Úvod arrow Starší žáci - U15 arrow FK Stráž pod Ralskem - FC Nový Bor 3 : 0 ( 1 : 0 )
Starší žáci - U15:  FK Stráž pod Ralskem - FC Nový Bor 3 : 0 ( 1 : 0 ) Tisk E-mail
21. 05. 2016

Další mistrovské utkání hrajeme na hřišti lídra tabulky FK Stráž.
Do utkání jdeme s odhodláním Stráž co možná nejvíce potrápit a konečně jí také vstřelit v tomto ročníku gól.
Zápas byl celkem vyrovnaný s tím, že my opět nejsme schopni zdárně zakončit, vystřelit i z hodně slibných pozic. Naopak soupeř proměňuje v první půli jednu a ve druhé půli dvě šance a prohráváme 3:0.

Z naší strany celkem povedené utkání se silným soupeřem – jediné co tomu bohužel chybělo je koření fotbalu a to jsou góly – se Stráží je naše bilance za tři mače 0:8 !!!

Sestava: Vyšín - Zavalaný , Gurra, Dvořák T., Malič, Skočdopole, Skořepa, Josef, Žiga, Demeter Marian, Svoboda , Kalenda, Bret

Rozhodčí : POPPR Zbyněk