Menu Content/Inhalt
Úvod arrow Články arrow Muži A arrow FC NOVÝ BOR - Sl.HRÁDEK -4:2 (0:0)
Muži A:  FC NOVÝ BOR - Sl.HRÁDEK -4:2 (0:0) Tisk E-mail
30. 01. 2017


K dalšímu přípravnému utkání v rámci zimní přípravy jsme si v sobotu 28. 1. 2017 pozvali soupeře z Krajského přeboru LK a to Slovan Hrádek n.Nisou. K dnešnímu utkání se trenérovi omluvili pro nemoc hráči Vomáčka, Šimoník a také Janů.

Zápas se hrál za velkého mrazu a obě mužstva začala utkání velice aktivně. Nám se podařilo získat herní převahu jsme dotírali na hostující obranu. Ta si však v bránění dobře a spolu s brankářem vytvořila neprostupnou hradbu. V 10. minutě se dostal před brank u soupeře Pekař, ale gól z toho nebyl. Ve 24. minutě Mach střílí vedle. Ve 35. minutě soupeř nebezpečně ohrožuje naší branku, ale v prvním poločase chytající Král výborně zneškodnil nebezpečnou střelu. Také s následným rohovým kopem jsme si poradili. V závěru poločasu prověřil pozornost brankáře Hrádku Sluka, ale také brankář hostí předvedl výborný zákrok.

Ve druhém poločase jsme pozměnili rozestavění na hřišti a naši hráči se snažili rychlou kombinací dostávat do vápna soupeře. A to se jim začalo dařit.  V 57. minutě byl na konci kombinační akce Mach a po jeho střele z blízka vedeme 1:0. O Dvě minuty později jsme nepozorní v obraně a mladší z Holečků, Štěpán překonává Blumentritta a je srovnáno na 1:1. V 65. minutě se rychlém útoku dostává až k zakončení Broschinský a opět vedeme 2:1. Na 3:1 zvyšuje chytře Stromecký. Další naší možnost k zakončení využil opět Broschinský 4:1. Gólově zakončil účet zápasu soupeř Hnízdem na 4:2. Výsledek utkání mohli naši hráči ještě mohli navýšit po několika pěkných útočných akcích, ale gólově se již neprosadili a tak konečný výsledek utkání zůstal nezměněný 4:2.

Sestava : Král (46.Blumentritt), Broschinský, Hauer, Černý, Mach, Hocke, Kubeš, Devátý, Sluka,( 46.Chmelík), Pekař, Stromecký.

trenér: Vl. Jeníček asistent: M. Szabó

V sobotu 4.února 2017 od 11 hodin hrajeme další přátelák a to ve Mšeně (JN).


   

Komentáře  
 

Průměrné hodnocení od uživatelů

   (0 hlasování)

 

Zobrazuji 0 / 0 komentářůPřidat komentář

Jméno
E-mail
Nadpis  
 
Komentář
  Zbývající počet znaků:  
 
   
   

Zatím žádné komentářemXcomment 1.0.1 © 2007-2018 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
 

Tabulka

12. ARSENAL ČESKÁ LÍP 18
13. FK Meteor Praha VIII 15
14. TJ TATRAN Rakovník 10
15. SK Hrobce 5
16. FC Nový Bor 1
Celá tabulka...

Příští zápas

-

Poslední zápas

15. kolo (Divize B)
SK Úvaly
x
FC Nový Bor
6:1

Komentáře

FK SEDMIHORKY – FC NOVÝ...
Na oko
Smutné informovat jen když se daří...
20/02/18 08:48 Více...
Od Fanda FCNB

FC NOVÝ BOR – Dynamo...
Tele
Co tady meleš v čele se mnou... já...
29/01/18 07:10 Více...
Od Suny

FC NOVÝ BOR – Dynamo...
Tele
Co tady meleš v čele se mnou... já...
29/01/18 07:09 Více...
Od Suny

FC NOVÝ BOR – Dynamo...
Názor
Že by měli kluci sestupové problémy...
25/01/18 09:53 Více...
Od Jeníček

FC NOVÝ BOR – Dynamo...
Ostuda
Tenhle tým bude hrát l záchranu v...
22/01/18 18:11 Více...
Od Pavel