Menu Content/Inhalt
Úvod arrow Články arrow Muži A arrow SOKOL BROZANY – FC NOVÝ BOR 6:2 (5:1)
Muži A:  SOKOL BROZANY – FC NOVÝ BOR 6:2 (5:1) Tisk E-mail
01. 05. 2017


   Dnes v neděli nás čekal nepříjemný soupeř Sokol Brozany. Klub, který má velmi silné zázemí a bojuje o vedení v tabulce, které by mu zajistilo postup do ČFL.

V dnešní naší výpravě chyběli P. Vomáčka -nemoc a v minulém kole zraněný J. Broschinský. Do mužstva se po několika týdnech vrací uzdravený P. Hoke. Do dnešního zápasu jsme vstoupili docela nadějně a s domácím celkem jsme hráli vyrovnanou partii až do 17. minuty, kdy se stala osudová chyba. Náš brankář rozehrál odkop od branky na T. Janů, kterého v tom okamžiku zezadu atakoval domácí střelec Chukwuma. Ten míč vybojoval a hned po zisku míče pálí k tyči a domácí vedou 1:0. Stejný hráč nám ve 20. minutě vstřelil druhý gól, když jsme si jej ve vápně nepohlídali 2:0. A najednou jsme se jen bránili, což využili domácí. Získali míč na naší brankové lajně a následný vysoký centr do našeho vápna se snesl k nepokrytému Mariči, který pěknou střelou z voleje prostřelil klubko hráčů před naší brankou a je to již 3:0. Ale stále se dá věřit, že se s výsledkem něco udělat a také se to stalo. Podařilo se nám uvolnit vpředu Pekaře, který si poradil i s obráncem a podle gólmana snižuje na 3:1. Určitě se chceme vrátit zpět do zápasu a bojoval o co nejlepší výsledek. Ovšem stalo se, že domácí opět kontrují hru a zvyšují své vedení na 4:1 a co je ještě horší, že o minutu později přidávají do naší branky další gól na 5:1. Vypadalo, že se hraje házená a ne fotbal.

Do druhého poločasu měníme způsob hry a od počátku chceme brankový stav měnit. Podnikáme několik dobrých útoků po pravé straně. Následné centry před branku nenacházejí naše hráče. V 56. minutě je při domácích dnešní střelecké štěstí a zvyšují na 6:1. V našem mužstvu dochází k prvnímu střídání. Janů, který se dnes necítil po zdravotní stránce dobře, přepouští své místo Stromeckému. Bojujeme o změnu skóre. Dáváme náš druhý gól, ale pomezní rozhodčí signalizuje ofsajd. Gól se nám podařilo vstřelit v 63. minutě, když doráží střelu na branku do sítě domácích Chmelík a snižuje na 6:2. Začíná se nám dařit křídelní hra a další příležitosti jsou na světě, ale chybí nám větší důraz ve vápně. Další střídání a Hauera vystřídal Devátý. A je to právě on, kdo dá další gól i podle místních diváků je regulérní, ale pomezní udělal jiné rozhodnutí a gól neuznal. Podobná situace se opakovala ještě jednou a opět v náš neprospěch. Domácí diváci burcují své mužstvo ke hře. Vycítili, že by se mohla hra obracet. Čas zápasu ovšem běží rychle a našim hráčům docházejí síly. Na druhé straně také domácí měli i dobré střelecké pokusy, ale ty likvidoval náš brankář výbornými zákroky. Co k tomu dodat, že jsme si vybrali hodně nešťastný zápas a domácím přálo střelecké štěstí, které umocnil střelec tří branek Chukwuma. Dvě porážky v řadě jsou nepříjemné a hned jsme v tabulce na 11. místě. To domácím výhra pomohla k upevnění druhé pozice a navíc se přiblížili vedoucímu Nymburku na rozdíl 1 bodu. Nymburk doma prohrál s Rakovníkem 1:2. Za týden máme doma soupeře z Úval, proti kterému musíme bodovat.

Sestava: Blumentritt,  Mach, Hauer, Černý, Hoke, Šimoník, Kubeš, Janů, Chmelík, Frömmel, Pekař, - střídali: Stromecký, Devátý.

žl.k.: 0:1, diváků:120 rozhodčí: Švorc Jan

Trenér:. Vl. Jeníček, asistent: M. Szabo

Sobota : 6. května 2017 v 17 hodin SK Úvaly- !!!!!!!!!!!

Vážení příznivci fotbalu v poslední době se nám z veřejných fotbalových kruhů dostala zcela nepravdivá informace, že po skončení tohoto fotbalového ročníku má dojít ke sloučení klubů na úrovní divize mezi Arsenalem Č. Lípa a FC Novým Borem. Náš fotbalový výbor konstatuje, že tato informace je nepravdivá, vymyšlená a zavádějící. Náš klub startuje ve všech věkových kategoriích a to je i na úrovni divize jako FC Nový Bor, z.s., (IČ:5110291). Ani náznakem s nikým nediskutoval, ani nejednal o nějakém sloučení!!!!


 


   

Komentáře  
 

Průměrné hodnocení od uživatelů

   (0 hlasování)

 

Zobrazuji 0 / 0 komentářůPřidat komentář

Jméno
E-mail
Nadpis  
 
Komentář
  Zbývající počet znaků:  
 
   
   

Zatím žádné komentářemXcomment 1.0.1 © 2007-2018 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
 

Tabulka

12. TJ TATRAN Rakovník 35
13. FK SEKO LOUNY 33
14. ARSENAL ČESKÁ LÍP 33
15. SK Hrobce 9
16. FC Nový Bor 8
Celá tabulka...

Příští zápas

-

Poslední zápas

30. kolo (Divize B)
FC Nový Bor
x
SK Úvaly
0:3

Komentáře

SK ŠTĚTÍ - FC NOVÝ BOR...
Makejte Jiskra !!
Přeji Novému Boru a tr.Bróšovi...
17/07/18 20:42 Více...
Od Honza

SK ŠTĚTÍ - FC NOVÝ BOR...
Hrrdina
A ze by jses představil ty hrdino!!
16/07/18 18:57 Více...
Od HRDINA BEZ JMÉNA 2

SK ŠTĚTÍ - FC NOVÝ BOR...
Hrrdina
A ze by jses představil ty hrdino!!
16/07/18 18:56 Více...
Od HRDINA BEZ JMÉNA 2

SK ŠTĚTÍ - FC NOVÝ BOR...
Hrrdina
A ze by jses představil ty hrdino!!
16/07/18 18:56 Více...
Od HRDINA BEZ JMÉNA 2

SK ŠTĚTÍ - FC NOVÝ BOR...
NOSEK
A co ten Nosek z Višnovky? Prej to je...
16/07/18 10:25 Více...
Od franta z boru