Menu Content/Inhalt
Úvod
Muži A:  Jiskra MŠENO – FC NOVÝ BOR – 2 : 5 (2:1) Tisk E-mail
06. 02. 2017


Naše zimní divizní příprava dospěla do poloviny a k dnešnímu zápasu si nás pozvalo do Mšena (JN) vedoucí mužstvo krajského přeboru Libereckého kraje Jiskra Mšeno.

Zápas se hrál ve sportovním areálu v Břízkách, kde mají nový koberec umt a k tomu bylo dnes v místě utkání slunečné počasí. Do prvního poločasu v naší sestavě po dlouhé odmlce zaviněné zraněním nastoupil T. Janů. Zápas jsme začali velice aktivně a hned jsme domácí přišpendlili do vlastní šestnáctky. Dvě následné střely domácí odvrátili, ale pak po kombinaci Broschinský – Mach, druhý jmenovaný střílí první branku zápasu 0:1. Náš nápor pokračuje i v dalších minutách a měli jsme několik šancí. Gól jsme však nedali a tak se aktivity chopili domácí a v 9. minutě vyrovnali z penalty na 1:1.  Naši hráči přidali a začala zteč domácí branky. Nejprve Mach nastřelil horní konstrukci branky a po se postupně další hráči střídali v palbě na branku, ale domácí dobře bránili a odolávali našim útokům. Ve 27. minutě se domácím hráčům podařilo založit rychlý protiútok a po vniknutí do našeho vápna, přišel faul na hráče domácích a je tu další penalta. Domácí hráč jí proměnil na 2:1.

Druhý poločas jsme zahájil dvěma změnami. Do hry nastoupil Devátý na místo Stromeckého a Sluka převzal místo po Janů. Ve 47. minutě napadal úspěšně Chmelík domácí obranu. Pak obešel stopera a podle brankáře vyrovnal na 2:2. V 53. minutě poslal centrovaný míč do domácího vápna Kubeš a Devátý překonal domácího brankáře 2:3. Podobná situace se opakovala v 55. minutě a do branky poslal prudký míč domácí obránce 2:4. V dalším průběhu zápasu jsme víc kontrolovali hru a domácí jsme k ničemu moc nepouštěli. V 78. minutě jsme zaútočili, když akci připravil Chmelík. Domácí hráči první střelu odvrátili, ale pak si naběhl na odražený míč Vomáčka a nechytatelnou střelou do šibenice stanovil účet zápasu na 2:5.

Co říct k tomuto přípravnému zápasu? Domácí tým byl silným soupeřem a nám se podařilo vyzkoušet několik herních variant. Na zápas se přišel také podívat předseda FAČR pan M. Pelta.

Naše sestava: Blumentritt, Vomáčka, Hauer, Hoke, Mach, Černý, Janů, Kubeš, Mach, Chmelík, Broschinský, Stromecký, Sluka.

Za týden 11. 2. 2017 od 11,00 hod se na našem hřišti sehraje další přípravné utkání a soupeřem našich fotbalistů bude mužstvo z Velkých Hamrů. 


   

Komentáře  
 

Průměrné hodnocení od uživatelů

   (0 hlasování)

 

Zobrazuji 0 / 0 komentářůPřidat komentář

Jméno
E-mail
Nadpis  
 
Komentář
  Zbývající počet znaků:  
 
   
   

Zatím žádné komentářemXcomment 1.0.1 © 2007-2017 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
 

Tabulka

12. ARSENAL ČESKÁ LÍP 18
13. FK Meteor Praha VIII 15
14. TJ TATRAN Rakovník 10
15. SK Hrobce 5
16. FC Nový Bor 1
Celá tabulka...

Příští zápas

-

Poslední zápas

15. kolo (Divize B)
SK Úvaly
x
FC Nový Bor
6:1

Komentáře

FC NOVÝ BOR – SLOVAN...
Divize
Navrhuji, zkusit důstojně dohrát...
16/10/17 19:23 Více...
Od borec

FC NOVÝ BOR – ARSENAL...
Bouchli zase v druhé půli
Bylo to solidní derby.Boráci by se...
10/09/17 17:46 Více...
Od Valdman

FC NOVÝ BOR – ARSENAL...
Bouchli zase v druhé půli
Bylo to solidní derby.Boráci by se...
10/09/17 17:45 Více...
Od Valdman

FC NOVÝ BOR – ARSENAL...
Bouchli zase v druhé půli
Bylo to solidní derby.Boráci by se...
10/09/17 17:45 Více...
Od Valdman

FC NOVÝ BOR – ARSENAL...
Stridani
Asi se nepovedlo...
17/08/17 19:09 Více...
Od Divak