Menu Content/Inhalt
Úvod arrow Články arrow Muži A arrow FC NOVÝ BOR – TJ Slovan VELVARY 1:0 NP (0:0)
Muži A:  FC NOVÝ BOR – TJ Slovan VELVARY 1:0 NP (0:0) Tisk E-mail
31. 10. 2016   V posledním divizním utkání, které jsme hráli minulou neděli na Meteoru Praha a prohráli jsme 4:1, kdy jsme měli opravdu řadu příležitostí, ale potvrdila se stará známá fotbalová pravda:  nedáš - dostaneš.

Ovšem to nebylo všechno, co jsme v poslední době museli řešit. V minulém domácím zápase, kdy se většině diváků nelíbilo řízení zápasu rozhodčím a dávali mu to po celý zápas hlasitě najevo. Po utkání však došlo k poškození majetku, když někdo vypustil kola vozidlu delegáta. Celý případ pak následně řešila disciplinární komise FAČR. Vše se nakonec uzavřelo peněžní pokutou pro náš klub. Je to škoda, že došlo k potrestání (poškození) našeho klubu, zejména proto, že naši fanoušci měli do té doby dobré jméno. Dnes jsme na našem stadionu přivítali soupeře ze Středočeského kraje a to Slovan Velvary. Nováček soutěže, který měl v úvodu soutěže dost problémů, ale jeho kádr se ustálil a má řadu hodně zkušených hráčů a v poslední době sbírá body. Někdo si možná myslel, že to bude pro naše mužstvo jednoduché utkání, ale nebylo. Od první minuty začal souboj o to, kdo dá první gól. Bylo to naše mužstvo, které hodně zaměstnávalo soupeřovu obranu. Příležitosti byly na kopačkách Devátého a asi jedna z největších asi pro Stromeckého, ale ten byl ve vápně hostí jednoznačně faulován obráncem hostí, ale píšťalka sudího se bohužel neozvala. Touha po vítězství nás stále hnala dopředu. Ve 13. minutě se probojoval až do vápna Broschinský, ale jeho střela našla pouze připraveného brankáře hostí, který míč zachytil. Soupeř, ale moc nezůstával pozadu a v každém možném okamžiku zaměstnával naší obranu i brankáře Blumentritta. Ten dnes předváděl také výborné zákroky.
Ve druhém poločase jsme ještě přidali a a měli jsme více ze hry. Hráči se snažili připravit nějakou tu gólovku, ale většinou nám k tom u chyběl jen krůček, nebo větší přesnost v zakončení. Celkově nám dnes chyběl střelec, který by tvrdě a přesně vystřelil.  Velkou příležitost ke skórování byla po akci, kterou táhl z pravé strany do vápna hostí Stromecký, který poslal centr před branku, ale nikdo z našich hráčů na míč nedosáhl. V závěru zápasu byly příležitosti na obou stranách. Jedna byla pro diváky dost nesrozumitelná. To když šel Šimoník do souboje ve vápně, kde byl zasažen kopačkou do hrudi. Ale také došlo k dalšímu kontaktu a rozhodčí to vyřešil našim faulem na brankáře. Míč ještě navíc doplachtil do branky, ale gól neplatil a nakonec zápas skončil bez branek. Ke slovu opět přišel penaltový rozstřel. V něm se nám dařilo lépe. Ze šesti penalt jsme proměnili 5 a soupeř pouze 4 a tak jsme zvítězili 5:4. Pro naše mužstvo jsou za tento výsledek  dva body a soupeři získal bod jeden. To znamená, že po dvanácti zápasech máme 19. bodů a jsme na 7. místě divize B. Náš dnešní soupeř je na 14. místě s 11. Body. Tabulku vede Polaban Nymburk!

Naše sestava: Blumentritt, Šimoník, Hauer, Svoboda, Mach, Hoke (40.Pekař), Broschinský, Kubeš (75.Sluka), Devátý, Černý, Stromecký, na lavičce ještě připraveni Stejskal, Vrabec a I. Blumentritt, trenér: Vl.Jeníček, Asistent  M. Szabo, ved. mužstva R. Blumentritt.

žl.k.: 1:0
č.k.: 0:0
diváků : 120
rozhodčí : Svoboda R.

Příští zápas hrajeme v sobotu 5. listopadu 2016 v Neratovicích od 10.15 – odjezd 7.3o hodin !


   

Komentáře  
 

Průměrné hodnocení od uživatelů

   (0 hlasování)

 

Zobrazuji 0 / 0 komentářůPřidat komentář

Jméno
E-mail
Nadpis  
 
Komentář
  Zbývající počet znaků:  
 
   
   

Zatím žádné komentářemXcomment 1.0.1 © 2007-2018 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
 

Tabulka

12. TJ TATRAN Rakovník 35
13. FK SEKO LOUNY 33
14. ARSENAL ČESKÁ LÍP 33
15. SK Hrobce 9
16. FC Nový Bor 8
Celá tabulka...

Příští zápas

-

Poslední zápas

30. kolo (Divize B)
FC Nový Bor
x
SK Úvaly
0:3

Komentáře

POZVÁNKA
Přátelská utkání
Dobrý den 19.8-24.8 náš klub SK...
07/06/18 19:40 Více...
Od Radek Bárta

POZVÁNKA
Přátelská utkání
Dobrý den 19.8-24.8 náš klub SK...
07/06/18 19:40 Více...
Od Radek Bárta

POZVÁNKA
Přátelská utkání
Dobrý den 19.8-24.8 náš klub SK...
07/06/18 19:39 Více...
Od Radek Bárta

POZVÁNKA
Přátelská utkání
Dobrý den 19.8-24.8 náš klub SK...
07/06/18 19:39 Více...
Od Radek Bárta

POZVÁNKA
Jednání
No, ono to možná tak trochu tím...
17/05/18 17:34 Více...
Od Lucka