Menu Content/Inhalt
Úvod arrow Muži A arrow FC NOVÝ BOR – MFK MOST 3:2 (0:0)
Muži A:  FC NOVÝ BOR – MFK MOST 3:2 (0:0) Tisk E-mail
21. 03. 2017


Dnes jsme na našem stadionu za velmi nepříznivého počasí, ale velmi dobře připraveném  hřišti (dobrá práce správce) přivítali soupeře ze dna tabulky, ovšem rodícím se silným mužstvem MFK Most o.p.s..

Oproti minulému zápasu se nám pomalu vyprazdňuje lavička nemocných a naplňuje počet hráčů ke střídání. Hra začala bez velkého oťukávání, a hlavně se šlo z obou stran do útočení. Soupeř již v 5. minutě zahrával dva rohové kopy, ale naši hráči si s těmito standartními situacemi poradili. V 7. minutě zahráváme rohový kop a po centru T. Janů Černý hlavičkuje nad branku soupeře. Mostečtí, ale hrají s velkým nasazením a dobře kombinují a to nám dělalo občas problém. Jenže naše obrana byla pozorná a proto k vážnějšímu ohrožení branky nedošlo, až na jednu situaci, kterou výborně vyřešil gólman Blumentritt. První náš střelecký pokus si připsal J. Chmelík. Střela byla dobrá, ale zablokoval ji obránce hostí. Střelecké pokusy na branku hostí si postupně připsali Kubeš, Chmelík i Janů. Ve 42. minutě zkusil a zakončil útok střelou Frömmel, ani tentokrát neskončil míč v síti. Ke konci poločasu jsme víc prověřovali obranu soupeře, ale ke gólovému zakončení to prozatím nestačilo.

Do druhého poločasu se nastupovalo beze změn v sestavách na obou stranách. Chceme dát první gól. To se stalo skutečností ve 48. minutě, když krásně prostřelil gólmana hostí Stromecký a vedeme 1:0. Hned potom jsme mohli přidat další gól, ale Frömmel neměl štěstí, i když byl při zakončení atakován obráncem Mostu. V 59. minutě výborně zakročil při obranné akci Hoke. Správně se rozhodl v 60. minutě nováček našeho mužstva J. Chmelík, který dostal na hranici šestnáctky přihrávku od Macha a dobře mířenou střelou po zemi  k tyči zvyšuje naše vedení na 2:0! Po vstřelené druhé brance jsme ovládli hru ve středu hřiště a rodily se i další šance, které bohužel góly nekončily. Tak udeřil soupeř! V 74. minutě hosté zaútočili. Po kombinační akci se dostávají do našeho vápna, kde Valenta pohotově zakončil a je to 2:1. Hosté vystřídali a už po dvou minutách od vstřelené branky na 1:2 se po závaru v našem vápně míč nešťastně odráží od Hokeho do naší sítě a je vyrovnáno na 2:2! Studená sprcha pro naše hráče, ale ti si dnes remízu nechtěli připustit. Naši hráči se rychle ze vstřelených branek oklepali a pustili se do útočení. V 80. minutě byli naši hráči za svou snahu a bojovnost odměněni vstřelenou brankou, když jsme se  po velkém tlaku dostali k vápnu Mostu, kde se dobře orientoval opět Stromecký a poslal míč po zemi k tyči a vedení je na naší straně 3:2. Před tím vystřídal už vyčerpaného Chmelíka Pekař. V závěru pak ještě střídá dnešního střelce Stromeckého Hauer. Dnešní vítězství je dílem celého mužstva, ale také musíme poděkovat našim fandům a podporu v zápase.

Sestava: Blumentritt, Šimoník, Černý, Hoke, Mach, Janů, Kubeš, Chmelík,(68.Pekař), Broschinský, Frömmel, Stromecký (85.Hauer).

Trenér: Vladimír Jeníček,  asistent: Milan Szabo, Vedoucí mužstva: R. Blumentritt 

Diváků: 96

Rozhodčí: Jiří Erlebach 

Příští týden, v sobotu 25. 3. 2017, nastoupíme k dalšímu mistrovskému utkání na hřišti v Rakovníku, proti domácímu mužstvu Tatranu. Zápas začíná ve 14. hodin.

 


   

Komentáře  
 

Průměrné hodnocení od uživatelů

   (0 hlasování)

 

Zobrazuji 0 / 0 komentářůPřidat komentář

Jméno
E-mail
Nadpis  
 
Komentář
  Zbývající počet znaků:  
 
   
   

Zatím žádné komentářemXcomment 1.0.1 © 2007-2018 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
 

Tabulka

12. TJ TATRAN Rakovník 35
13. FK SEKO LOUNY 33
14. ARSENAL ČESKÁ LÍP 33
15. SK Hrobce 9
16. FC Nový Bor 8
Celá tabulka...

Příští zápas

-

Poslední zápas

30. kolo (Divize B)
FC Nový Bor
x
SK Úvaly
0:3