vyrovnání, ale narazila v 58. minutě na další chybu v obraně. To soupeř zahrával trestný kop napříč hřištěm na zadní tyč naší branky. Tady jsme propadli a inkasovali na 0:2 v 58. minutě utkání a střelcem branky byl Kalaš. Tím se nám vzdálil cíl zisku bodů. Navíc jsme v 66. minutě z kopačky Pavlíčka inkasovali třetí gól. Přesto kluci bojovali a po pěkné kombinaci a výborné přihrávce Černého se dostal do šance Berounský. Svojí přiležitost dotáhl do zdárného konce a střelou na k tyči překonal brankáře soupeře a stanovil výsledek 1:3. Diváci, kteří naše hráče stále povzbuzovali, také potleskem odměnili střelce našeho gólu Berounského. Takže i po dnešním zápase jen sníme o zápasovém vítězství.

Rozhodčí: Čechlovský Ondřej, diváků: 120, ŽK: 3:3 

Sestava: Blumentritt.Ramisch,Hoke,Devátý,Stromecký,Vinš,Kubeš,Janů, Černý,Hamada,Halbich,- 46.Berounský, 64.Novák za Ramische, tr. Vinš,as.Szabo,vedoucí R.Blumentritt,

Za týden v neděli 22.října 2017 od 10.15 hodin hrajeme na Meteoru Praha.


   

Komentáře  
 

Průměrné hodnocení od uživatelů

   (0 hlasování)

 

Zobrazuji 1 / 1 komentářů

Divize

od: borec (Guest) 16-10-2017 19:23

Divize

od: borec (Guest) 16-10-2017 19:23

Navrhuji, zkusit důstojně dohrát divizi a raději spadnout do kraje, než toto. :roll

 

» 

» Odpovědět na tento komentář...Přidat komentář

Jméno
E-mail
Nadpis  
 
Komentář
  Zbývající počet znaků:  
 
   
   mXcomment 1.0.1 © 2007-2018 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
 

Tabulka

12. TJ TATRAN Rakovník 35
13. FK SEKO LOUNY 33
14. ARSENAL ČESKÁ LÍP 33
15. SK Hrobce 9
16. FC Nový Bor 8
Celá tabulka...

Příští zápas

-

Poslední zápas

30. kolo (Divize B)
FC Nový Bor
x
SK Úvaly
0:3