Menu Content/Inhalt
Úvod
Muži A:  FC NOVÝ BOR – Sokol LIBIŠ – 2:1(1:1) NP Tisk E-mail
15. 09. 2016


Po zápase v minulém kole v Hostouni, kde jsme vyhráli na penalty  a získali jsme dva body a k tomu podali velmi dobrý výkon, se nám dnes změnil krádr.

Chyběli dva hráči brankář D. Blumentritt a důležitý hráč v poli Broschinský J. Přesto jsme měli jasný cíl bodovat i když jsme dnes přivítali soupeře z nedaleké Libiše. Mužstvo, které v letním období opustilo několik důležitých hráčů. Soupeř ,který k nám dnes dorazil, šel do zápasu s taktikou bránit.  Náš záměr byl dát rychle gól a útočit. Již ve druhé minutě poslal za tímto cílem přihrávkou Kubeš Černého. Ten branku netrefil a navíc vysoko přestřelil. Úvodní tlak našich narůstal, což potvrdila i 4. minuta, když Mach připravil akci, ale gól z toho nebyl, ale byl z toho jen rohový kop. V 9. minutě zaútočil soupeř. Jejich akci jsme zastavili  pár metrů od postranní lajny faulem. Po centru do našeho vápna, kdy míč propadl mezi hráče hostí jsme na něj nedosáhli a hosté vedou 0:1. Prohrávat jsme ale nechtěli a naše úsilí narůstalo. Na branku Libiše šel jeden útok za druhým. Jejich obrana, ale stačila všechny naše pokusy odvrátit a zastavit. V 18. minutě byl zastaven náš Pekař hrubým faulem. Ve 23.minutě utekl obraně soupeře Stromecký, ale i jeho dokázal soupeř zastavit. Ale přišel faul na Šimoníka. Míč si postavili Janů a Černý. Chvilka na domluvu a Černý přes zeď poslal míč k tyči 1:1. Gólman neměl šanci zasáhnout. Od tohoto okamžiku se valil jeden náš útok za druhým na soupeřovu branku, ale vysocí obránci Libiše ve vápně dominovali a nám nedovolili přidat druhý gól. A k tomu nám nešla ani přesnější střelba. Míče létaly vedle nebo nad branku.

Do druhého poločase nastupujeme s jednou měnou. Hauera vystřídal v obraně Devátý a více tím i posílili střed hřiště. Chceme brát z dnešního souboje víc bodů než soupeř. Držíme míč pod naší kontrolou a také jsme si připravili i dobrou šanci. Jenže hráči jí chtěli ještě vylepšit přihrávkou na lépe postaveného spoluhráče a to už stačil soupeř vykrýt. V 60.minutě střídá Pekaře Sluka, který se tak poprvé ukázal našim divákům jako nový mladý hráč, který přichází z fotbalového klubu Jirny. Ještě další střídání připravili naši trenéři, když Šimoníka nahradil Vrabec. Hosté, ale brání dobře a navíc tento způsob hry je stojí méně sil než naše neustálé útočení,  jak se říká do plných. V závěru hráči soupeře po hřišti polehávají a využívají ošetřování ke kouskování hry. I střídající Sluka se dostal do souboje s brankářem Libiše, ale ten z toho vyšel vítězně. Pár minut před koncem zápasu jsme hodně útočili a z toho také přišla protiakce soupeře, ale akci zastavil na vápně dobře brankář I.Blumentritt. Zápas skončil remízou 1:1. Tak jako ve dvou předchozích utkáních přišly na řadu pokutové kopy a v nich jsme byli opět úspěšní, když z naši hráči  pouze jednou neproměnili a hosté neproměnili dvě penalty a tak získáváme další bod navíc do tabulky.

góly: 24. Černý J.  -   9. Mach T.
žl.k.: 2:1
č.k: 0
diváků :120
rozhodčí: Brychta J.
Za týden v soboru 17.září 2016 od 17 hodin hostíme lídra soutěže  SK KLADNO!


   

Komentáře  
 

Průměrné hodnocení od uživatelů

   (0 hlasování)

 

Zobrazuji 0 / 0 komentářůPřidat komentář

Jméno
E-mail
Nadpis  
 
Komentář
  Zbývající počet znaků:  
 
   
   

Zatím žádné komentářemXcomment 1.0.1 © 2007-2018 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
 

Tabulka

12. FK SEKO LOUNY 33
13. TJ TATRAN Rakovník 32
14. ARSENAL ČESKÁ LÍP 30
15. SK Hrobce 9
16. FC Nový Bor 8
Celá tabulka...

Příští zápas

09.06.2018 - 10:15
29. kolo (Divize B)
FC CHOMUTOV
x
FC Nový Bor
Rozpis...

Poslední zápas

28. kolo (Divize B)
FC Nový Bor
x
FK Motorlet Praha
1:2

Komentáře

POZVÁNKA
Přátelská utkání
Dobrý den 19.8-24.8 náš klub SK...
07/06/18 19:40 Více...
Od Radek Bárta

POZVÁNKA
Přátelská utkání
Dobrý den 19.8-24.8 náš klub SK...
07/06/18 19:40 Více...
Od Radek Bárta

POZVÁNKA
Přátelská utkání
Dobrý den 19.8-24.8 náš klub SK...
07/06/18 19:39 Více...
Od Radek Bárta

POZVÁNKA
Přátelská utkání
Dobrý den 19.8-24.8 náš klub SK...
07/06/18 19:39 Více...
Od Radek Bárta

POZVÁNKA
Jednání
No, ono to možná tak trochu tím...
17/05/18 17:34 Více...
Od Lucka