Menu Content/Inhalt
Úvod
Mladší žáci - U13:  Arsenal Č.Lípa A : FC N.Bor A 4:4 Tisk E-mail
19. 09. 2016


V dalším kole na nás čekal v českolipském derby tým Arsenalu.

Celý zápas se hrál ve vysokém tempu s velkým množstvím vyložených šancí. První velkou šanci skórovat měl soupeř, ale přísně nařízený pokutový kop neproměnil. Naši kluci se z gólu radovali v 5. minutě kdy po výborně zahraném přímém kopu z 20 metrů nedal Michal Myška gólmanovi šanci. Během celého prvního poločasu předváděli kluci výborný výkon, a když Vojta a Kuba Mach přidali každý po gólu, šli jsme do kabin za stavu 3:0. Soupeř si taky vypracoval několik "gólovek" ale buď střílel mimo branky,  nebo ztroskotal na dobře chytajícím Jindrovi Jáskovi.

Ve druhém poločase hráči Arsenalu zvýšili tempo a během 15 minut vyrovnali na 3:3. Ale naši hráči dál bojovali a chtěli se prát o vítězství. V 50. minutě jsme opět zahrávali přímý kop a Michal Myška se opět nemýlil a poslal náš tým do vedení, které se nám bohužel nepodařilo udržet. I přes ztrátu vítězství v posledních minutách, chválíme kluky parádní výkon, kterým se dnes prezentovali.

Góly: Myška 2, V. Mach, J. Mach,  

Sestava:Jásek, Seidl, Polhoš, Kašpar, Šup, Myška, Primásek, Romanovský, Procházka, Vojta Mach, Jakub Mach

Trenéři: Štercl David, Satrapa Petr

Ved.mužstva: Primásek Patrik


   

Komentáře  
 

Průměrné hodnocení od uživatelů

   (0 hlasování)

 

Zobrazuji 0 / 0 komentářůPřidat komentář

Jméno
E-mail
Nadpis  
 
Komentář
  Zbývající počet znaků:  
 
   
   

Zatím žádné komentářemXcomment 1.0.1 © 2007-2018 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
 

Tabulka

12. FK SEKO LOUNY 33
13. TJ TATRAN Rakovník 32
14. ARSENAL ČESKÁ LÍP 30
15. SK Hrobce 9
16. FC Nový Bor 8
Celá tabulka...

Příští zápas

09.06.2018 - 10:15
29. kolo (Divize B)
FC CHOMUTOV
x
FC Nový Bor
Rozpis...

Poslední zápas

28. kolo (Divize B)
FC Nový Bor
x
FK Motorlet Praha
1:2