Úvod arrow Mladší žáci - U13 arrow Semily - FC Nový Bor A 6:7
Mladší žáci - U13:  Semily - FC Nový Bor A 6:7 Tisk E-mail
24. 05. 2017

Vstup do zápasu s týmem, který se v tabulce pohybuje v závěsu za námi, se nám vůbec nepovedl, dá se říct, že byl naprosto katastrofální.

Již v 11. minutě jsme prohrávali 5:1 a v tu chvíli jsme si ani nedovedli představit, že by se kluci zvedli a dotáhli zápas do vítězného konce. Ale po páté inkasované brance se kluci probudili, hra se vyrovnala a ještě do přestávky jsme zkorigovali skóre na 2:5.
O přestávce se z naší strany přehnala kabinou bouře a do druhého poločasu jakoby nastoupil jiný tým.
Začali jsme vyhrávat osobní souboje, dařil se nám rychlý přechod do útoku a vstřelili jsme dva rychlé, důležité góly a snížili na 4:5. Následně jsme si vlastním gólem trochu zkomplikovali šanci na vyrovnání, ale naši hráči prokázali obrovskou vůli po vítězství a díky hattricku, dnes výborně hrajícího Lukáše Polhoše, se nám povedl dokonalý obrat a mohli jsme se radovat z velkého vítězství. V závěru se ještě snažili hráči domácích minimálně o vyrovnání, ale všechny jejich šance jsme ubránili, nebo nám pomohla branková konstrukce. Hráče chválíme za to, že i přes nepříznivý vývoj utkání nesložili zbraně a dokázali utkání famózním výkonem obrátit ve svůj prospěch.

góly: Polhoš 3, Myška 2, Košťák, Kliment

sestava: Primásek, Polhoš, Kašpar, Kliment, Myška, Matoušek, Procházka, Kuběj, Košťák

trenéři: Štercl David, Satrapa Petr  ved.mužstva: Primásek Patrik