Menu Content/Inhalt
Úvod
Muži A:  FC NOVÝ BOR – FK Baník SOUŠ 4:3 (1:1) Tisk E-mail
19. 06. 2017


Po dohodě mezi kluby, se 17. 6. 2017 posunul čas výkopu zápasu na 14.30 hod., o čemž byly informace zveřejněny v tisku i na našich webových stránkách.

V posledním 30. kole soutěže 2016-2017 divize B jsme museli opět požádat trenéra dorostu Standu Kouřila o nasazení několika dorostenců, tak jako tomu bylo i v utkání předposledního kola v Chomutově. Tak začínáme zápas s dorostencem v brance. V poli pak hrají naši hráči pod dirigentskou taktovkou hráčů T. Janů a L. Kubeše, k nim se pak přidávají další hráči. A začínáme odvážně, hned v první minutě protáhl hostující obranu Pekař, ale pak se mu již nepodařilo úplně přesně přihrát. O dvě minuty později nám podobnou akci předvedl i soupeř, ale také hráči Souše narazili na dobře bránící naší obranu. Ve 13. minutě jsme měli blízko ke gólu po akci, kterou vedl Stromecký. Následuje přihrávka na Pekaře a zakončuje Šimoník, ale branka z toho nebyla. Co se nepodařilo našim hráčům, to se zdařilo našemu soupeři. V 17. minutě Popelka našel v naší obraně okénko a pak nezištně zakončil 0:1. Dnes hrajeme více útočný fotbal a nyní bojujeme o vyrovnání a dočkali jsme se ve 26. minutě. Útok začínáme po křídle, následuje centr před branku hostí a tam hlavou zakončuje Devátý 1:1. Soupeř si připravil i další šanci, ale tu Souši zmařil brankář Ouzký výborným zákrokem. Tak končí první poločas dnešního utkání za stavu 1:1!

Přestávku před druhým poločasem jsme využili k poděkování za více jak dvouletou trenérskou práci v našem klubu, která dnešním dnem skočila, pro Vladimíra Jeníčka, který funkci trenéra v našem klubu ukončil na vlastní žádost. S druhou fotbalovou osobností jsme dnes také rozloučili na jeho vlastní žádost a to s Romanem Machem, který odchází do klubu v České Kamenici. Oběma klub přeje hodně úspěchů na novém působišti. Všechny přítomné předseda klubu Zdeněk Fakan informoval, že tahoun mužstva J. Broschinský podstoupil operaci kolena a přejeme mu tímto rychlé uzdravení a návrat k fotbalu.

Ještě jednu informaci dostala dnes veřejnost a to, že klub FC Nový Bor, ustanovil do funkce trenéra divizního mužstva Josefa Vinše, který u nás v minulosti hrál. Tak ať se mu u mužstva daří!

Přestávka končí a jdeme bojovat o poslední body v tomto zápase i celé soutěži. Nejprve naše útočná akce, ale útok končí u brankáře Baníku Souš. V 51. minutě předvedl dnešní soupeř fotbalovou akci, která se divákům líbí. Rychlá přihrávka po zemi mezi naše obránce a na to se dá těžko včas reagovat, došlo k přečíslení naší obrany a také zakončení Popelkou a prohráváme 1:2. Uběhlo pár minut a nám se daří soupeře také potrestat gólem, který padl do branky hostí z kopačky Pekaře, který si to také za dnešní aktivitu zasloužil 2:2. Mezi tím si vysloužil žlutou kartu Černý. V 66. minutě potvrzuje dnešní soupeř Baník Souš, že není jen tak náhodou na čtvrtém místě v tabulce. Hosté se prezentují velice útočnou hrou a to jim přineslo další gólový úspěch a tentokrát to byl Štípek, který dostává hosty do vedení 2:3 v 66. minutě utkání.  Janů a také Kubeš ženou spoluhráče na zteč soupeřovy branky. V 75. minutě se nám vydařila rychlá akce a Stromecký se postaral o vyrovnání na 3:3. Trenér také burcuje svěřence, že chce dnes plný počet bodů a podařilo se! V 81. minutě se dostal k míči Kubeš, poradil si kličkou s protihráčem a pěknou střelou zakončil do sítě branky hostí na 4:3. Zbytek zápasu se v několika minutách odehrál trochu hekticky a rozhodčí rozdal několik žlutých karet. Jinak se dohrálo v pohodě. V tabulce divize B jsme celkem získali 41. bodů a za tento bodový zisk je nám odměnou pěkné 9. místo!

Rozhodčí: Václav Ježek, diváků: 75, ŹK: 3:3 

Vedení FC Nový Bor děkuje hráčům za toto umístění, fanouškům za pěknou podporu a hlavně těm skalním příznivcům za dobrou atmosféru při zápasech doma i na hřištích soupeřů.  Českolipskému deníku pak děkujeme za informování veřejnosti a již dnes vás všechny zveme na nový ročník FORTUNA-DIVIZE 2017-2018.

Tréninky začínají 7. července 2017 první ostrý zápas sehrajeme zřejmě 16. července 2017 v Poháru MOL-CUP!


   

Komentáře  
 

Průměrné hodnocení od uživatelů

   (0 hlasování)

 

Zobrazuji 1 / 1 komentářů

DÍky

od: Jeníček (Guest) 22-06-2017 06:54

DÍky

od: Jeníček (Guest) 22-06-2017 06:54

Všem fandům FC Nový Bor děkuji za přízeň a podporu a to i v zápasech kdy nám to třeba (a to jen výjimečně :-)) moc naladilo. 
Byly jste super Borci a myslím že můžu ještě jednou a za celý tým -DÍKY !!!!!

 

» 

» Odpovědět na tento komentář...

» Zobrazit odpovědi (celkem 1)Přidat komentář

Jméno
E-mail
Nadpis  
 
Komentář
  Zbývající počet znaků:  
 
   
   mXcomment 1.0.1 © 2007-2017 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
 

Tabulka

7. TJ Slovan Velvary 46
8. FK Meteor Praha VIII 44
9. FC Nový Bor 41
10. FC CHOMUTOV 39
11. TJ TATRAN Rakovník 39
Celá tabulka...

Příští zápas

-

Poslední zápas

30. kolo (Divize B)
FC Nový Bor
x
FK Baník Souš
4:3

Komentáře

FC NOVÝ BOR – FK Baník...
Respekt
tak hodně štěstí v dalším...
30/06/17 19:29 Více...
Od borec

FC NOVÝ BOR – FK Baník...
DÍky
Všem fandům FC Nový Bor děkuji za...
22/06/17 06:54 Více...
Od Jeníček

FC NOVÝ BOR – TRATEC...
Bor - Vilémov
Pane Obrovský možná by stálo za...
27/02/17 15:47 Více...
Od Fanda Vilémova

FC NOVÝ BOR – TRATEC...
referát
Pane Obrovský možná by stálo za...
27/02/17 15:46 Více...
Od Fanda

FC NOVÝ BOR – TRATEC...
referát
Pane Obrovský možná by stálo za...
27/02/17 15:46 Více...
Od Fanda