Menu Content/Inhalt
Úvod arrow Starší žáci - U15 arrow FC Nový Bor – TJ Doksy 3 : 4 ( 1 : 3 )
Starší žáci - U15:  FC Nový Bor – TJ Doksy 3 : 4 ( 1 : 3 ) Tisk E-mail
29. 05. 2016


Na našem hlavním hřišti hrajeme mistrák proti TJ Doksy. První zápas jar v Doksech se nám hodně nevyvedl a tak jsme šli do utkání s vírou předvést daleko lepší hru a výkon .
V prvních minutách to nevypadá vůbec zle. Hnedle ve 2´posílá výborně Malič do ulice na Milana Demetera a je to 1:0. Máme mírnou převahu, hra se přelévá z jedné strany na druhou. Několik šancí se nám nedaří proměnit a tak přebírá otěže zápasu soupeř. Během naší řekněme slabší chvilky od 25´do 34´se Doksy trefují hned třikrát – dvakrát po našem nedůrazu před brankou a jednou z rohu – a stav je rázem 1:3.

Ve druhé půli nic nevzdáváme a máme velkou snahu utkání zvrátit na svojí stranu. Výborně dnes hrající Mára Malič opět servíruje do ulice tentokrát na Skočdopoleho, střela a stav je 2:3 (47´). V těchto momentech máme tlak a výsledkem je vyrovnání, když se po rohu Milana Demetera pěkně trefuje hlavou Malič 3:3 (53´). Další tutovky se nedaří proměnit a sedm minut před koncem přichází trest. Hosté zahrávají roh, naše obrana zůstává trestuhodně nečinná, Doksy vedou 3:4. Přes hodně úsilí se nám vyrovnat už nepodařilo

Znovu velmi dobré a bojovné utkání. Nebýt těch pár minut před pauzou, zůstaly body doma. Předvedená hra byla mnohem, mnohem lepší než v tom prvním jarním utkání v Doksech !!!

Sestava: Vyšín - Zavalaný , Gurra, Dvořák T., Malič, Skočdopole, Josef Žiga, Demeter Marian, Svoboda , Dvořák F., Demeter Milan

Branky : Demeter Milan, Skočdopole, Malič
Rozhodčí : Chládek David
Diváků : 20

Trenér : Martin Jankovský, Rudolf Horák
Vedoucí dr.: Ladislav Džavík

   

Komentáře  
 

Průměrné hodnocení od uživatelů

   (0 hlasování)

 

Zobrazuji 0 / 0 komentářůPřidat komentář

Jméno
E-mail
Nadpis  
 
Komentář
  Zbývající počet znaků:  
 
   
   

Zatím žádné komentářemXcomment 1.0.1 © 2007-2018 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
 

Tabulka

12. TJ TATRAN Rakovník 35
13. FK SEKO LOUNY 33
14. ARSENAL ČESKÁ LÍP 33
15. SK Hrobce 9
16. FC Nový Bor 8
Celá tabulka...

Příští zápas

-

Poslední zápas

30. kolo (Divize B)
FC Nový Bor
x
SK Úvaly
0:3