Menu Content/Inhalt
Úvod arrow Dorost - U19 arrow Sokol Ruprechtice - FC NOVÝ BOR 2:1 (0:1)
Dorost - U19:  Sokol Ruprechtice - FC NOVÝ BOR 2:1 (0:1) Tisk E-mail
05. 06. 2016


Předposlední kolo soutěže a zároveň zápas jara jsme odjeli odehrát dnes dopoledne do Ruprechtic. Domácím, jestli chtěli pomýšlet na celkové vítězství v soutěži, nezbývalo nic jiného než zvítězit. Podle toho také probíhal průběh zápasu…
V prvním poločase začala obě mužstva opatrně a bylo znát, že ani jedno nechce inkasovat. My jsme dobře bránili a plnili určenou taktiku. Vzhledem k malému hřišti v Ruprechticích byla každá standartní situace nebezpečná a znamenala ohrožení branky. Domácí se snažili rozhodnout, ale jejich šance s přehledem likvidovala naše obrana v čele s brankářem J. Reitmajerem. Ve 30. minutě zahrávali domácí rohový kop, který jsme odvrátili a po následném rychlém brejku uvolnil L. Křenek J. Brejchu, který pronikl do vápna a křižnou střelou dává první gól utkání – 0:1. Domácí jsou zaskočeni a snaží se rychle srovnat stav utkání. To se jim ale nedaří a jsme to naopak my, kdo má šanci, ale L. Křenek pouze trefuje břevno domácí branky. Do kabin tak jdeme s jednobrankovým vedením.

Do druhého poločasu vstupujeme s vědomím, že domácí zvýší svojí aktivitu a budou se snažit otočit stav zápasu. Bohužel naši hráči od začátku poločasu přenechávají aktivitu domácím, jsme zatlačeni na svoji polovinu a musíme čelit jejich tlaku. Nám se nedaří rozehra, kazíme jednoduché přihrávky a na polovině domácích nedokážeme udržet míč ve své moci. V 63. minutě po rohovém kopu domácích, nestačí naše obrana odvrátit míč a domácí srovnávají – 1:1. V následujících minutách se hra vyrovnává a bojujeme alespoň o remízu. V 73. minutě se ale rozhodl vzít osud zápasu do svých rukou rozhodčí Nádeník. Dlouhý nákop do vápna si náš brankář stahuje a přikrývá pro brankáře normálním způsobem. Dobíhající hráč domácích, který ho atakuje ale při dobíhání podklouzne a narazí hlavou do něj. Rozhodčí Nádeník se rozhodl odpískat nekompromisně pro domácí penaltu !!! Tento moment zcela ovlivnil jinak velmi pěkný zápas, který se mohl rozhodnout normálním, fotbalovým způsobem na hřišti mezi hráči a ne díky panu rozhodčímu !!! Za hrubé urážky své osoby vykazuje D. Ješetu z lavičky a našemu brankáři J.Reitmajerovi uděluje žlutou kartu. Když už to byl tak „hrubý faul“, proč nedal našemu brankáři ČK ??? Údajně prý proto, aby nás neposlal do deseti a nemuseli jsme tak dohrávat v početním oslabení !!!??? Nepochopitelné !!! Domácí zahrávají penaltu, na kterou si J. Reitmajer sahá, ale míč končí s velkým štěstím v brance – 2:1. Do konce zápasu je hra již velice nervózní, snažíme se o vyrovnání. R.Engelhart ještě trefuje tyč, od které se míč odráží k brankáři. Otevíráme obranu a domácí ještě mají jednu šanci, ale J. Reitmajer prokazuje svoje kvality. Naší poslední šanci má L. Křenek, který přehazuje brankáře domácích, ale míč končí bohužel i mimo branku. Rozhodčí nastavuje 30 sekund a zápas ukončuje.Naši hráči zaslouží pochvalu za první poločas, kdy každý na hřišti plnil, co měl. Druhý poločas bohužel dali šanci domácím dostat se do zápasu, kteří toho využili. To co pak ale dále ukázal pan rozhodčí, se jen tak nevidí. Nedivím se mladým hráčům, že končí po žákovském nebo dorosteneckém věku, protože když vidí takovéto rozhodování zápasu, radši si jdou najít jiný sport nebo si sednou doma k počítači…

Domácím gratulujeme k dnešnímu vítězství i vítězství v krajském přeboru, i když mají před sebou ještě poslední kolo v Hrádku n.N. a míč je „někdy“ kulatý. Nepředpokládám ale, že by se o vítězství v KP nechali připravit. Měli větší touhu po výhře, ale pomoc rozhodčího snad nepotřebovali…

Po dnešním utkání jsem celkem rád, že jako trenér dorosteneckého mužstva FC N.Bor po pěti letech končím, protože absolvovat podobné zápasy v budoucnu bych asi nezvládl. Zvláště kdyby byly vedeny obdobně jako dnes ve druhém poločase…

Góly: Brejcha
Rozhodčí: Nádeník, Lopuzsinski, Juris
Diváků: 70

Sestava: Reitmajer – Vašíček, Fanta, Pluhař, Ramisch – Kašubiak, Janda, Engelhart, Brejcha (82.Kluger) – Štrupl (69.Holubec), Křenek
Připraveni : Doubrava, Šimon, Hochman, Podrazil

Trenéři: Hynek Vrabec, Dušan Ješeta       Ved.mužstva: Ladislav Hrubý

   

Komentáře  
 

Průměrné hodnocení od uživatelů

   (0 hlasování)

 

Zobrazuji 1 / 1 komentářů

rozhodčí

od: stanislav reitmajer (Guest) 09-06-2016 13:33

rozhodčí

od: stanislav reitmajer (Guest) 09-06-2016 13:33

byl jsem se podívat na zápase dorostu v Ruprechticích a z výkonu rozhodčího co předvedl se mi chtělo zvracet. Se synem Jakubem jsme byli na testech Slovanu Liberec před asi 2 lety.věnovali se mu trenéři golmanu p.Macháček a p.Hauzr kteří chytali 1.ligu a mého syna učili že při výskoku na balon si může povystrčit koleno,tak Jakub to přesně udělal a dostal zato kartu a penaltu.jak jsem jsem se potom dočetl rozhodčí Nádeník je členem divadla F.X.Šaldy v Liberci kde je dle recenzí velmi dobrý herec,bohužel takto skvělý výkon předvedl i na hřišti v Ruprechticích. klukům patří dík za bojovnost a pře

 

» 

» Odpovědět na tento komentář...

» Zobrazit odpovědi (celkem 6)Přidat komentář

Jméno
E-mail
Nadpis  
 
Komentář
  Zbývající počet znaků:  
 
   
   mXcomment 1.0.1 © 2007-2018 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
 

Tabulka

12. TJ TATRAN Rakovník 35
13. FK SEKO LOUNY 33
14. ARSENAL ČESKÁ LÍP 33
15. SK Hrobce 9
16. FC Nový Bor 8
Celá tabulka...

Příští zápas

-

Poslední zápas

30. kolo (Divize B)
FC Nový Bor
x
SK Úvaly
0:3