Menu Content/Inhalt
Úvod
Muži A:  SK ÚVALY – FC NOVÝ BOR 0:1NP (0:0) Tisk E-mail
20. 10. 2016


V sobotu 15. října 2016 jsme doma hostili vedoucí mužstvo tabulky divize B. Prohráli jsme 1:2 (0:2) když jsme dvakrát chybovali a tím soupeři darovali dva góly. Ve druhém poločase jsme zvedli hlavu a vedoucí mužstvo se jen stěží ubránilo vyrovnání. Ve středu 19. 10. 2016 jsme zajížděli k odehrání odloženého utkání 9. Kola do Úval.  

Včera v podvečer zasáhly části naší republiky a ještě i dnes silné dešťové přeháňky a ve vzduchu hrozilo, že se odložené utkání v Úvalech neodehraje. Ale nestalo se tak. Na sraz mužstva dorazil P. Stromecký s rozzářenou tváří a všem přiznal včerejší radostnou událost, a to že se stal se otcem narozené dcerky Natálky a tak také sbíral gratulace. K zápasu ve všední den odjela naše výprava kompletní až na T. Janů. Trávník byl v Úvalech hodně podmáčený, ale jinak výborně připravený. Do zápasu se nám podařilo dobře vstoupit a během prvních i dalších minut jsme začali hrát náš natrénovaný fotbal. Také se nám podařilo zaměstnat domácí obranu i s brankářem. Na úzkém hřišti se nám pak přestalo dařit a fotbal se vyrovnal. Ani naše střelba nebyla valná, to samé platí o domácím mužstvu. Přestalo se dařit Kubešovi, Mach utrpěl menší zranění, ale v zápase pokračoval. Tak z našich byl nejvíc vidět J. Broschinský, který dominoval zejména ve vzdušných soubojích.

Druhý poločas byl hodně podobný prvnímu a lépe začaly Úvaly. Po zaváhání naší obrany se domácí dostali k zakončení, když první střelu Blumentritt vyrazil. Další střela hráče domácích skončila na tyči a pak už byl míč v moci našeho brankáře. V 70. minutě utkání, došlo na naší straně ke střídání a Devátého nahradil Hoke. Došlo ke změně v rozestavení hráčů a začali jsme se víc tlačit před domácí branku. První pěknou střelu zaznamenal Broschinský, ale domácí brankář se štěstím vyrazil střelu na roh. Další zákrok předvedl domácí brankář po závaru ve vápně, když i opakovanou střelu snad zázrakem vyrazil. Stejně zakročil proti střele Macha. Když jsme gól dali, byl odmáván ofsajd. Ještě jsme jednou střídali a místo Pekaře přišel na hřiště Stejskal. Náš tlak pokračoval až do samotného konce zápasu. Gól na jedné ani na druhé straně nepadl a tak se šlo na penalty! My jsme podle losu začínali a první proměnil Broschinský. Domácí se také trefili. Druhou penaltu proměnil Mach, ale domácímu hráči střelu náš gólman Blumentritt chytil. V sérii jsme vedli až do pátých pokusů. Tu vítěznou trefu měl dát právě náš gólman, ale jeho střelu vystihl domácí gólman a bylo srovnáno. Další série už pokračovaly v rychlém rozstřelu. Opět se stalo, že jsme nedali, ale ani soupeř neproměnil. V další sérii jsme uspěli, ale soupeř neproměnil a tak byl i ten druhý bod z dnešního zápasu náš!  Penaltový rozstřel skončil na proměněné penalty 7:8.  Konečný výsledek pak na body 1:2 a v tabulce 6.místo!

góly : 0:0

žl.k.: 1:2

č.k.: 0

diváků: 140

rozhodčí: Pečenka- všichni rozhodčí výborně a PŘESNĚ !

Další divizní zápas nás čeká v neděli 23. října 2016 na METEORU Praha od 10.15 hod. - odjezd 7.15 hod.


   

Komentáře  
 

Průměrné hodnocení od uživatelů

   (0 hlasování)

 

Zobrazuji 0 / 0 komentářůPřidat komentář

Jméno
E-mail
Nadpis  
 
Komentář
  Zbývající počet znaků:  
 
   
   

Zatím žádné komentářemXcomment 1.0.1 © 2007-2018 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
 

Tabulka

12. FK SEKO LOUNY 33
13. TJ TATRAN Rakovník 32
14. ARSENAL ČESKÁ LÍP 30
15. SK Hrobce 9
16. FC Nový Bor 8
Celá tabulka...

Příští zápas

09.06.2018 - 10:15
29. kolo (Divize B)
FC CHOMUTOV
x
FC Nový Bor
Rozpis...

Poslední zápas

28. kolo (Divize B)
FC Nový Bor
x
FK Motorlet Praha
1:2

Komentáře

POZVÁNKA
Přátelská utkání
Dobrý den 19.8-24.8 náš klub SK...
07/06/18 19:40 Více...
Od Radek Bárta

POZVÁNKA
Přátelská utkání
Dobrý den 19.8-24.8 náš klub SK...
07/06/18 19:40 Více...
Od Radek Bárta

POZVÁNKA
Přátelská utkání
Dobrý den 19.8-24.8 náš klub SK...
07/06/18 19:39 Více...
Od Radek Bárta

POZVÁNKA
Přátelská utkání
Dobrý den 19.8-24.8 náš klub SK...
07/06/18 19:39 Více...
Od Radek Bárta

POZVÁNKA
Jednání
No, ono to možná tak trochu tím...
17/05/18 17:34 Více...
Od Lucka