Menu Content/Inhalt
Úvod arrow Muži A arrow SLOVAN VELVARY - FC NOVÝ BOR 0:1(0:0)
Muži A:  SLOVAN VELVARY - FC NOVÝ BOR 0:1(0:0) Tisk E-mail
29. 05. 2017


Čtyři kola před koncem soutěže a máme problém. Základ kádru mužstva se nám rozpadl. Broschinský zranění, Mach vyloučen a stop na 4 zápasy. Brankář Král v práci k tomu ještě onemocněl Černý a Vomáčka byl po noční směně. Po zdravotních potížích se připojil k mužstvu T. Janů.

Musíme přiznat, že ze zápasu jsme měli obavy, protože domácí šest zápasů v řadě neprohráli a dá se říct, že každého dokonce válcovali. Procházka růžovým sadem to dnes určitě nebude. K zápasu bylo schopno nastoupit doslova jedenáct hráčů a ti mladí musí ukázat,že umí bojovat. Od první minuty začali domácí diktovat tempo hry a občas nás přitlačili do vápna.Ve 4. minutě první střela proletěla nad naší brankou. V 9. minutě pohrozil domácí obraně Stromecký, který se dostal až do vápna a tam jej domácí obránci obrali o míč. Pomalu domácí tlak slábnul a ke slovu se dostávali také naši hráči. Najednou  domácí pocítili, že musí i bránit. V naší brance dnes také ekceloval Blumentiritt,  který vychytal několik střel a navíc vyřešil několik ošemetných situací v našem vápně. Ale co se nestalo! Ve 40. minutě podnikli domácí útok po levé straně. Do souboje s útočníkem domácích šel Frömmel. Akce skončila ve vápně a hráči se o sebe opírali. Frömmel byl první na zemi, ale ještě se snažil dostat míč do bezpečí a v tom mžiku padl i domácí hráč a tento počin už  označil rozhodčí jako faul a nařídil penaltu. D. Blumentritt vystihl úmysl domácího exekutora a míč vyrazil! O ostatní se postarali naši obránci. O minutu později nestihl pořadně odkop míče domácí brankář před dorážejícím Devátým. Míč doletěl skoro až na půlku a odtud jej poslal na domácí branku Kubeš. S velkým štěstím jej hlavou zastavil obránce a dorážku Devátého vyrazil dobíhající brankář domácích.

 

 

Druhý poločas začali opět domácí náporem, ale všechny akce domácích naši dokázali ubránit a o ostatní se postaral brankář Blumentritt. Z domácího tlaku jsme se vymanili poměrně brzo a začali jsme také zaměstnávat domácí obranu. V 50. minutě si udělal z obrany výlet Hoke a jeho vydařená prudká střela hodně zaměstnala domácího brankáře. Pak se začaly akce přelévat z jedné poloviny na druhou a vždy to bylo nebezpečné pro obě branky. Také jsme si vykoledovali i několik žlutých karet. Také jsme měli dobré akce a byly to z toho i velké šance. Jednu měl Kubeš, další Frömmel a jeho střela šla opravdu těsně kolem tyče bezmocného brankáře domácích. V 83. minutě jsme vyhráli souboj o míč u postraní lajny a dva naši hráči  šli do vápna. Zakončení vyráží brankář a pak dorážka končí na břevně domácí branky. Domácí obraně se nepodařilo odvrátit míč mimo vlastní pokutové území a tak  se ve skrumáži nejlépe zorientoval Pekař, který dopravil míč do sítě domácí branky a vedeme 0:l. Domácí se pokoušejí nadechnout k závěrečnému náporu, ale ohrozit naší branku se jim již nepodařilo. Naopak naši hráči mohli klidně přidat i druhou branku. Nestalo se! Ovšem tři body jsme udrželi díky velké bojovnosti a herní snaze všech a musím opakovat opravdu všech. Domácí jsou silným soupeřem, ale dnes nás nepřekonali. Klid do naší hry přinesl T. Janů. Všichni naši hráči zaslouží pochvalu za příkladnou bojovnost a nasazení.

 

 

 

Sestava: D.Blumentritt, Šimoník, Hauer, Hoke, Janů, Kubeš, Chmelík, Devátý, Frömmel, Stromecký, Pekař.

Trenér: Vladimír Jeníček, asistent: Milan Szabo,vedoucí mužstva: Richard Blumentritt.

Rozhodčí: Zbyněk Novotný, Diváků: 100 

 

 

 

 

 

   

Komentáře  
 

Průměrné hodnocení od uživatelů

   (0 hlasování)

 

Zobrazuji 0 / 0 komentářůPřidat komentář

Jméno
E-mail
Nadpis  
 
Komentář
  Zbývající počet znaků:  
 
   
   

Zatím žádné komentářemXcomment 1.0.1 © 2007-2018 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
 

Tabulka

12. FK SEKO LOUNY 33
13. TJ TATRAN Rakovník 26
14. ARSENAL ČESKÁ LÍP 24
15. SK Hrobce 9
16. FC Nový Bor 5
Celá tabulka...

Příští zápas

26.05.2018 - 17:00
27. kolo (Divize B)
FK Baník Souš
x
FC Nový Bor
Rozpis...

Poslední zápas

26. kolo (Divize B)
FC Nový Bor
x
FK Meteor Praha VIII
0:1