Úvod arrow Dorost - U19 arrow SK Semily - FC NOVÝ BOR 1:2 (0:0)
Dorost - U19:  SK Semily - FC NOVÝ BOR 1:2 (0:0) Tisk E-mail
22. 05. 2016

Za úmorného vedra jsme odjeli odehrát další utkání do Semil. Od začátku bylo patrné, že obě mužstva šetří silami, které v parném odpoledni rychle ubývali.

První poločas se odehrál především ve středu hřiště, kdy domácí měli mírnou převahu, ale náznaky šancí jsme si vytvořili spíše my. Do dobré pozice se dostali J.Brejcha a L.Křenek, ale své šance nedotáhli do zdárného konce.

Druhý poločas začal také v tempu odpovídající dnešnímu počasí. Hrál se opatrný fotbal s několika šancemi na obou stranách. My jsme si jich však vytvořili o něco více. V 51.minutě využil rychlého vhazování J.Brejcha a lehkou tečí přes brankáře nás posílá do vedení – 0:1. Domácí ovšem neskládají zbraně, ale do vyložených šancí se již nedostávají. Až v 70.minutě po přečíslení naší obrany na pravé straně se jim daří vyrovnat – 1:1. Když už se blíží konec zápasu a obě mužstva se smiřují s nerozhodným výsledkem, vybojoval ve středu hřiště míč A.Holubec pro P.Štrupla a ten svoji šanci proměňuje – 1:2. V posledních třech minutách se domácí snaží o vyrovnání, ale naši hráči konec zápasu zvládají.

Góly: Brejcha, Štrupl
Rozhodčí: Horáček, Drahoš, Kratochví

lDiváků: 40

Sestava: Reitmajer – Kašubiak, Fanta, Engelhart, Ramisch – Šimon (61.Doubrava), Janda, Křenek, Brejcha – Štrupl, Kluger (40.Hochman, 75.Holubec

)Trenéři: Hynek Vrabec, Dušan Ješeta      Ved.mužstva: LadislavHrubý