Menu Content/Inhalt
Úvod arrow Články arrow Muži A arrow FC NOVÝ BOR : SK KLADNO 4:2(3:2)
Muži A:  FC NOVÝ BOR : SK KLADNO 4:2(3:2) Tisk E-mail
19. 09. 2016


Dva zápasy po sobě doma není nikdy pro žádné mužstvo jednoduché. Pro nás to vyšlo v 5 a 6 kole.

Navíc ne zrovna lehký soupeř SK Kladno, které disponuje silným fotbalovým mužstvem. Předpověď počasí na utkání zrovna nebyla příznivá a také se potvrdila, když asi tak půl hodiny před zápasem začala skoro průtrž mračen. Také to náležitě hosté využili, ještě v první minutě, když se dostal Šíma do souboje s naší obranou i brankářem a dal úvodní gól zápasu. Na nás lehla deka a nic se nám nedařilo. Ale postupem času se naši hráči z rychle vstřelené branky hostí vzpamatovali, vyrovnali hru a začali bojovat. Při jednom z našich útoků byl v 10. minutě nedovoleně, po přihrávce Kubeše, faulován jeden z našich hráčů ve vápně hostí a je z toho pokutový kop. Míč si připravil Broschinský a nedal brankáři šanci. Poslal míč do horního kouta branky a je srovnáno  1:1. Na hřišti se rozpoutal nemilosrdný boj v hustém dešti a na těžkém terénu. Borské srdce se také probudilo v divácích, kteří vytrvalým fanděním hnali naše hráče do boje o každý míč. Ale ve 25. minutě soupeř potvrdil svojí fotbalovou vyspělost a z rychlého protiútoku, Tóth prudkou střelou, která se ještě sklouzla po mokrém trávníku, k tyči dostává hosty do vedení 1:2. To byla další rána pro naše hráče. Ale opět fandové vytrvale povzbuzovali naše hráče a hráči se jim za to odměnili ve 42. minutě gólem, který dal po ukázkové akci a kombinaci Sluka 2:2. Fofr závěrečných minut prvního poločasu nám přinesl vedoucí gól, o který se postaral ve skrumáži v malém vápně Pekař, a vedeme 3:2. Dnes měl fotbal vysokou fotbalovou úroveň.

Druhý poločas pokračoval opět ve velkém tempu a útoky se střídaly z jedné stany na druhou. Soupeř vytasil všechen fotbalový um, ale naši hráči svou bojovností hráli s hosty více než vyrovnanou partii. Hosté se vysouvali více do útoku a zezadu je podporoval brankář dlouhými nakopávanými míči. Nám se žádný protiútok nepodařilo využít, ale pak přišla 68. minuta utkání a Stromecký utekl obráncům hostí, prostřelil míč mezi nohy brankáře a ještě jej stačil napálit do branky 4:2. Kladenský trenér Pihávek, ale stále věřil v obrat v utkání a tak přistoupil ke střídání a posílil útočnou řadu. Také naše trenérská dvojice sáhla ke střídání v 65. minutě Sluku nahradil Stejskal, pak Devátý přišel na hřiště za T. Janů a poslední střídání bylo pro Vrabce, který šel do boje za Kubeše. Soupeř se snažil a také nastřelil horní konstrukci naší branky a také jednou poslal míč těsně vedle naší branky. Naše vedení se nezměnilo v nastavení zápasu o tři minuty  Tak vítězíme v důležitém, těžkém zápase proti silnému soupeři. Určitě nám to o něco vylepší postavení v tabulce.

   Jednoduše řečeno dnes to byl pěkný fotbal jak má být! To si zasloužilo i 100 přítomných diváků, kteří skvěle fandili v nepřijemném déšťi!

 

Góly domácích: 10‘ Broschinský z PK, 42‘ Sluka, 45‘ Pekař, 68‘ Stromecký       

Góly hostí: 1‘ Šíma, 25‘ Tóth        

ŽK: 2:3

rozhodčí Erlebach

diváků 100


Sestava : D. Blumentritt, Mach, Černý, Svoboda, Šimoník, Broschinský, Kubeš, Janů, Pekař, Sluka, Stromecký, - Devátý, Stejskal, Vrabec trenér: Vl. Jeníček, asistent: M. Szabo, ved. mužstva: R. Blumentritt

 

Příští týden v neděli 25.9.2016 ve 13.15 hod.odjezd k dalšímu zápasu 7.kola v Českém Brodě!


   

Komentáře  
 

Průměrné hodnocení od uživatelů

   (0 hlasování)

 

Zobrazuji 0 / 0 komentářůPřidat komentář

Jméno
E-mail
Nadpis  
 
Komentář
  Zbývající počet znaků:  
 
   
   

Zatím žádné komentářemXcomment 1.0.1 © 2007-2018 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
 

Tabulka

12. TJ TATRAN Rakovník 35
13. FK SEKO LOUNY 33
14. ARSENAL ČESKÁ LÍP 33
15. SK Hrobce 9
16. FC Nový Bor 8
Celá tabulka...

Příští zápas

-

Poslední zápas

30. kolo (Divize B)
FC Nový Bor
x
SK Úvaly
0:3

Komentáře

POZVÁNKA
Přátelská utkání
Dobrý den 19.8-24.8 náš klub SK...
07/06/18 19:40 Více...
Od Radek Bárta

POZVÁNKA
Přátelská utkání
Dobrý den 19.8-24.8 náš klub SK...
07/06/18 19:40 Více...
Od Radek Bárta

POZVÁNKA
Přátelská utkání
Dobrý den 19.8-24.8 náš klub SK...
07/06/18 19:39 Více...
Od Radek Bárta

POZVÁNKA
Přátelská utkání
Dobrý den 19.8-24.8 náš klub SK...
07/06/18 19:39 Více...
Od Radek Bárta

POZVÁNKA
Jednání
No, ono to možná tak trochu tím...
17/05/18 17:34 Více...
Od Lucka