Menu Content/Inhalt
Úvod arrow Mladší žáci - U13 arrow Sedmihorky - FC Nový Bor B 5:3
Mladší žáci - U13:  Sedmihorky - FC Nový Bor B 5:3 Tisk E-mail
15. 05. 2017


Na kluky z béčka čekal v dohrávce 15. kola tým Sedmihorek, který se pohybuje v popředí tabulky.

Naše kluky po absenci v minulém kole opět posílili dva hráči ze starších žáků. Hráči soupeře si zřejmě mysleli, že když je náš tým na posledním místě tabulky, tak to pro ně bude snadná záležitost. Ale opak byl pravdou. Naši hráči od po celý zápas předváděli výborný výkon, určitě nejlepší v sezóně a první poločas jsme vyhráli 1:0. Ještě lepší vstup jsme měli do druhého poločasu, kdy zkompletoval hattrick Kuba Košťák a v 35. minutě jsme vedli 3:0! Bohužel se nám nepovedlo výborně rozehraný zápas dotáhnout do vítězného konce. Nutno dodat, že si hráči domácích vytvořili během zápasu velké množství gólových šancí a ve druhém poločase se jim začalo dařit  je i proměňovat. Zkušenosti a větší kvalita byly určitě na straně soupeře, ale i tak se naši kluci nemají za co stydět a po zápase od nás byli pochváleni za výborný výkon. Pokud budou takhle kluci přistupovat i k dalším zápasům, tak ještě do konce sezóny uslyšíme v kabině vítězný pokřik!

góly: Košťák 3

sestava: Jásek, Zechovský, Suchý, Fanta,  Schindler, Horváth, Kuběj, Funke, Košťák, Deák

trenéři: Štercl David, Satrapa Petr  ved.mužstva: Primásek Patrik


   

Komentáře  
 

Průměrné hodnocení od uživatelů

   (0 hlasování)

 

Zobrazuji 0 / 0 komentářůPřidat komentář

Jméno
E-mail
Nadpis  
 
Komentář
  Zbývající počet znaků:  
 
   
   

Zatím žádné komentářemXcomment 1.0.1 © 2007-2018 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
 

Tabulka

12. ARSENAL ČESKÁ LÍP 18
13. FK Meteor Praha VIII 15
14. TJ TATRAN Rakovník 10
15. SK Hrobce 5
16. FC Nový Bor 1
Celá tabulka...

Příští zápas

-

Poslední zápas

15. kolo (Divize B)
SK Úvaly
x
FC Nový Bor
6:1