Menu Content/Inhalt
Úvod arrow Starší žáci - U15 arrow FC Nový Bor - Studenec 1:2 (1:1)
Starší žáci - U15:  FC Nový Bor - Studenec 1:2 (1:1) Tisk E-mail
15. 09. 2016


V neděli 4.9.2016 odehráli starší žáci další zápas se soupeřem ze Studence.

Úvod zápasu patřil hostům, kteří už v 5´skórovali. Náš tým se na hřišti hledal a první čtvrthodinu se až na vyjímky nedokázal dostat na polovinu soupeře. Poté se hra přeci jen vyrovnala a obě družstva si vytvořila několik šancí, ale ke změně skóre nedošlo.Až ve 27´se vydal na výlet stoper Demeter a parádní sólo přes celé hřiště zakončil gólem,při kterém dokonce zahrál brankaři na housle 1:1.Druhý poločas byl poznamenán sérií nepřesností na obou stranách a několikrát tak museli vyniknout oba brankaři. V závěru zápasu byl aktivnější náš tým,ale po skrumáži před soupeřovou brankou se míč odráží a hosté následný brejk využili a 1:2 zvítězili.

Sestava:  Janačík, Bret, Demeter, Myška,Primásek,  Košťák, Šešina, Uhlíř, Šolc, Funke, Žiga, Kalenda, Brodský,  Malič

Branka:  Demeter

Trenér: Bret Petr

Asistent: Kalenda Michal

Vedoucí: Uhlíř Milan


   

Komentáře  
 

Průměrné hodnocení od uživatelů

   (0 hlasování)

 

Zobrazuji 0 / 0 komentářůPřidat komentář

Jméno
E-mail
Nadpis  
 
Komentář
  Zbývající počet znaků:  
 
   
   

Zatím žádné komentářemXcomment 1.0.1 © 2007-2018 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
 

Tabulka

12. TJ TATRAN Rakovník 35
13. FK SEKO LOUNY 33
14. ARSENAL ČESKÁ LÍP 33
15. SK Hrobce 9
16. FC Nový Bor 8
Celá tabulka...

Příští zápas

-

Poslední zápas

30. kolo (Divize B)
FC Nový Bor
x
SK Úvaly
0:3