Menu Content/Inhalt
Úvod
Muži A:  FC NOVÝ BOR SK Polaban NYMBURK 1:2 (0:2) Tisk E-mail
17. 10. 2016


V tomto týdnu jsme měli delší přípravu na dnešní zápas. Důvodem bylo odložené utkání v Úvalech.

Také se navrátili do sestavy nemocní, nebo zranění hráči a to Kubeš, Janů a Pekař. Trenéři byli rádi, neboť nás dnes čekal soupeř, který vede tabulku divize B POLABAN Nymburk, klub, o kterém kolují  různé zvěsti.  Že se něco bude dít, bylo jasné již před výkopem. Delegát upozornil pořadatele, aby byl vyklizen prostor před vchodem do kabin a zajištěn také pořadatelskou službou při odchodu ze hřiště a to jak po poločase, tak i na konci utkání. (Standartně se toto dělá a nikdo na to nemusí upozorňovat).  Zápas se začal hrát ve velmi svižném tempu a nám se podařilo hned dvakrát nebezpečně ohrozit soupeřovu branku. Velmi nebezpečně si vedl Devátý, který pak z blízka nastřelil hostujícího brankáře. Tempo zápasu narůstalo.  V 9. minutě se útočně předvedli i hosté a náš brankář Blumentritt musel zakročit proti střele, která měla dobré parametry. V 16. minutě zabral Stromecký  a soupeřova obrana mu moc nestačila, ale zakončit přesně se mu nepodařilo. Vzápětí zahrozil dobrou akcí Mach, který nebezpečně vystřelil z 25 metrů, a jeho střelu brankář hostí pouze vyrazil, ale žádný z našich hráčů nebyl nablízku, aby míč dorazil do branky.  V dalším průběhu zápasu začal fotbal přecházet do nelítostných soubojů o míč. Už v této době se některé věci rozhodčímu nedaří. Nevidí strkání zezadu v souboji o míč a přichází kritika, která přichází od diváků, ale také z laviček a přidávají se k tomu i hráči obou stran. V 18. minutě se nepodařila rozehra, když Janů trefil protihráče a Svoboda pak přerušil akci hostí odkopem míče na roh. Ve 23. minutě ukázal Mach svojí fotbalovou sílu, když předvedl všem ukázkovou akci, ale gólem neskončila.  Ve 30. Minutě, krátce po souboji, musí nuceně ze zdravotních důvodů odstoupit ze hry Janů. Na jeho místo jde do hry Hauer. Ve 32. minutě po přihrávce Macha trefuje Stromecký těsně vedle tyče.  Pak přišla 35. minuta a hráč hostí centruje,  po standartní situaci, do našeho vápna. Míč se dostal na levou stranu, kde hráč hostí Nepovím z voleje přehodil brankáře Blumentritta  a míč zapadl do branky 0:1. Rychle se blíží poločas a chceme vyrovnat. Naši ještě přidali  v nasazení.  Bohužel  ve 45. minutě jsme nezachytili  rychlý protiútok soupeře a po  přihrávce za naší obranu, na kterou si naběhl hráč hostí Chlapec, který nezaváhal a střelou podél našeho brankáře přesně k tyči zvyšuje náskok hostí na  0:2! Do druhého poločasu nastupujeme s velkou snahou o změnu skóre a naši hráči bojují. Ve 49. minutě soupeř ubránil první náznak ke změně.  V 51. minutě pálí Hoke z dálky, ale nad branku. Svoboda střílí také nad branku. V 61. minutě střídá  Devátý a přenechává místo ve hře pro Pekaře. V 62. minutě jsme hosty přišpendlili na jejich polovině hřiště a do vápna a přišlo pár přesných přihrávek a  poslední proměnil Pekař, který poslal míč do branky přes již bezmocného brankáře hostí  a snižujeme na 1:2. Začal boj o konečný výsledek. Více ze hry mají naši hráči a také se rodily i příležitosti a to na obou stranách. Více šancí na vstřelení branky měli naši hráči, ale žádná střela v brance hostí neskončila. S blížícím se koncem utkání hosté několikrát vystřídali. Také se jim dařilo zdržovat hru poleháváním na hřišti, diskuzemi s rozhodčím.  Ačkoliv se z posledních 10 minut hrálo snad jen 4 minuty, rozhodčí Kotyza nastavil pouze jednu minutu. To byl jeden z důvodů, proč byli diváci hodně naštvaní, ale hlavně pro tendenční řízení utkání ze strany hlavního arbitra.

 

góly : 62´Pekař                 - 35´ Nepovím , 45´Chlapec

žl.k.: 2:2

č.k:  0

diváků: 120

rozhodčí: Kotyza V.

 

 

Sestava: Blumnetritt D., Šimoník, Svoboda, Černý, Mach, Janů(35.Hauer), Hoke, Broschinský, Kubeš, Devátý (61.Pekař), Stromecký,

Trenér:. Vl. Jeníček, Asistent: M. Szabo, Ved.mužstva: R. Blumentritt.


   

Komentáře  
 

Průměrné hodnocení od uživatelů

   (0 hlasování)

 

Zobrazuji 0 / 0 komentářůPřidat komentář

Jméno
E-mail
Nadpis  
 
Komentář
  Zbývající počet znaků:  
 
   
   

Zatím žádné komentářemXcomment 1.0.1 © 2007-2018 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
 

Tabulka

12. FK SEKO LOUNY 33
13. TJ TATRAN Rakovník 32
14. ARSENAL ČESKÁ LÍP 30
15. SK Hrobce 9
16. FC Nový Bor 8
Celá tabulka...

Příští zápas

09.06.2018 - 10:15
29. kolo (Divize B)
FC CHOMUTOV
x
FC Nový Bor
Rozpis...

Poslední zápas

28. kolo (Divize B)
FC Nový Bor
x
FK Motorlet Praha
1:2

Komentáře

POZVÁNKA
Přátelská utkání
Dobrý den 19.8-24.8 náš klub SK...
07/06/18 19:40 Více...
Od Radek Bárta

POZVÁNKA
Přátelská utkání
Dobrý den 19.8-24.8 náš klub SK...
07/06/18 19:40 Více...
Od Radek Bárta

POZVÁNKA
Přátelská utkání
Dobrý den 19.8-24.8 náš klub SK...
07/06/18 19:39 Více...
Od Radek Bárta

POZVÁNKA
Přátelská utkání
Dobrý den 19.8-24.8 náš klub SK...
07/06/18 19:39 Více...
Od Radek Bárta

POZVÁNKA
Jednání
No, ono to možná tak trochu tím...
17/05/18 17:34 Více...
Od Lucka