Menu Content/Inhalt
Úvod arrow Články arrow Muži A arrow FC NOVÝ BOR – TATRAN RAKOVNÍK 0:1(0:0)
Muži A:  FC NOVÝ BOR – TATRAN RAKOVNÍK 0:1(0:0) Tisk E-mail
28. 08. 2017


Dvě první kola a jsem bez bodu a proto se naše příprava v týdnu zaměřila na zlepšení hry v obraně, neboť jsme zatím inkasovali 6 branek. Nepříjemná situace nám nastala v řešení brankáře na zápas.

D. Blumentritt pracovně neuvolněn. Druhý brankář Král odcestoval na běžecké závody. Tak se stalo,že do branky nastoupila naše brankářská legenda M .Szabo (46) .Soupeř má asi podobné problémy v brance P. Kuta (49). Nám mimo jiné ještě nějakou dobu bude chybět D. Halbich (zraněný kotník). Ale dost toho sčítání různých negativ, musíme hrát! Začínáme dobře a různou kombinací se snažíme dostat k brance soupeře, ale ten dobře brání a pro naše mladé hráče je to velmi těžké. V 19. minutě byl brankář soupeře daleko před brankou a chceme toho využít pohotovou střelou z půlky na branku. Překvapivá střela Hokeho plachtila pod horní tyč branky Rakovníka, ale vysoký brankář stačil míč skrýt ve svých rukavicích. A to bylo z naší strany v prvním poločase asi všechno. Když ani soupeř nic zvláštního nepředvedl, skončil poločas bez branek.

Do druhého poločasu jdeme beze změn. Naše aktivita se hodně zlepšila, ale pozorná obrana Rakovníka nám nedovolila nebezpečně ohrozit jeho branku. V 64. minutě střídání Berounského nahrazuje Eliáš. Stále je z naší hry cítit, že chceme dát gól a snaží se to všelijak změnit Janů, nebo Kubeš, velmi dobré akce zakládal Hoke. Útoky ženeme přes Stromeckého, ale zapojují se i Hamada a další. Občas jen nějaký závar před brankou končí u obrany soupeře. V 77. minutě jsme měli ke gólu blízko. Přišel však protiútok v obraně to zaskřípalo a střela Doláka proletěla mezi nohama několika hráčů a míč končí v naší síti 0:1. Nutno zdůraznit, že tato akce vznikla po jasném faulu na T. Janů, když ho obránce hostí přidržel za ruku a jeho spoluhráč obral Janů o míč.  Soupeři však musíme přiznat, že měl větší počet střel na naší branku a v zakončení byl daleko nebezpečnější. Teď musíme bojovat o vyrovnání! Kluci se snaží vybojovat míče a jít do útoku, ale soupeř vysunutou obranou nepouští naše hráče k ohrožení branky.  V závěru zápasu jsme dokonce vstřelili gól, ale před tím rozhodčí píská strkání Stromeckého ve vápně hostí a gól neuznal.V úplném závěru byl faulován před vápnem Stromecký a rozhodčí nařídil trestný kop proti soupeři. Černý jako exekutor jen nastřelil zeď hráčů a byl konec utkání.

Rozhodčí: Brychta, diváků: 150, ŽK: 2:2 

Sestava:  Szabo, Šimoník, Devátý, Hoke, Janů, Novák, Kubeš, Berounský, Černý, Hamada, Stromecký. Střídal: v 64. min. Eliáš  Berounského,

Trenér: Josef Vinš, asistent:  Jan Broschinský, vedoucí mužstva: R. Blumentritt


   

Komentáře  
 

Průměrné hodnocení od uživatelů

   (0 hlasování)

 

Zobrazuji 0 / 0 komentářůPřidat komentář

Jméno
E-mail
Nadpis  
 
Komentář
  Zbývající počet znaků:  
 
   
   

Zatím žádné komentářemXcomment 1.0.1 © 2007-2018 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
 

Tabulka

12. TJ TATRAN Rakovník 35
13. FK SEKO LOUNY 33
14. ARSENAL ČESKÁ LÍP 33
15. SK Hrobce 9
16. FC Nový Bor 8
Celá tabulka...

Příští zápas

-

Poslední zápas

30. kolo (Divize B)
FC Nový Bor
x
SK Úvaly
0:3

Komentáře

SK ŠTĚTÍ - FC NOVÝ BOR...
Makejte Jiskra !!
Přeji Novému Boru a tr.Bróšovi...
17/07/18 20:42 Více...
Od Honza

SK ŠTĚTÍ - FC NOVÝ BOR...
Hrrdina
A ze by jses představil ty hrdino!!
16/07/18 18:57 Více...
Od HRDINA BEZ JMÉNA 2

SK ŠTĚTÍ - FC NOVÝ BOR...
Hrrdina
A ze by jses představil ty hrdino!!
16/07/18 18:56 Více...
Od HRDINA BEZ JMÉNA 2

SK ŠTĚTÍ - FC NOVÝ BOR...
Hrrdina
A ze by jses představil ty hrdino!!
16/07/18 18:56 Více...
Od HRDINA BEZ JMÉNA 2

SK ŠTĚTÍ - FC NOVÝ BOR...
NOSEK
A co ten Nosek z Višnovky? Prej to je...
16/07/18 10:25 Více...
Od franta z boru