Úvod arrow Články arrow Mladší žáci arrow Sedmihorky - FC Nový Bor B 5:3
Mladší žáci - U13:  Sedmihorky - FC Nový Bor B 5:3 Tisk E-mail
15. 05. 2017

Na kluky z béčka čekal v dohrávce 15. kola tým Sedmihorek, který se pohybuje v popředí tabulky.

Naše kluky po absenci v minulém kole opět posílili dva hráči ze starších žáků. Hráči soupeře si zřejmě mysleli, že když je náš tým na posledním místě tabulky, tak to pro ně bude snadná záležitost. Ale opak byl pravdou. Naši hráči od po celý zápas předváděli výborný výkon, určitě nejlepší v sezóně a první poločas jsme vyhráli 1:0. Ještě lepší vstup jsme měli do druhého poločasu, kdy zkompletoval hattrick Kuba Košťák a v 35. minutě jsme vedli 3:0! Bohužel se nám nepovedlo výborně rozehraný zápas dotáhnout do vítězného konce. Nutno dodat, že si hráči domácích vytvořili během zápasu velké množství gólových šancí a ve druhém poločase se jim začalo dařit  je i proměňovat. Zkušenosti a větší kvalita byly určitě na straně soupeře, ale i tak se naši kluci nemají za co stydět a po zápase od nás byli pochváleni za výborný výkon. Pokud budou takhle kluci přistupovat i k dalším zápasům, tak ještě do konce sezóny uslyšíme v kabině vítězný pokřik!

góly: Košťák 3

sestava: Jásek, Zechovský, Suchý, Fanta,  Schindler, Horváth, Kuběj, Funke, Košťák, Deák

trenéři: Štercl David, Satrapa Petr  ved.mužstva: Primásek Patrik